Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622930 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2535 -: Юли 22, 2016, 09:33:37 am »
Също съм със Сатурн на асцедента (откъм 12ти дом), с възрастта се чувствам по-добре, не като някои хора, които след 30 г., особено жени, започват да страдат за отминаващата младост. Аз мога да видя предимствата на възрастта, голям праз няколкото кила в повече или бръчките на челото :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2536 -: Юли 22, 2016, 10:16:51 am »
Стрелче, съгласна за консервирането, но не точно "на младежкия вид". По-скоро нещо от рода - на 15 години изглеждаш като на 30, и така си и оставаш - мумифициран къмто тази визия, независимо от промените в цвета на косите и плътността на телесата  ;D
Както и да е, все си си неадекватен къмто средата и връстниците :P

да права си младежкия вид е при меркурий - на асц. или упр. и на 40 изглеждаш вече на 30
и аз съм от мумифицираните младежи  асц.дева и мерк в коза ;)
изтрих младежки вид да не подвеждам аудиторията

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #2537 -: Юли 22, 2016, 10:40:37 am »
Дияна най-точно се е изразила, Сатурн мумифицира, в по-начална възраст може човек да е с по-зрял вид и поведение, но при преминаване в по-напреднала възраст да запази усещането за младост.

Младежкия вид е по Меркурий, моя нали е близо до асц и още повече е в Овен, понякога изглеждам нелепо детински за годините си, въпреки появяващите се бръчки, то така се и чувствам, в импулсивните си реакции съм спряла развитието си някъде до към 5 и половина годинки  :) Нищо че съм на 31, въобще не ми пречи да си играя в пясъчника с децата  ;D

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2538 -: Юли 22, 2016, 10:44:54 am »
Младежкия вид е по Меркурий, моя нали е близо до асц и още повече е в Овен, понякога изглеждам нелепо детински за годините си..

Сатенче, и аз съм така. С Меркурий, управител на АСЦ, в Овен, мога да кажа същото. Години наред съм се притеснявала, че буквално имам детско изражение. Беше ми дошло до гуша да изглеждам като ученичка. И сега като се погледна пак го виждам това, макар и малко по-слабо  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #2539 -: Юли 22, 2016, 11:31:26 am »
Сатенче, и аз съм така. С Меркурий, управител на АСЦ, в Овен, мога да кажа същото. Години наред съм се притеснявала, че буквално имам детско изражение. Беше ми дошло до гуша да изглеждам като ученичка. И сега като се погледна пак го виждам това, макар и малко по-слабо  :012:

По-добре така, отколкото да изглеждаме с по 20 години отгоре  :)

Много обичам да звъннат на вратата и да ме питат, има ли възрастен в къщи :D

Имам съученички и приятелки на моите години, които на 30 изглеждат и се държат, като +40/45 и си придават една такава сериозност все едно са живели 200години и всичко знаят.

Състаряването по какво ще да е, то май и то е по Сатурн

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2540 -: Юли 22, 2016, 11:35:16 am »
Състаряването по какво ще да е, то май и то е по Сатурн

Предполагам, че да. Сатурн изсушава де що има влага. Тия мумифицираните, не изглеждат много млади  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #2541 -: Юли 22, 2016, 11:49:20 am »
Има ли значение Сатурн в 1д дали е с достоинства или обратно?Моя е в падение в овен интерсептиран в 1д-по-слаб е,но мисля при мен това с младия вид го има,но не ми харесва честно,че като идех на плаж мацките припадат като ме видят и само се спъвам значи ???Падението май се изразява в нароно донякъде бирено шкембе-по-спокойно и удобно е :ecomcity:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2542 -: Юли 22, 2016, 11:56:15 am »
А тия, дето нямаме Меркурий и Сатурн в изгряващия знак, как да обясним младоликото излъчване? С гени?  :017:

Сатурн управлява формата и структурата и забелязах, че при мен с възрастта са се изваяли някои по-заоблени черти. И се получи много по-добра костна лицева структура, отколкото на 20-25. Закръгленостите хлътнаха, изпъкнаха скулите и правилно оформени черти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2543 -: Юли 22, 2016, 11:58:47 am »
Това за млади сравнително жени, дето се олелчват и изглеждат с 10-15 години по възрастни, като излъчване и маниер, не толкова като състояние на кожата, косата и т.н. според мен е от знака на венера.
Телешките и везнишките венери може да са по-женствени като млади, но някак с възрастта става прекалено. Забелязала съм специално при овенски и девешки венери по-младежко, момичешко излъчване.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #2544 -: Юли 22, 2016, 03:08:12 pm »
А тия, дето нямаме Меркурий и Сатурн в изгряващия знак, как да обясним младоликото излъчване? С гени?  :017:

Имаш съвпад Венера/Меркурий

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2545 -: Юли 22, 2016, 05:09:17 pm »
А тия, дето нямаме Меркурий и Сатурн в изгряващия знак, как да обясним младоликото излъчване? С гени?  :017:


нямат ли асп.към асц.,изцеди от някъде елексир на младостта

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2546 -: Юли 22, 2016, 11:05:15 pm »
нямат ли асп.към асц.,изцеди от някъде елексир на младостта

Суровоядството ли? Разхубавявам се, младея, но трупам спортна злоба от липса на протеини  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2547 -: Август 06, 2016, 08:39:42 am »
Пускам картата на Ирина Бокова, без час на раждане. Как мислите дали ще я изберат? Тр. плутон вече е в орбис на опозиция с натално слънце, същевременно дир. Юпитер ще направи съвпад със слънцето и то в рак.

Окончателното решение ще бъде взето в края на годината т.е. когато предстои слънцето да влезе в козирог в един знак с тр. плутон ::)

Някакъв бивш депутат писал писмо до посланиците на страните в ООН против Бокова. Ето нагледно как се проявява опозиция на плутон към слънце.

http://dnes.dir.bg/news/oon-irina-bokova-%D0%90ntoniu-%D0%93uterish-23545592?nt=9

Да видим дир. юпитер каква ще я свърши
Frankly, my dear, I don't give a damn.

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Натални карти
« Отговор #2548 -: Август 11, 2016, 09:26:48 am »
Плутон в натала на пръв поглед ми е сравнително слаб - във Везни, края на 5ти дом, У7, само с тригони към Юпитер, Асц, Мц, секстил Нептун и биквинтил Слънце в гео системата. Но в гео дължините е в паралел със Слънце, Венера и контрапаралел Марс, а в гео системата е точно на оста на мидпойнтите на Слънце с Луна и Венера с Марс, щото те се получават на едно място. Това е ясно, че променя картинката, ама прави ли го по-силен и може ли да се каже, че съм плутонова?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2549 -: Август 11, 2016, 09:31:31 am »
Не мога да разбера какъв е този мерак всички да са плутонови :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.