Автор Тема: Телците си падат по копрофилията?  (Прочетена 5462 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #15 -: Октомври 12, 2014, 01:26:35 pm »
Мойта похотлива Венера си пада по класически удоволствия само. :012: С приятен аромат като J'adore. :012: Водолей съм.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #16 -: Октомври 12, 2014, 01:43:05 pm »
В Козирог и аспектирана от 3 малефика.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #17 -: Октомври 12, 2014, 01:45:28 pm »
Имам Марс на десцендент,но в дева,падам си по естественото,дори животинското,минавало ми е през главата май всичко,но не и копрофилия .Имам информация че на Далай-лама му ги сушели и продавали за лекарство,но там е друга култура .Копрофилията може би се дължи на пристрастеност към феромоните,мускуса е продукт на перианални жлези на елени,амбрата е натрупване на восъци в червата на китове .
« Последна редакция: Октомври 12, 2014, 02:09:02 pm от Oposit »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #18 -: Октомври 12, 2014, 02:22:14 pm »
Да, заради феромоните и мускуса е. Ние сме си и животни, което не е зле. Колкото повече се отдалечаваме от инстинктите си, толкова по- крехки и уязвими сме.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #19 -: Октомври 12, 2014, 07:14:44 pm »
 :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043:
Аз като телец, с асц и Мерк там, освен да кажа, че не съм копрофил.  :012: Напротив, даже много съм гнуслив, предполагам поради въздействието на Луната ми в дева.  :012:
« Последна редакция: Октомври 13, 2014, 12:02:26 am от Теодор »

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #20 -: Октомври 12, 2014, 07:58:02 pm »
И аз го мислех овен,но пак проверих-телец 1градус ,начално анаретен,заедно с у10Д Луна в падение,проявило се в неуспешна кариера на художник,въпреки тронова Венера в телец, .А Асц. везни,но първо се гледа съвпада с Уран,а той дава  квадратна челюст,и някакъв спазъм,повишен тонус на дъвкателните мускули,подкрепено от Меркурий който отговаря за формата на брадичката в овен ,както и Венера УАсц, съвпад с Марс.
« Последна редакция: Октомври 12, 2014, 08:03:58 pm от Oposit »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #21 -: Октомври 12, 2014, 08:21:00 pm »
-филите и -фобиите са крайност, все пак. Телецът иначе обича да пипа и усеща допира, някои имат толкова силно тактилно чувство, че по ръкостискането могат да кажат 2-3 верни неща за другия. Чувствени са,  обикновено добре познават физическите си нужда. Иначе любенето, било то и вид-филия е и по 8 дом и по 5. Имаше тема сексуалният ни темперамент. Този конкретен телец има ли нещо водно, плутоново, mickey?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #22 -: Октомври 12, 2014, 09:06:39 pm »
Enigma, много точно описа чувствените и похотливи нужди на Телец-а. :)
Сатурн/ Юпитер  във връзка с Луна/Марс в мъжка карта на Слънчев Телец и Луна/Венера в женска такава,стелиум в 12-ти дом или силен такъв при акцент Телец, дават тенденции в посока казуса тук.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #23 -: Октомври 12, 2014, 09:20:31 pm »
Това е от 8 дом.
При мен сексуалността идва от Марс, който е скорпи, но този Марс без Меркурий и Уран не се помръдва.  :012: Не ми ли влезе някой в главата, а след това- в сърцето, Тц.
Към твоя Марс имаш ли си аспекти от Уран и Меркурий,че толкова държиш да допълниш качествата на Плутон с тях?  :) Уран е висша октава на Меркурий,а мисля и Сатурн.  ;) За мен мъдростта на Сатурновата устойчивост е много (по-)важна от бъбренето с Меркурий. Урановите качества не ги свързвам с романтичните изненади от страна на партньора,а с неконвенционалните,житейски,творчески решения-те са по подразбиране.Пък разумният,обоснован бунт задължителен(Нали от друга страна нат Уран ми е в 4Д,та няма как да не са ми много "вътрешни" и изискуеми качествата му). ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #24 -: Октомври 12, 2014, 11:15:44 pm »
всички -филии са болестно състояние, а болни има от всеки слънчев знак
моят баща беше телец, обичаше натуралната красота при жените, да не са наплескани, както се изразяваше, но иначе му харесваха парфюмите, щом редовно подаряваше на майка ми, която пък не ги ползваше- тя обича и до ден днешен да ѝ мирише на сапун, слънчев стрелец е
иначе баща ми беше доста гнуслив, за да си пада по такива извращения- ползваше само бели, хасени гащета и чаршафи, и държеше в кухнята белите плочки да са лъснати, като в аптека...

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #25 -: Октомври 12, 2014, 11:28:00 pm »
Enigma, много точно описа чувствените и похотливи нужди на Телец-а. :)
Сатурн/ Юпитер  във връзка с Луна/Марс в мъжка карта на Слънчев Телец и Луна/Венера в женска такава,стелиум в 12-ти дом или силен такъв при акцент Телец, дават тенденции в посока казуса тук.
Не знам, Рени, дали са точно похотливи. Добре се съобщавам с тялото си, наясно съм с венера в телец. Но сексът е и в главата първо, не е само по слънце и венера. Просто познавам физиологичните си процеси, не ме "боли главата", но това не е пълната хармония.Обичам да гушкам, топло и физически изразявам обичта си и към деца и към любими. Когато обичам някого,ръцете ми винаги са топли. Физически обгрижвам когато обичам, кое да му е лошото, нали на земята живеем, не в рая?

Сливането е първо при душите, телата са после.
« Последна редакция: Октомври 12, 2014, 11:35:59 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #26 -: Октомври 13, 2014, 05:06:08 am »
Enigma, и аз не знам точно, но можем да ги попитаме Слънчевите Телци тук, какво ще споделят по въпроса .  :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #27 -: Октомври 13, 2014, 10:36:35 am »
Копрофилия като се замисля може да означава и да харесват миризмата на тор,отидохме в крайностите .Като земен знак телец отговаря за органичната съставка на почвата,тор във връзка плодородие-богатство ,козирог е скалите,дева -пясък .Между другото единствено кравешката тор има приятна миризма ,индийците доста мажат с нея,май цялата им нация е копрофилска .Копрофагията за която говорехме е друго-при зайците е нормално да си ядат нощните барабонки,младите кучета също-обогатени са с някои витамини .

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Телците си падат по копрофилията?
« Отговор #28 -: Октомври 13, 2014, 07:15:06 pm »
Към твоя Марс имаш ли си аспекти от Уран и Меркурий,че толкова държиш да допълниш качествата на Плутон с тях?  :) Уран е висша октава на Меркурий,а мисля и Сатурн.  ;) За мен мъдростта на Сатурновата устойчивост е много (по-)важна от бъбренето с Меркурий. Урановите качества не ги свързвам с романтичните изненади от страна на партньора,а с неконвенционалните,житейски,творчески решения-те са по подразбиране.Пък разумният,обоснован бунт задължителен(Нали от друга страна нат Уран ми е в 4Д,та няма как да не са ми много "вътрешни" и изискуеми качествата му). ;)
Mars има точен полуквадрат с Уран. С Меркурий няма точен аспект.