Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624210 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #690 -: Август 24, 2014, 06:03:22 pm »
Когато става дума за набиране на персонал, човешкият фактор винаги е намесен. Не участват само рационалната и суха преценка (Меркурий, Сатурн), както при боравенето с числа и факти, но и емоционалната ни страна. А последното е свързано с Луната и Венера - двете показват доколко ни е комфортно, когато общуваме с другите. И двете планети при теб са в знаци, в които есенциално не се чувстват добре. Сухи знаци, което противоречи на вътрешната им природа (влага). Не си падаш по губене на времето в сладки приказки с кандидатите, а искаш да свършиш работата сериозно и отговорно. Straight to business - направо минаваш към същината на нещата.

А с Луна в 7-ми може би хората, които срещаш, ще бъдат такива, които се нуждаят от емоционална подкрепа и разбиране.

Тенкю, Белла :) - хич ме няма по празните приказки - така е. Значи, не ми е заложено и каквото и да правя, колкото и да се убеждавам и да съм упорита, това не е начина да имам удоволствие от работата.

А те тези хора как няма да се нуждаят - в обявата едно, по тел второ и на разговора вече трето .... :) те не знаят на какво са попаднали, но понеже той е много сладкодумен и убедителен и все нещо му вярват и не виждат уловките ...

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #691 -: Август 24, 2014, 06:23:28 pm »
Хепи, това са само мои разсъждения по темата. Не ги приемай за нещо повече. Кой знае, може би ако продължаваш да пробваш, ще откриеш приятна страна в тази дейност.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Натални карти
« Отговор #692 -: Август 26, 2014, 05:28:48 pm »
Да ви попитам, йога и психоанализата по 12 дом ли са?
Serve, love, give

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #693 -: Август 26, 2014, 06:43:39 pm »
Да ви попитам, йога и психоанализата по 12 дом ли са?
За второто - да, може и 8 да участва. А за йогата май и 6.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Натални карти
« Отговор #694 -: Август 26, 2014, 07:44:04 pm »
Благодаря, Smarta :38:
Serve, love, give

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #695 -: Август 26, 2014, 08:38:49 pm »
Да ви попитам, йога и психоанализата по 12 дом ли са?

Йога -да,даже когато е активиран и у12 -ти дом ,Нептун ; ако к12 е в знак Скорпион,Плутон е в 12-ти дом ,Луна /Сатурн също -тогава  може да включиш и психоанализа. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #696 -: Август 27, 2014, 01:37:08 am »
Да ви попитам, йога и психоанализата по 12 дом ли са?
Хирон в 6д и/или в риби дава занимания с йога, за психоанализа Рени ти е отговорила

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Натални карти
« Отговор #697 -: Август 27, 2014, 09:48:54 am »
Благодаря, момичета :58:

Питах, защото натално имам СЛВ в съвпад с У12 и се замислих, че това може би значи, че ще следвам пътя си по-лесно с помощта на занимания с йога, а защо не и с малко психотерапия. Освен това СЛВ ми е и в съвпад с У7, което пък ще даде и помощ от партньора.
Serve, love, give

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #698 -: Август 28, 2014, 08:46:22 pm »
Бихте ли ми дали вашия прочит на Слънце в 6 дом - как да се развива? Това е мойто Слънце, но нещо почва да не ми харесва само чрез болести и кризи да се осъзнавам. Ще приветствам и ще съм благодарна на свежи идеи! Друго в 6 нямам. (У6 е Уран в 3/4 и Сатурн във 2.)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #699 -: Август 28, 2014, 09:01:50 pm »
Бихте ли ми дали вашия прочит на Слънце в 6 дом - как да се развива? Това е мойто Слънце, но нещо почва да не ми харесва само чрез болести и кризи да се осъзнавам. Ще приветствам и ще съм благодарна на свежи идеи! Друго в 6 нямам. (У6 е Уран в 3/4 и Сатурн във 2.)

...чрез ангажименти ,ангажираност ,аранжираност и ръчна творческа дейност.Трябва да работиш ,най-добре в някаква институция ,само не спирай да работиш. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #700 -: Август 28, 2014, 09:06:41 pm »
Бихте ли ми дали вашия прочит на Слънце в 6 дом - как да се развива? Това е мойто Слънце, но нещо почва да не ми харесва само чрез болести и кризи да се осъзнавам. Ще приветствам и ще съм благодарна на свежи идеи! Друго в 6 нямам. (У6 е Уран в 3/4 и Сатурн във 2.)

6 дом си иска съвършенството, но без тревожност. Да добиеш висок професионализъм, като надграждаш. Обаче без да "поемаш" по рибите. Да създадеш ред -ежедневен режим, здравословни неща, особено ако имаш здр. проблеми. Не знам дали си фен на гладуването-здравословното, но него го приписват на дева-асц и 6 дом, понеже пък има връзка и с 12-чистят се и психически проблеми. Особено, ако не можеш и да "преглъщаш" психотравмите.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Натални карти
« Отговор #701 -: Август 28, 2014, 10:55:29 pm »
В общи линии неинтегрираното Слънце в 6 дом е критично и аналитично твърде много. Цялата му енергия се върти около този критицизъм и свърханализ, които отключват болестите, когато станат твърде много. Критичността и склонността към твърде много анализиране са вродени качества, но те не са готов продукт, който Слънцето трябва принципно да си произведе - това Слънце трябва да е специалист в нещо, където тези качества намират отдушник и креативния потенциал, изразен чрез тях, помага за нещо хубаво в живота. Със Слънце в 6 дом служим на ... шеф, идея, нещо си, но служим като ясно различваме някакви граници, предели и искаме служенето ни да бъде възнаградено - а не безвъзмездно, както при Слънце в 12 дом.  :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #702 -: Август 29, 2014, 03:42:35 pm »
Благодаря ви много за отговорите! Горе-долу същите неща си мисля и аз. Но понеже зациклям в себе си и затова помолих и за друго мнение. Изпитвам нужда да се грижа по-добре за тялото си. Експериментирам с разни хранителни режими. Още не съм си доизкусурила моя, но се приближавам. Лечебното гладуване не е точно гладуване, но пак е с лечебен елемент, имам такива епизоди. Миналата година изпостих всички пости по психически причини, усещах, че не мога да издържа на скръбта, ако не постя, ако не се огранича. Другата ми нужда е от двигателен режим. Това е по-трудно. Рибите много мразят режими, но виждам, че е неизбежно. Третата нужда е да стана много добър специалист в нещо. Имам две професии, и в двете се справям добре, но не е достатъчно. Постоянната работа и също режим, съответното заплащане, всичко е точно така, усещам го по същия начин. И също преработването на тревожността и негативното мислене, това не съм спирала да го правя, също е много трудно.
Много ви благодаря!! :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #703 -: Август 29, 2014, 03:54:04 pm »
Благодаря ви много за отговорите! Горе-долу същите неща си мисля и аз. Но понеже зациклям в себе си и затова помолих и за друго мнение. Изпитвам нужда да се грижа по-добре за тялото си. Експериментирам с разни хранителни режими. Още не съм си доизкусурила моя, но се приближавам. Лечебното гладуване не е точно гладуване, но пак е с лечебен елемент, имам такива епизоди. Миналата година изпостих всички пости по психически причини, усещах, че не мога да издържа на скръбта, ако не постя, ако не се огранича. Другата ми нужда е от двигателен режим. Това е по-трудно. Рибите много мразят режими, но виждам, че е неизбежно. Третата нужда е да стана много добър специалист в нещо. Имам две професии, и в двете се справям добре, но не е достатъчно. Постоянната работа и също режим, съответното заплащане, всичко е точно така, усещам го по същия начин. И също преработването на тревожността и негативното мислене, това не съм спирала да го правя, също е много трудно.
Много ви благодаря!! :)

Ха-Смарта, и аз съм в посока да се храня здравословно и не само в посока хранене.Юпитер как е поставен при теб и в момента транзитният какво , как  и къде  активира картата ти ,Нептун също -много интересно ?  :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #704 -: Август 29, 2014, 04:01:41 pm »
Благодаря ви много за отговорите! Горе-долу същите неща си мисля и аз. Но понеже зациклям в себе си и затова помолих и за друго мнение. Изпитвам нужда да се грижа по-добре за тялото си. Експериментирам с разни хранителни режими. Още не съм си доизкусурила моя, но се приближавам. Лечебното гладуване не е точно гладуване, но пак е с лечебен елемент, имам такива епизоди. Миналата година изпостих всички пости по психически причини, усещах, че не мога да издържа на скръбта, ако не постя, ако не се огранича. Другата ми нужда е от двигателен режим. Това е по-трудно. Рибите много мразят режими, но виждам, че е неизбежно. Третата нужда е да стана много добър специалист в нещо. Имам две професии, и в двете се справям добре, но не е достатъчно. Постоянната работа и също режим, съответното заплащане, всичко е точно така, усещам го по същия начин. И също преработването на тревожността и негативното мислене, това не съм спирала да го правя, също е много трудно.
Много ви благодаря!! :)

Смарта, спомням си, че в една от книгите саспортас даваше пример с една карта, при която имаше нещо в 6-ти дом и обсъждаха професия. Та той казваше така (перифразирам): ако си медицинска сестра, трябва да станеш тясно специализирана медицинска сестра, нещо в което да си изключително добра медицинска сестра.