Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623517 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #405 -: Май 20, 2014, 02:23:56 am »
Много благодаря на всички за мненията... :58:

Papy, симптомите за първи път започват през август 2009 г. на почивка в чужбина. Диагнозата е поставена през 2011г.
Няма спомен за прекаран вирус или е прекаран на крак.

enigma, имала е трудно детство. Свидетел е била на чести конфликти между родителите. Финансовите ограничения през тийн годините я принуждават да работи в не здравословна среда - нощни клубове, с малко сън, много цигари и енерг. напитки. Вероятно вследствие на нарушения дисбаланс в мозъка се отключват припадъците. Последват любовни драми. И като че ли състоянието ѝ бавно прогресира в сегашното. Днес има добра кариера, висок стандарт, но като че ли за сметка на здравето. Няма баланс на материално и не материално. Въпреки че трябва да обърне сериозно внимание на здравето си и да забави темпото, тя не спира да работи.

Lilla, с ниско кръвно е. Да, силно емоционална, не споделя открито, прикрива се.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #406 -: Май 20, 2014, 09:12:31 am »
Романтика, тази девойка явно не е склонна да търси отговор на проблемите си - не й било харесвало алтернативно лечение/отговори, не се грижи особено за себе си - в този случай, се питам, кой иска тя да оздравее - тя или ти?

И само за инфо - това, което описваш в миналия пост като условия на живот и работа нямат нищо общо с някакво заболяване - толкова много жени сме минали през това ....


Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #407 -: Май 20, 2014, 09:24:30 am »
Подозренията ми се потвърдиха-започнало е при профекция на венера, след нея-марс, сатурн е бил в 12-ти, после е минал през първи, сега е в 6-ти-пак здравословно влияние
Положението ще се стабилизира след май 2015, но все пак ми остават предположенията за 2 трудни години.
Сатурн в шести когато се отразява на здравето, иска диети, дисциплина, ограничения, не съм сигурна за алтернативните методи

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #408 -: Май 20, 2014, 02:11:33 pm »
Сатурн хронифицира, но също така изкарва наяве латентни хронични проблеми/заболявания, също така има връзка с натрупването на токсини и шлаки в организма, както и Лунните възли.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #409 -: Май 20, 2014, 03:00:13 pm »
Дашата на Кету също я бива за манифестиране на такива болежки, но няма данни в картата и не мога да я построя.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #410 -: Май 20, 2014, 03:16:26 pm »
Някъде четох, че Кету дава остри и акутни заболявания, подобно на Марс. Рязко изостряне, треска, кървене... Например, да ти се отвори язвата или апендикс.

Раху и Сатурн свързват с хроничните, а също така с натрупване на токсини в организма, с онкологични и автоимунни заболявания (последните две - в комбинация с други астрологични фактори).
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #411 -: Май 20, 2014, 04:15:56 pm »
Някъде четох, че Кету дава остри и акутни заболявания, подобно на Марс. Рязко изостряне, треска, кървене... Например, да ти се отвори язвата или апендикс.

Раху и Сатурн свързват с хроничните, а също така с натрупване на токсини в организма, с онкологични и автоимунни заболявания (последните две - в комбинация с други астрологични фактори).

Да, има резон. В оперативните ми интервенции - спешни и не дотам - все има Кету закачен за някоя даша-маша.
De omnibus dubitandum est

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Натални карти
« Отговор #412 -: Май 20, 2014, 04:17:56 pm »
Мдам, и аз усещам влиянието на транзитен Сатурн в 6-ти дом вече втора година. Все някакви хронични болежки ми се обаждат. Даже за някои и не подозирах, че ги имам. Но заради стомашни проблеми, доста съблюдавам с какво се храня напоследък. То и Раху е в 6 дом, но той поне след 2 месеца се изнася от там, а Сатурн ще го търпя още година и половина. :lol_hitting:
Serve, love, give

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #413 -: Май 20, 2014, 04:29:29 pm »
На мен тъкмо ми се закрепи стомахът и се успокои гастритът и сега други болежки се обадиха, след ингреса на Сатурн в Скорпион. Интересното е, че докато беше във Везни и ми аспектираше негативно почти всички лични планети, никакви оплаквания нямах. Но когато от Скорпион аспектира с тригон Марс и Луната, тогава се отприщи всичко. На психологическа, а може би донякъде и на автоимунна основа – като при момичето с алергиите, за което по-горе спомена Дияна.

