Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624002 пъти)

DaisyD

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Натални карти
« Отговор #3660 -: Ноември 23, 2017, 04:09:05 am »
Lillia, Terry, благодаря ви много за отговорите!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Натални карти
« Отговор #3661 -: Ноември 23, 2017, 04:01:52 pm »
ахаха:Д
//мерк-сатурн at its finest :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3662 -: Ноември 23, 2017, 04:33:12 pm »
Стана ми любопитно каква професия си е избрала. Тук има не само Меркурий/Сатурн в лъчите на Слънцето, а и ъглова Луна в много ученолюбива накшатра, минават за по-ерудирани (Пунарвасу).
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

tedkata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Натални карти
« Отговор #3663 -: Ноември 23, 2017, 08:22:21 pm »
Здравейте,
извинявайте,че нахлувам така, но имам молба да погледнете наталната ми карта.
Нещо на последък каквото и да захвана не ми върви, ще ше ми се да разбера до кога ще е така.


Опитах с преводач да разбера нещо, но преводите са толкова буквали, че още повече се обърках.
Ще се бъда благодарна, ако поне малко ме просветлите.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3664 -: Ноември 23, 2017, 09:32:20 pm »
Обикновено една натална карта се разглежда по теми. Теб какво конкретно те интересува?

Пълен анализ на натала няма как да се получи във форум. И при профи астролог да отидеш, никой няма да ти анализира всичко подробно. Обикновено се избират по-важните области и там се фокусира. Хороскопът е многопластова структура.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3665 -: Ноември 24, 2017, 02:31:57 pm »
Здравейте,
извинявайте,че нахлувам така, но имам молба да погледнете наталната ми карта.
Нещо на последък каквото и да захвана не ми върви, ще ше ми се да разбера до кога ще е така.
Затъмнението август е квадратирало твоето Слънце У8 в 10д, следващото през февруари също ще е в квадрат, отделно тр. Сатурн е налазил 12-ти дом, предстои да извърши опозиция с Луната ти и да квадратира наталната опозиция Венера-Юпитер, запаси се с търпение , лошите периоди ги има във всеки натал, а докато траят човек има възможност да надникне в себе си и да поработи за своите подобрения на вътрешно ниво.

tedkata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Натални карти
« Отговор #3666 -: Ноември 24, 2017, 06:47:13 pm »
Обикновено една натална карта се разглежда по теми. Теб какво конкретно те интересува?

Пълен анализ на натала няма как да се получи във форум. И при профи астролог да отидеш, никой няма да ти анализира всичко подробно. Обикновено се избират по-важните области и там се фокусира. Хороскопът е многопластова структура.
Здравейте,

Наясно съм, че никой няма да се заеме да разчита моята натална карта подроно, още повече безплатно.
Ще съм благодарна, ако може да ме просетлите какво ми предстои в работата и във финансов план.

tedkata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Натални карти
« Отговор #3667 -: Ноември 24, 2017, 06:51:22 pm »
Затъмнението август е квадратирало твоето Слънце У8 в 10д, следващото през февруари също ще е в квадрат, отделно тр. Сатурн е налазил 12-ти дом, предстои да извърши опозиция с Луната ти и да квадратира наталната опозиция Венера-Юпитер, запаси се с търпение , лошите периоди ги има във всеки натал, а докато траят човек има възможност да надникне в себе си и да поработи за своите подобрения на вътрешно ниво.
Честно да си призная почти нищо не разбрах. Само може би, "лош" че този период ще продължи . Но до кога, и мога ли с нещо да го променя, и изобщо някаква насока?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3668 -: Ноември 24, 2017, 07:21:12 pm »
В момента Юпитер ти минава през Медиум Цели, оглеждай се за нови възможности. Но една птичка пролет не прави, било то и планета като Юпитер. Понякога дава фалшиви надежди и транзитите му могат да минат без съществени събития, ако индивидът не прояви желание за действие и инициативност. За теб твоята позиция в социума наистина е важна, но там не си застрахована от неочаквани промени. Целите ти ще се подлагат на периодична актуализация. Транзитният Юпитер в момента прави тригон с Луната в седмия знак, може би очакваш от обкръжението да дойде някакво съдействие, подкрепа. Но пасивна, рефлективна и изчаквателна нагласа няма да помогне, особено след ингреса на Сатурн в Козирог. Тази планета ти управлява и финансите, не е от най-щедрите и поставя изисквания за по-добра организация на ресурсите, по-разумен и пестелив подход. Престоят на Сатурн в Козирог може да подложи на тест и твоите отношения с близки, партньори, с обкръжението като цяло. Несъгласие с близки и партньори по финансови въпроси също е възможно, не са изключени и опити от страна на близки жени да ти окажат натиск, да станат по-взискателни към теб, да искат /или имат нужда от/ повече внимание, грижа, подкрепа. В зависимост от обстоятелствата може да има нужда от по-добра и ефективна организация на живота. Използвай юпитеровия транзит сега, защото после, след като транзитният Сатурн подкара опозиция с Марс и Луна, ще се налага да действаш при други обстоятелства. Освен това Сатурн влиза в изгряващия знак, този преход също може да донесе разместване на пластове.

