Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623808 пъти)

Vasya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Натални карти
« Отговор #3090 -: Март 30, 2017, 02:34:20 pm »
Ами не точно аз нямам много представа как точно се процедира
Общо взето ме интересува кариера и образование и като цяло възможностите които са ми предоставени

Vasya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Натални карти
« Отговор #3091 -: Март 30, 2017, 03:00:36 pm »
Ето я

Vasya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Натални карти
« Отговор #3092 -: Март 30, 2017, 03:51:02 pm »
Бих била много благодарна ако изкажете мнението си по въпроса тъй като аз самата все още съм начинаеща и не мога да проверя сама  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3093 -: Март 30, 2017, 04:08:02 pm »
При теб има доста напрегната конфигурация в хороскопа, особено за жена. Типична Везна определено не си.

В 7 дом имаш Марс, който е фокус на т-квадрат с Луна и Сатурн. Това е заявка за доста напрежение и конфликтни моменти в партньорствата. И не само интимни, с мъже. С такава несъзнателна нагласа се подхожда към всяко взаимодействие и съответно се привличат определени енергии и ситуации отвън. Нарича се резонанс.

Бих посъветвала да се ориентираш към дейности, които да те правят относително независима и автономна. И да потърсиш поприще за реализация, където да можеш да отработиш тази конфликтна енергия, чрез взаимодействайки с други хора. Уран в изгряващия знак също може да създава предпоставки за по-трудно спогаждане със заобикалящата среда, но в твоята карта основно Марс в 7 дом мъти водата. В живота ще трябва да се учиш на неконфликтно и взаимноизгодно сътрудничество, а не единият да дърпа чергата към себе си и това да си ти. В дъното на доста проблеми могат да стоят и отношенията с майката, тяхната вътрешна динамика.

На прима виста ми се вижда подходяща такава специалност като корпоративно или финансово право. Но за това е нужен по-сериозен анализ, с каквито по форуми вече не се ангажирам. Според мен една семпла и скучна професия няма да ти допадне. Не си особено подходяща за служител на гише или за някой дребен държавен чиновник. Уран в изгряващия знак, както и опозицията Луна/Сатурн, засягаща горна и долна кулминация, също са предпоставка за по-чести промени, нестабилност. Ориентирай се към по-динамична и независима професия, за да не ти хрумне в един момент да се преквалифицираш и да започваш от нулата, на друго поприще, след като се почувстваш неудовлетворена.



« Последна редакция: Март 30, 2017, 04:16:40 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Vasya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Натални карти
« Отговор #3094 -: Март 30, 2017, 04:23:15 pm »
От това,което казваш явно имам доста напрегнати аспекти
Катто цяло това за мнението наистина си го меня доста лесно и често нещата ми стават скучни
Попитах за професията защото на скоро се насочих към нещо по конкретно-медицина. Искаше ми се да следвам тово,тъй като от една страна го сметнах за доста хуманно и независимо и от друга може би ще е подходящо за мен
Но все още не съм съвсем сигурна 
А що се отнася до мъжете май няма да "сваря вода" с тях 😃

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3095 -: Март 30, 2017, 04:26:02 pm »
В медицината също има доста "екшън", тъй че би могла да отработиш трудните аспекти там.
Каквото и да избереш, според мен е заложена професия, за която повече се учи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Vasya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Натални карти
« Отговор #3096 -: Март 30, 2017, 04:34:27 pm »
Благодаря много
А за децата и брака ? Защото с една приятелка гледахме наскоро и тя е малко по на "ти" с нещата и спомена че има възможност за безбрачие  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3097 -: Март 30, 2017, 04:36:58 pm »
По следващите две точки да се включат други желаещи.

Капка по капка прави вир. От всеки да има отговор на по един въпрос. Нямам време да се нагърбвам с цялата карта, пък и не ми е приоритет това.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Vasya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Натални карти
« Отговор #3098 -: Март 30, 2017, 04:37:25 pm »
Благодаря много :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3099 -: Март 30, 2017, 04:39:24 pm »
И според мен е несериозно да се задават въпроси за майчинство и деца в някакъв си форум, защото никога не знаеш доколко достоверни неща могат да ти се прогнозират. Особено когато още не му е дошло времето, не се планира бременност, не се полагат усилия в тази насока.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Vasya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Натални карти
« Отговор #3100 -: Март 30, 2017, 04:42:16 pm »
Ами аз не исках да планирам подобно нещо а всъщност просто ми стана любопитно тъй като ми се каза че е възможно да няма
Та си мислех дали въобще е възможно да се разбере такова нещо,тъй като е строго индивидуално
Неуместно си зададох въпроса,но благодаря за интерпретацията

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3101 -: Март 30, 2017, 04:55:08 pm »
В хороскопа има показатели за деца, но това е една от най-отговорните теми и едно към гьотере не се гледа. Повърхностният прочит съдържа голям риск от допускане на грешка, особено ако се анализира някоя чувствителна тема, която е от голямо значение за някой. Разбира се, винаги има риск и опитен астролог да сгреши, дори ако се направи професионално разглеждане на темата. Не сме ние тези, които определят съдбата на други хора. Винаги има фактор на непредсказуемост. Лекари и астролози да те отпишат, а в един момент просто да се случи чудо.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Vasya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Натални карти
« Отговор #3102 -: Март 30, 2017, 05:03:21 pm »
Наистина имаш право,тъй като на мен доста неща не са ми ясни задавам глупави въпроси,за които се извинявам
Главно се уча от интернет а там пише доста неща,които не са ми ясни
Например плутон в 10 ти дом отговаря за нестабилност в професионално отношение

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3103 -: Март 30, 2017, 05:05:54 pm »
Например плутон в 10 ти дом отговаря за нестабилност в професионално отношение

Не е задължително да носи "нестабилност" и "трансформации". Може да бъде работа в голяма корпорация, институционална структура – мощна, влиятелна, многопластова. Социално значима дейност, т.е. нещо, което поражда по-силен резонанс в обществото – може да бъде и със знак плюс, и със знак минус. На по-ниско ниво може да дава и тенденция към повече кризи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Vasya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Натални карти
« Отговор #3104 -: Март 30, 2017, 05:11:55 pm »
Аха Ясно
Тъй като аз гледах главно планетите домовете в които се намират и техните управители,като частта с аспектите е доста относителна и обширна и не я схващам много дали е благоприятен или нараняващ
А под това че не съм типична Везна имат ли значение асцендента и луната ?