Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623239 пъти)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #2250 -: Април 22, 2016, 09:08:47 am »
Delphi,  Марс ми е в 9 дом... Все си мислех, че програмирането ще ми се отдаде...  Иначе много ти благодаря, че ми погледнахте картата :08:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2251 -: Април 22, 2016, 09:12:10 am »
Хаха, благодаря gerivas, този дом за мен още от началото като погледнах картата си е 8-ми :) и управителя му бях прекръстила. Както и да е, предположенията са ми същите. Все ме тегли към научна работа, свързана с медицината. Имаш ли влечение в тази посока?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2252 -: Април 22, 2016, 01:08:50 pm »
Е, не е съвсем без нищо - Венера е в първи, а Марс в девети дом, носители на огнената стихия. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #2253 -: Април 22, 2016, 02:20:01 pm »
Delphi,  Марс ми е в 9 дом... Все си мислех, че програмирането ще ми се отдаде...

По-скоро връзване на платки, работа с пинсети, поялник, лупа. Хардуер, не софтуер :-)
Работа по специалността (напъни се,де за пустото висшО!!!), но не точно -не по водолейския, а по козирогия сатурн - не точно с ума и скриптовете, а с ума И ръцете. Не е работа с хора, клиенти, а с машини/материални обекти. Повече Сатурн и Марс, съвсем малко Меркурий.
De omnibus dubitandum est

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #2254 -: Април 22, 2016, 08:36:49 pm »
В индийската астрология Луна съвпад с Раху/СЛВ/ е психическа нестабилност,липса на планети около нея-още по-кофти .

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #2255 -: Април 22, 2016, 08:46:40 pm »
За синастрии не знам,има специални ритуали-ремедиа при индийците,които тукспециално не знам,но е нещо като отработка,канализиране на лунната енергия-настройка по всякакъв начин-ако котките примерно са животни на луна-грижа за котки,носене цвета на Луната-бяло ,сребро и тн .Индийцитя биха се молили и правили дарения на чандра,произнасяне на мантри в деня на Луната-понеделник-например хранене на бездомни котки в понеделник звучи като ремедиа/примерно/ .В български вариант мисля ще има ефект молене на икони на Богородица-енергия на Луната-майката примерно .Целта е засилване на Лунната енергия-настройка ,стабилизирането и .
« Последна редакция: Април 22, 2016, 08:55:05 pm от Bin »

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #2256 -: Април 22, 2016, 08:56:13 pm »
Значи интуитивно е усетила това-онова :72:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2257 -: Април 22, 2016, 09:21:57 pm »
В индийската астрология Луна съвпад с Раху/СЛВ/ е психическа нестабилност,липса на планети около нея-още по-кофти .

Да, но тук са не само в различни накшатри, а и в различни знаци.

Картата не ми изглежда да е с доминиращи негативни влияния. Даже са чудя дали пък тия фобии и психическа неустойчивост не се дължат на неизползван психически потенциал.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Натални карти
« Отговор #2258 -: Април 22, 2016, 09:28:53 pm »
Заради страховете си, човек може много да пропусне. Всеки ги има, просто при нея са доста по-изострени. Знае ги, трудност може би идва от това, че дълги години е била на лекарства, изписани от психиатри. Сега посещава психолог, който отрича лекарствата, тя го осъзнава, но има нужда от тях. Това е, което знам. А страховете й не намаляват, даже се увеличават.
При нея това е здравословен проблем, така го чувства и й пречи.
« Последна редакция: Април 22, 2016, 09:35:24 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Натални карти
« Отговор #2259 -: Април 22, 2016, 09:43:00 pm »
 Интересно ми е откъде са дошли всички тези страхове, как са се отключили. Според мен има връзка с детствот, винаги има. Венера упр на 4-ти опозиция луна в 6-ти (упр на 6-ти).
« Последна редакция: Април 22, 2016, 09:44:34 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Натални карти
« Отговор #2260 -: Април 22, 2016, 09:48:49 pm »
Да, но тук са не само в различни накшатри, а и в различни знаци.

Картата не ми изглежда да е с доминиращи негативни влияния. Даже са чудя дали пък тия фобии и психическа неустойчивост не се дължат на неизползван психически потенциал.

Как в нейната карта е правилно да разгърне този си психически потенциал? И защо мислиш така?  ???
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #2261 -: Април 22, 2016, 09:56:14 pm »
Да, но тук са не само в различни накшатри, а и в различни знаци.

Картата не ми изглежда да е с доминиращи негативни влияния. Даже са чудя дали пък тия фобии и психическа неустойчивост не се дължат на неизползван психически потенциал.
----Вярно е ::) Само като прочетох симптомите очаквах този съвпад и много не погледнах-наистина сидерално Раху е в последния градус на предния знак-тук май се гледа Бхава раши за който стана въпрос наскоро-може все пак да излезе че са в съвпад понеже нищо друго не намирам освен съвпада на Нептун с Меркурий -Слънце по западна .Казват че съвпад на Раху с Луна дава психични разстрйства,нещо като чуване на гласове,екстрасензорика,но неовладяна .Тук добре че Луната сидерално е тронова ,ами не знам друго какво да кажа :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2262 -: Април 22, 2016, 09:58:15 pm »
Има чувствителност, емпатия и сензитивност, тя самата би могла да бъде добър психолог - в този смисъл казвам, че има потенциал за развитие. От друга страна, повишената чувствителност и възприемчивост, а при нея това е особено силно изразено при взаимодействие с другите /"попивателна"/, може да доведе и до неуравновесеност, невротични изблици, лесно да се филмира от нещо, да се натоварва психически и да се сугестира излишно. Психическият потенциал, ако е заложен такъв в по-изразена степен, трябва да се развива и използва, в противен случай може да води и до загуба на баланс, неуравновесеност, лабилност, капризи, променливи настроения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2263 -: Април 22, 2016, 10:01:53 pm »
Лила е права. Много често, когато имаме такива страхове, всъщност сме потиснали собствения си потенциал.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #2264 -: Април 23, 2016, 10:08:41 pm »
По-скоро връзване на платки, работа с пинсети, поялник, лупа. Хардуер, не софтуер :-)
Работа по специалността (напъни се,де за пустото висшО!!!), но не точно -не по водолейския, а по козирогия сатурн - не точно с ума и скриптовете, а с ума И ръцете. Не е работа с хора, клиенти, а с машини/материални обекти. Повече Сатурн и Марс, съвсем малко Меркурий.
Вероятно си права. Доста съм с ръчна,  докато ума ми е но стоп зает с множество мисли и се е случвало да се чудя откъде да започна... Но започна ли, няма спиране. Обаче в последно време се лутам доста и се чудя с какво да се захвана... Писнало ми е от търговия  :72: А за медицината - не... става ми лошо от кръв и много съчувства,  чак страдам с него...  ???