Това е най-общо само по два транзита, нямам никакво време да въртя картата по прогресии, дирекции и други прогностични техники. Особено неректифицирана.



« Последна редакция: Ноември 24, 2017, 07:25:19 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

tedkata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Натални карти
« Отговор #3669 -: Ноември 24, 2017, 08:14:08 pm »
Благодаря ти много, Lilla, дано правилно съм те разбрала.Всичко зависи от мен, т.е. ако действам, а не чакам, нещата може да се подобрят.

DaisyD

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Натални карти
« Отговор #3670 -: Ноември 24, 2017, 08:14:53 pm »
Стана ми любопитно каква професия си е избрала. Тук има не само Меркурий/Сатурн в лъчите на Слънцето, а и ъглова Луна в много ученолюбива накшатра, минават за по-ерудирани (Пунарвасу).

Здравей, Lilla,

До двадесетата си година се интересувах основно от изкуство и се развивах в тази насока. Завърших средно-специално в гимназия за Сценични и екранни изкуства, но по онова време бях много далеч от мисълта да продължда да уча висше образование. Да - прокрадваха се някакви идеи да уча интериорен дизайн, но под влияние на околните, които ми обясняваха как няма хляб нито в изкуството, нито в подобни професии  - няма смисъл да си губя времето в нещо такова. Едва две години по-късно съвсем на майтап реших,че ще ставам студентка. Вероятно под влияние на любовта ми към комуникацията с хора, нощният живот, пътуването и тн., а и повлияна от бизнесът на баща ми, избрах специалност в насока туризъм.  Завърших колеж -2 годишно обучение, след което прекъснах. Имах желание да сменя специалността си и да уча Бизнес стратегия и лидерство (ако може да се преведе така). Не ме приеха заради липса на достатъчно точки по икономика.  Записах Международно управление на услугите (май така се превежда?), което завърших тази година през февруари. Сега съм се ориентирала към магистратура по Маркетинг и иновации, в случай че не успея да си намеря работа до няколко месеца.

В интерес на истината винаги съм била добра в това,което съм учила, но никога не съм била "най-добрият ученик/студент", нито пък съм била за пример и подръжание на околните. Смея да твърдя, че дори не съм била от хората, които са били последователни, стриктни, редовни в лекции и т.н. 
Предполагам, че това разположение по-скоро е обвързано с естетсвеният ми интерес и любопитство към света, и желанието да знам доста неща. (дървен философ :) )  Смея да твърдя, че имам доста богата обща култура, тъй като чета книги на различна тематика и се интересувам от диаметрално различни неща - от рисуване, през природни науки, до история, финанси, езотерика, и изобщо доста неща. 

Виждам,че в 9-ти дом имам доста планети, но значенито, което се отдава на този дом определено не мога напълно да го свържа със своята собствена натура, освен по отношение на "пътуване". Все още съм лаик,  за това няма да разсъждавам много, за да не кажа някоя глупост  ;)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #3671 -: Ноември 25, 2017, 01:26:13 am »
Този път не питам за себе си ,а за моя приятелка ,предстои й процедура по инвитро и ме помоли да питам дали ще е успешна ,но незнам каква карта трябва да кача.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #3672 -: Ноември 25, 2017, 08:50:23 pm »
Аделина, има граници, които не бива да се минават. Милионите ти хорари ги понесохме. Семейните ти свади - също. Драмите с детето ти - и тях.
Но сега и твоите приятелки. Е, не.  :lol_hitting:

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #3673 -: Ноември 25, 2017, 10:47:50 pm »
The_one  може ли ако обичаш да не намесваш детето ми .

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #3674 -: Януари 19, 2018, 05:13:59 pm »
Имаш потенциал за нередности...с тоя Марс и скорпионщина.  ;D
Какво те интересува?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.