Автор Тема: Възможно ли е приятелство мъж-жена  (Прочетена 17360 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Възможно ли е приятелство мъж-жена
« Отговор #45 -: Септември 27, 2014, 01:21:55 pm »
Проявление на силна, но невидима Венера  :29:
А аз си въобразявах,че е от това,където Венера обичала това,с което съвпада.Ами в моя случай няма как да не обича по-,по- и най-.   :043: :043: ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Възможно ли е приятелство мъж-жена
« Отговор #46 -: Септември 27, 2014, 01:44:06 pm »
Приятелството е по Уран,което означава,че човек приема различните от него толерантно-като равни,с всичките им недостатъци и не влиза във (вербални) сблъсъци с тях.Опитите да се налага надмощие между "приятели" в  каквато и да е форма,например с критика :043: вече не е по Уран,а по Марс,Сатурн и Плутон и тук вече става кой-кого.  :043: :043: :043: :043:
Струва ми се много погрешно любовта да се свързва с красотата на душата(Нептун),вместо със силовите планети Марс и Плутон,които упражняват надмощие върху Венера.  :043: :043:  :043: :043:

 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възможно ли е приятелство мъж-жена
« Отговор #47 -: Септември 27, 2014, 02:12:09 pm »
Дракониада, няма грешка относно любовта и Нептун. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Възможно ли е приятелство мъж-жена
« Отговор #48 -: Септември 27, 2014, 02:46:32 pm »
Дракониада, няма грешка относно любовта и Нептун. :)
Но се надявам като допълнителна екстра към изпълнен списък от по-материални неща.  :) :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Възможно ли е приятелство мъж-жена
« Отговор #49 -: Септември 27, 2014, 09:01:23 pm »
Приятелството е по Уран,което означава,че човек приема различните от него толерантно-като равни,с всичките им недостатъци и не влиза във (вербални) сблъсъци с тях.Опитите да се налага надмощие между "приятели" в  каквато и да е форма,например с критика :043: вече не е по Уран,а по Марс,Сатурн и Плутон и тук вече става кой-кого.  :043: :043: :043: :043:
Струва ми се много погрешно любовта да се свързва с красотата на душата(Нептун),вместо със силовите планети Марс и Плутон,които упражняват надмощие върху Венера.  :043: :043:  :043: :043:
Аз свързвам  любовта с красотата на душата, тогава връзката ми е прекрасна, усещам енергията и вдъхновението. марс, венера и плутон ги познавам, но не са ми достатъчни.
А-астрологично-марсът ми е в стрелец и е У9-двойно подчертаване.
« Последна редакция: Септември 27, 2014, 09:07:32 pm от enigma »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Възможно ли е приятелство мъж-жена
« Отговор #50 -: Септември 27, 2014, 09:23:50 pm »
Аз свързвам  любовта с красотата на душата, тогава връзката ми е прекрасна, усещам енергията и вдъхновението. марс, венера и плутон ги познавам, но не са ми достатъчни.
А-астрологично-марсът ми е в стрелец и е У9-двойно подчертаване.
Аз не съм срещала много душевност сред мъжете и сигурно за това започнах да ценя това,което имат Марс,Плутон и Сатурн(тези,които го имат).  :) :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: