Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622745 пъти)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #1125 -: Юли 15, 2015, 12:28:17 pm »
Terry, имах тежко детство... Загуба на слуха, подигравки от съученици,  развод на родители, брат в психиатрия, самоубийство на родител... Особено последното, ми се разби психиката.. Имам усещане, че съм голям карък и в нищо не ми върви ::) А представям си на Сатурновия възврат какво ме чака...   ???

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1126 -: Юли 15, 2015, 12:37:32 pm »
Много съжалявам, първо си помислих за някакъв вид инвалидност с опозицията на слънцето по остта 6ти-12ти дом.

Но ти имаш съвпад слънце Юпитер, това е един от най-хубавите аспекти, положителни аспекти на слънцето с Юпитер е нещо като закрила отгоре.


А на сатурновия възврат какво толкова страшно да те чака - плутон като мина през съвпада луна Сатурн какво стана? - Родила си дете, какво по-хубаво от това. Дъщеря ти е наследила доста от твоите аспекти, само дето са в други домове, така, че проявата ще е другаде. И много по-отслабена, защото освен, че има като теб съвпад слънце Юпитер, то е в знак на екзалатация на Юпитер - рак.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #1127 -: Юли 15, 2015, 12:47:23 pm »
Terry, наистина си права! Благодаря ти много!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1128 -: Юли 15, 2015, 01:46:31 pm »
Да, при дъщерята нещата са далеч по-добри

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #1129 -: Юли 15, 2015, 03:43:56 pm »
Да добавим и екзалтирана Луна, Гери - в картата на дъщеря ти и твоята съдба изглежда "коригирана"  :)
De omnibus dubitandum est

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #1130 -: Юли 15, 2015, 03:48:45 pm »
Много ме зарадвахте  :-* :-* :-* :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1131 -: Юли 15, 2015, 05:33:53 pm »
имах тежко детство... Загуба на слуха, подигравки от съученици,  развод на родители, брат в психиатрия, самоубийство на родител... Особено последното, ми се разби психиката.. Имам усещане, че съм голям карък и в нищо не ми върви ::) А представям си на Сатурновия възврат какво ме чака...   ???
Нали всичко това се е случило преди сатурновия възврат, защо се плашиш от него?
Усещането ти за карък  е просто едно усещане- винаги може да го промениш.  Предтави си само, че не си единствена на този свят, която е имала тежко детство, а после драматични събития в семейството. И аз съм била така, а и много други- Опра Уинфри също  :)
Дъщеричката ти се вижда по нейната карта, че е затруднена в общуването с майка си- Плутон У3 в 4д опозиция с Юпитер У4, а и като цяло- Сатурн е в нейния 3д, но той е у-л на 5д и може би момичето ще се изявява и общува със света по един креативен начин, Сатурн У5, 6 е във взаимна рецепция с Плутон У3 на К5- творчеството няма да ѝ е чуждо, успешно ще се представя на сцената- буквално или тази на живота- Марс У3 , 8 е в 10д, а неговия диспозитор Меркурий У1, 10 в 11д е  в рак, емоционална сензитивност, ще е съпрочастна към други в подобно на теб положение, дори след време може това да работи- да преподава на деца с увреден слух,  в дом за полагане на грижи- деца или възрастни, въобще ще е щастлива в полза на другите.
Брат ти също има нужда от изява, гледан по твоя 3д, Слънцето У1 за него блести в неговия производен 10д заедно с Юпитер У5 на Мц, а твоя пълен 7д за него е 5д- дали лудостта му не е неизявени таланти, които ако намери начин да изяви ще му помогнат да преодолее болестта, подобно на един Ван Гог? Баща ти ли е починалият родител?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1132 -: Юли 15, 2015, 05:49:29 pm »
Ето това е картата на обраното овенче, която ме накарахте да преместя.
от дълготрайните транзити е показателен тр Нептун у3 на Венера у4 на К3- взетите антики- красиви вещи от дома му, със сигурност са намесени негови съседи в обира
в лунара му излиза лун Нептун У4 в лун 3д, а лун Сатурн у3 на лун АСЦ

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #1133 -: Юли 15, 2015, 06:34:12 pm »
akruks, всъщност майка ми, защото авторитета в моя живот е майка ми. Никога не съм очаквала, че ще я загубя и то толкова рано.. А за каръщината винаги досега какво си поискам, съм го получавала след къртовски труд... А, иначе да, ясно ми е, че не съм единствената с тези събития, но ми се отрази доста на психиката в ранна възраст.
А за дъщеря ми, си мислех, че ще сме много близки...  :) Нон стоп сме заедно. Възможно ли е да има проблеми с комуникация с баща й? Все не я разбира, не й обръща особено внимание, та затова е лепка за мен? Аз съм строгия родител, докато тя него не го отразява особено. А за брат ми, не знам накъде да го насоча... Таланти? Не се сещам, освен че има прякор вица или пък енциклопедия на футбол... Това са.
« Последна редакция: Юли 15, 2015, 06:43:52 pm от gerivas »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1134 -: Юли 15, 2015, 10:12:07 pm »
А за дъщеря ми, си мислех, че ще сме много близки...  :) Нон стоп сме заедно. Възможно ли е да има проблеми с комуникация с баща й?
Ама аз не съм писала че няма да сте си близки- имате много хубава синастрия двете.
написах , че може да има затруднения с комуникацията, а не, че няма да е комуникативна. 
Не приемай буквално всичко написано. Ти като имаш проблеми със слуха и на детето ще се налага да говори по-силно или по друг начин, това за него ще е допълнително обременяване, това съм имала предвид като написах, че споменатият аспект може да показва затруднено общуване с теб, а покрай теб и въобще- по-бавно да проговори, да проходи- нещата, свързани с 3д.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Натални карти
« Отговор #1135 -: Юли 15, 2015, 10:24:48 pm »
В наталната карта, кои са най-общо индикациите, че някой ще живее в чужбина?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1136 -: Юли 15, 2015, 10:32:29 pm »
В наталната карта, кои са най-общо индикациите, че някой ще живее в чужбина?

Връзка между 4ти, 9ти и 12 дом.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Натални карти
« Отговор #1137 -: Юли 15, 2015, 10:39:08 pm »
XII дом като IV производен от IX ли го разглеждаш?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1138 -: Юли 15, 2015, 10:40:37 pm »
XII дом като IV производен от IX ли го разглеждаш?

Не, като символ на изгнание :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1139 -: Юли 15, 2015, 10:44:02 pm »
В наталната карта, кои са най-общо индикациите, че някой ще живее в чужбина?
СЛВ в 9д