Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623032 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3450 -: Май 14, 2017, 12:44:40 am »
Ребека, истината е, че връзката уран-марс не е толкова честа в натала при катастрофи, колкото си мислим
Виж резултатните карти

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3451 -: Май 14, 2017, 01:05:18 am »
Сатин за настояща персонална  смърт имам индикации, ама аз не се тревожа за себе си, пък Папи ,дано е така, щото това е един от първите астроаксиоми дето научих и ме наплашиха. Това пълнулуние в 12 явно ще ми обостри страховете и обичайната хипохондрия. Освен пак да стана кононично вярваща ама Господ няма да ми прости  :012:

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Натални карти
« Отговор #3452 -: Май 14, 2017, 01:13:06 am »
Уран и Марс са бързи планети. Взривоопасни . Марс е огъня . Уран е гръм светкавица.

По-скоро ако пътува в чужбина да не посещава мн.мн. обществени места.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3453 -: Май 14, 2017, 08:50:46 am »
айде и моят натален съвпад марс-уран-плуто да го пробутам в разговорката ви
и така марс транзитен влезе в близнаци и миналата седмица се настани на върха/МС/ квадратира тройката на асц. това са У8,У6,У3
при синът ми-същия тр.марс  е на К4 в точна опозиция на Уран/МС  ,каре луна на асц.и него предупредих да внимава
и чак после сгрях,че и при мен се активира -асп.тр.марс-уран,както казва Сатинчето стъпвам на пръсти като в Лебедово езеро
но точно на 11.05- пълнолудието зарази доста хора ,в 20,25 Скорпион- активира моя 3 дом и нат.опозе Юпитер-Нептун,като първият тригонира лешперите на асц.
и той ме спаси моят Юпитер,винаги ми праща факсове в точния момент по тригона юпитер-уран,пресичам спокойно на зелено бул.Тодор Александров трилентов,двупосочен и благодатен за крашове, под кино Арена  стигам средата разделена с метални решетки високи и нещо ме кара да спра и слава Богу, колите в двете ленти са спряли ,а в третата лявата  един с  бясна скорост видя зеления светофар на секунди преди да ме блъсне ако бях  продължила ,направи опит да спре едва след като премина през специалната пешеходна и на червено,там има училище,наби спирачки,занесе,завъртя се,не успя да спре и продължи нататък,хората от др.коли се хванаха за главата....като пресекох първата ми мисъл бе ,че и пешеходците трябва да си монтираме по един видео регистратор и да снимаме,подобни шофьори , да им отнемат книжките завинаги и така ще намалеят драстично невинните жертви а пътя,защото ако това бе детенце пресичащо за училище,сега щеше да бъде част от черната статистика :(

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3454 -: Май 14, 2017, 09:20:53 am »
Брей, стреличка! Добре че си гледала, слушала и внимавала!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3455 -: Май 14, 2017, 10:21:07 am »
И аз си имам Уран точен съвпад нат Марс сега +други Сатурнови екстри, но при брат ми нат. опозе Марс/ Уран всъщност е таоквадрат с Луна в Рак и Юпитер с по-големичка орбиса във Водолей .Малко безсилен се чувства човек ,когато вижда сериозни аспекти при близки хора и не може нищо да направи, освен евентуално някво предупреждение. Иначе аз си скитам пешеходно поне час всеки ден сред колите, но колкото и да внимавам понякога не издържам, като гледам как някой няма намерение да направи път и изкачам, като казвам или той или аз, заставам су него и му казвам- блъсни ме ако ти отърва :012:  Не мога да бъда винаги внимателна -отнасям се ,нервя се ,искам да се бия с някои шофьор  :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3456 -: Май 14, 2017, 10:37:48 am »
Брей, стреличка! Добре че си гледала, слушала и внимавала!

еми то тр.марс - уран най-напред удари колата минала неделя,със синът ми излизаме от магазин,тя свети на аварийки,помислихме ,че са я ударили ,но не ,отваряме таблото умряло,не свети и нищо не отчита, прибрахме се така светещи и без уреди,синът ми направи диагностика излезе някаква джаджа,спря аварийките,но таблото умряло ,на другият ден премери акумулатора ,бушони,всичко ок,изчисти грешки,,единият ключ не функционираше,препрограмира наново и двата и таблото се оправи,всичко си е нормално сега,имам опасения,че едни младежи са направили нещо,защото като слизахме и те ни подминаха,обърнаха се и се засмяха,нещо ме стегна ,но си викам стига мнителност,може да са се опитали да заглушават при заключване да й посегнат ,докато пазаруваме,знам ли :017:
аз му казах да похарчи доброволно  пари за колата Марс му у2 ,а Уран е съ У12 /загубите/ и затова направи по-рано гражданска и пълно авто каско,може би затова  се разминаха разходи по майстори,сам се справи

вчера пък моя ключ блокира в бравата на външната врата и наникъде,пак той го оправи,за същото един ключар взе на съседка -50 лв.

при него тр.марс на К4 опозе уран,каре луна /диспозитор на У3/,по натал са в тригон марс-уран-случки с кола #брава у дома и ПТП,разминало се на косъм с мен
« Последна редакция: Май 14, 2017, 10:53:49 am от strelicka »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3457 -: Май 14, 2017, 11:14:19 am »
Случките с врата ключалки мислех че са по Сатурнови знаци или поне аз за такива ги гледах като се бях опандизила и трябваше помощ от ключар  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3458 -: Май 14, 2017, 11:32:40 am »
Бека, според Юнг бравата и ключът носят скрита сексуална символика.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3459 -: Май 14, 2017, 11:48:05 am »
Бека, според Юнг бравата и ключът носят скрита сексуална символика.  ;D
да, в критическата нито скрита,нито открита действат,само уран :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3460 -: Май 14, 2017, 11:52:03 am »
Лили ти като се заключи в банята на какви знаци те изби,да счупиш стирката

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3461 -: Май 14, 2017, 11:54:19 am »
Лили ти като се заключи в банята какви знаци те изби,да счупиш стирката

Транзитна Венера в точен съвпад с ДС, няма да повярвате. Поне да беше Марс. Що клетви и псувни се изредиха, докато не пробия дупка във вратата. А стирката остана здрава, благословен да е китайският народ! После като викнах ключар и видя дупката във вратата, беше много впечатлен.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3462 -: Май 14, 2017, 01:09:30 pm »
Бека, според Юнг бравата и ключът носят скрита сексуална символика.  ;D
Да бе, Невидимият  ме заключи тогава. иначе аз почти със сигурност имах някаква връзка му Сатурн и 4 или У4, трябва да си припомня последният път преди 2-3 години, щото съм рецидивист. Аз с китайска стирка нямаше да мина, щото съм с 2 врати метални, а втората с 3 специални брави, поставяни след консултации с крадци рецидивисти, за най-сигурна защита  ;D   Сатурнова работа ,случвало ми се е като се напия по 1 час да не мога да си вляза  :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3463 -: Май 14, 2017, 01:14:48 pm »
Сатурнова работа ,случвало ми се е като се напия по 1 час да не мога да си вляза  :D

Къде, в тоалетната ли? И там ли слагаш блиндирани врати? То да не е газова камера?  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #3464 -: Май 14, 2017, 05:36:19 pm »
Карта
Какво беше събитието при Плутон в/у Луната?