Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623498 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3720 -: Февруари 23, 2018, 06:59:44 pm »
Според мен брак ще имаш, но е възможно да позакъснее.

А колко ще закъснее вече е въпрос на прогностика, която не е предмет на разглеждане тук.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3721 -: Февруари 24, 2018, 01:28:51 am »
За акрукс

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3722 -: Февруари 24, 2018, 11:25:21 am »
По профекция Сатурн е Управител на годината, есенциално без достойнства, но силен по дом, всички съвпади с лични планети ще имат ефект, най-вероятно нищо дългосрочно лошо, защото пък профектираният пети отива при юпитер. Все пак да се обърне внимание на ретро фазата-април, после пак септември, без излишни рискове и важни решения по това време; да се имат предвид и лунациите засягащи наталната позиция на сатурн в картата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3723 -: Февруари 24, 2018, 07:17:53 pm »
За акрукс
Рару, благодаря. Хубава картинка, която нищо не ми говори.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #3724 -: Февруари 24, 2018, 08:13:00 pm »
Какъв е казусът? Женска ли е картата?
Сатурн тук не ми изглежда зловреден.
Докато е в началото на знака, може да има финансови притеснения, но сякаш за добро, вероятна смяна на работа за по-добре платена или повишение. Да си пази здравето и нервите. Докато Юпитер е в скорпион може да има емоционално неспокойствие.

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Натални карти
« Отговор #3725 -: Февруари 24, 2018, 09:25:54 pm »
Според мен брак ще имаш, но е възможно да позакъснее.

А колко ще закъснее вече е въпрос на прогностика, която не е предмет на разглеждане тук.
Благодаря много за отговора,а мога ли да те попитам как стигна до извода,че ще има брак и може да позакъснее.Ще ми някой да ми обясни как е навързал нещата, за да мога да ги осмисля и полека лека и аз да намирам логика в това което виждам в натала

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3726 -: Февруари 24, 2018, 09:31:27 pm »
Синтезирах всичко в хороскопа.

Това не е модул за обучение, освен това работя по други системи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

aquarius92

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Натални карти
« Отговор #3727 -: Март 07, 2018, 05:38:43 am »
Здравейте и от мен. :)
Това е моята натална карта (мъж съм :Р) , ще се радвам на кратък анализ, най-вече за кариерното развитие.
Знам, че след 2 месеца Уран ще транзитира в Телец и ми е интересно до каква степен ще се отрази лично на моя хороскоп.
Благодаря ви предварително. :)
« Последна редакция: Март 07, 2018, 05:56:30 am от aquarius92 »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3728 -: Март 07, 2018, 11:02:05 am »
 aquarius92 , ти имаш ли кариера ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Натални карти
« Отговор #3729 -: Март 07, 2018, 11:57:24 am »
Здравейте и от мен. :)
Това е моята натална карта (мъж съм :Р) , ще се радвам на кратък анализ, най-вече за кариерното развитие.
Знам, че след 2 месеца Уран ще транзитира в Телец и ми е интересно до каква степен ще се отрази лично на моя хороскоп.
Благодаря ви предварително. :)
Изглеждаш ми почти работохолик. :) Спокойно можеш да бъдеш ръководител, да имаш много подчинени, с които ще си в добри и приятелски отношения. Покровителство от висшестоящи и лесно предвижване в службата и социалната стълбица. Възможен успех в обществено-политическата сфера. Ръководна длъжност в асоциации, кооперативи, дружества, акционерни общества и други обществени организации. Възможно е да смениш няколко поприща, докато намериш това, което ти приляга най-добре. След 29тата ти година би трябвало да имаш повече яснота точно каква кариера искаш да развиваш. Култивирай в себе си скромност в работата и пред шефовете, и се придържай към умерена амбициозност. :) Според мен, можеш да избираш всичко в сферите на услугите, информацията, технологиите, изкуството или политиката. Слагам малко по-четлива твоя карта.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #3730 -: Март 07, 2018, 01:34:09 pm »
Здравейте и от мен. :)
Това е моята натална карта (мъж съм :Р) , ще се радвам на кратък анализ, най-вече за кариерното развитие.
Знам, че след 2 месеца Уран ще транзитира в Телец и ми е интересно до каква степен ще се отрази лично на моя хороскоп.
Благодаря ви предварително. :)
aguarius92,стремиш ли се винаги да покажеш най-доброто от себе си в обществото?Вътрешно усещаш ли се несигурен,или имаш чувство на превъзходство пред другите?Нещо като "аз съм по-по-най"?

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Натални карти
« Отговор #3731 -: Март 16, 2018, 02:29:55 pm »
Здравейте,това е моята натална карта. Ще съм безкрайно благодарна,ако някой ми отговори. По принцип се имам за силен човек,но в последно време съм доста объркана. Благодаря предварително на тези,които се решат да пишат  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #3732 -: Март 16, 2018, 03:04:08 pm »
Здравейте,това е моята натална карта. Ще съм безкрайно благодарна,ако някой ми отговори. По принцип се имам за силен човек,но в последно време съм доста объркана. Благодаря предварително на тези,които се решат да пишат  :)
Възможно е от транзита на тежките планети,Плутон опозиция Луна.Объркана във взаимоотношенията ?

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Натални карти
« Отговор #3733 -: Март 16, 2018, 03:30:06 pm »
Благодаря за отговора,Сафо:) Объркана във взаимоотношеният, явно проблема е при мен самата. Имам моменти на проблясъци,но все не мога да намеря правилния подход  :)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #3734 -: Март 18, 2018, 12:59:16 pm »
Здравейте,това е моята натална карта. Ще съм безкрайно благодарна,ако някой ми отговори. По принцип се имам за силен човек,но в последно време съм доста объркана. Благодаря предварително на тези,които се решат да пишат  :)

От колко време е това