Миналата година за броени месеци рязко качих десетина кила, което е много необичайно за мен. После, когато Сатурн наближи Асцендента, още по-бързо ги свалих, буквално за три месеца. Но трябваше изцяло да си променя хранителния режим, за да се вмъкна в дрехите преди напълняването. Сега ме е яд за два скъпи стилни панталона, които си купих по време на “дебелия“ период – стоят ми като чували, дори с колан не става. Но кой знае... може и да ми потрябват, ако все пак някой ден ми е писано да изляза в майчински.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #414 -: Май 27, 2014, 09:48:32 pm »
Затрудни ме една карта...споделете какво виждате
Предупреждавам, че за този човек знам доста малко...

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Натални карти
« Отговор #415 -: Май 27, 2014, 10:03:13 pm »
Като казваш човек, сигурно мъж имаш предвид?  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #416 -: Май 27, 2014, 10:04:02 pm »
А, забравих-мъж е, да

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Натални карти
« Отговор #417 -: Май 27, 2014, 10:31:06 pm »
Склонен на мании според мен до патологично състояние. Защо го мисля - заради целунатото от Плутон Слънце и Близначешката Луна. Звучи странно, но констатирам за такива хора, особено ако по някакъв начин е намесен и Скорпион или Плутон, че имат болезнени мании. Помня за жена пак с такива акценти в натала - Везни-Близнаци-Скорпион, тя имаше патологичен страх от птици. По улицата ги заобикаляваше и пресичаше на вскякаив невъзможни места ако има на някакво място събрани гълъби, да кажем. С нея не можеше да се седне на заведение, което е повече сред дървета, природа, защото просто там имаше повече птици и ако кацнеха около нея на растояние от 2-3 метра, беше склонна да стане от стола и да тръгне да бяга. На много моменти наистина й е оставало много малко. Помня един гълъб как беше кацнал на един анвес до масата ни докато ние пием кафе. И тя през цялото време не го изпускаше от поглед да не би непредвидено да литне.  :85: :85: :85: Та така - на пук на всичкото рационално заложено, става много нелогично.

Иначе човека е мнгоо систематичен ив ероятно се старае хората мнгоо да г оценяват, най-вече са му на душата професионалните успехи. Малко не си вярва, но иска хората да повярват в това, че той е много добър - заради деабилитрианото Слънце в мъжка карта е това. Не съм видяла мъж Везни, който да не компенсира по някакъв начин липсата на вяра в себе си в някакъв или многобройни аспекти. И винаги доста видно го правят.

Човекът може да изглежда по-мечтателен и широкоскроен, отколкото е, но всичко това е илюзия. Има доста фискирани виждания и не мисля, че е склонен да ги променя. Меркурий е във фиксиран знак, а с този квадрат с Марс пак във фиксриан знак става много страшна работата. В такъв аспект вероятно Меркурий до известна степен възприема виждането на Лъв за това как той "винаги е .... някакво добро качество". Та така - в такава позиция Меркурий винаги е прав и приема с пренебрежение мнението на другите, ако то е различно. Може външно да не изказва това винаги - даже според мен крие, защото все пак е Везни, но така му минава през ума. Склонен към словестна агресия и твърде голяма прямост - направо понякога сигурно му става лошо от него като изтърси нещо, което не е искал да каже.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #418 -: Май 27, 2014, 10:38:23 pm »
Тъндър, като човек малко го познавам, иначе ми е интересно да чета :)
За него знам факти, и те някак не ми проговориха от картата, а и не са много
Според теб какво работи, има ли братя/сестри, какви са отношенията с родителите, здравословно как е...такива неща

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #419 -: Май 27, 2014, 10:43:01 pm »
Така ми е много трудно. Като ми кажат - кажи нещо за тази карта. Конкретни въпроси има ли?
Тъндър много добре го е написала. За емоционалността в думите и поведението ми хрумна и на мен, гледайки индийската карта, където Марс отива в предходния знак по сидерал - Рак и също аспектира Меркурий. Освен това аспектира и Кету в 4-ти. Изпитва затруднения да постигне душевен комфорт, хармония със себе си, да изпитва щастие, задоволство. Или има затруднения с придобиването на недвижимо имущество. Ако е женен, е възможно да е способен да търси удовлетворение в леглото на друга жена. Ако не е бракуван, трудно се завържа в постоянна връзка. Харесва красиви и много женствени жени - такива, с които може да се покаже пред хората. Също ми хрумва, че като си намисли нещо в главата, не може да се го извади от ума. Желанията могат да замъглят разума му.