Автор Тема: Новолуние в Стрелец  (Прочетена 11538 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #15 -: Ноември 22, 2014, 09:20:09 pm »
Каква по-специфична би била проявата на Новолунието, след като е критичен градус, според вас?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #16 -: Ноември 22, 2014, 10:02:27 pm »
Някъде четох, че заради критичния градус щяло да носи теми от миналите месеци. Един вид - оставаме с единия крак в миналото. Според мен по-скоро ще даде много зелени идеи, не съвсем премислени намерения за промени, растеж, развитие, които ще се формулират чак при пълнолунието.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #17 -: Ноември 22, 2014, 11:31:55 pm »
Някъде четох, че заради критичния градус щяло да носи теми от миналите месеци. Един вид - оставаме с единия крак в миналото. Според мен по-скоро ще даде много зелени идеи, не съвсем премислени намерения за промени, растеж, развитие, които ще се формулират чак при пълнолунието.
нали планета в нулев градус е бебе, иска да опитва от всичко и опитва

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #18 -: Ноември 22, 2014, 11:35:31 pm »
Така е, но Сатурн още диша във врата на Слънцето и Луната, та не го виждам много приключенски този ноември:)))
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #19 -: Ноември 23, 2014, 12:01:07 am »
Влязох в темата да попитам, някой от вас проследявал ли е съвпад на Новолуние с пр Слънце дали и какво влияние оказва, че чак сега се усетих, че това Новолуние е в точен съвпад с моето пр Слънце, което в прогресивната карта е във 2д и диспозитор на вмъкнат знак в 10д, в натала попада в 3д
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 12:02:45 am от akruks »

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #20 -: Ноември 23, 2014, 12:33:52 am »
Аз пък направих пожелание според Закона на Изобилието  :)

Голяма част от западните астролози съветваха да се помоли Вселената за материални блага точно по времето на тази лунация, като се използват принципите на горепосоченият закон, независимо в кой дом попада. При мен новолунието попадна във втори дом...очаквам си финансовите придобивки :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #21 -: Ноември 23, 2014, 01:47:52 am »
При мен е във втори дом. Не очаквам пари, затова вероятно ще стававъпрос за ценностна система. Започнаха лекциите ми. Сигурно е това, в квадрат с Юпитер у3 е.

При родителите ми и сина ми е в 4д. с някои аспекти към Уран или у8. Ще пътуват до София за един ремонт в апартамента ми.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #22 -: Ноември 23, 2014, 07:49:44 am »
При мен е във втори дом. Не очаквам пари, затова вероятно ще стававъпрос за ценностна система. Започнаха лекциите ми. Сигурно е това, в квадрат с Юпитер у3 е.

2дом-придобивки.
При мен,когато е засегнат втори дом-взамисимост от лунацията-или си купувам дрехи,или разчиствам гардероба от старите.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #23 -: Ноември 23, 2014, 10:10:44 am »
Влязох в темата да попитам, някой от вас проследявал ли е съвпад на Новолуние с пр Слънце дали и какво влияние оказва, че чак сега се усетих, че това Новолуние е в точен съвпад с моето пр Слънце, което в прогресивната карта е във 2д и диспозитор на вмъкнат знак в 10д, в натала попада в 3д

Akruks, Новолунието е активирало принципа на Слънцето и Лъв и сега ще ставаш по-подобна на Слънце в Стрелец -Аз ще бъда нещо, но по-скоро в сферите на Юпитер и същите, които се случват в твоята карта.Ще имаш подтик да бъдеш повече, отколкото си, воля да станеш по-велика, да си ангажирана с някакъв бърз растеж и развитие в съответните области. Ако пр. Слънце образува и аспекти в периода,ще асимилираш нови качества на планетата/и, които също са задействани.Тук капана е Нептун, в аспект с Новолунието, но всеки един твой ангажимент с вид творческа дейност и/или временна изолация, биха те вдъхновили за някакви планове в посока бъдеще, отколкото да се оставиш на течението на разочарования,разбити илюзии -твои или на партньора.Може би е добре след няколко месеца, да се ориентираш в професия по Юпитер/Нептун или част от доходите ти да идват от такава, вид благотворителност или ако партньорът ти е с акцент повтарящ в случващата се конфигурация , да се отдръпне  за известно време от работата си, за да разбере дали трябва да преследва онова,което  е негова основна амбиция или да разшири чисто практически материално-финансовата си сигурност.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #24 -: Ноември 23, 2014, 10:11:30 am »
Нещо напълно ново, което тепърва ще може да се развива. Това новолуние предоставя "канала" трети - девети дом, през който това да се случи. Стрелец е мутабелен знак и като такъв инициира начало тип преход между два етапа, но понеже управителят му се намира във фиксиран знак, то насоката му е този преход да има за цел и да води към някаква резултатност, трайност в стил "нищо не е по-постоянно от уж временното".

Благодаря, Стар. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #25 -: Ноември 24, 2014, 12:56:05 am »
Akruks, Новолунието е активирало принципа на Слънцето и Лъв и сега ще ставаш по-подобна на Слънце в Стрелец -Аз ще бъда нещо, но по-скоро в сферите на Юпитер и същите, които се случват в твоята карта.Ще имаш подтик да бъдеш повече, отколкото си, воля да станеш по-велика, да си ангажирана с някакъв бърз растеж и развитие в съответните области. Ако пр. Слънце образува и аспекти в периода,ще асимилираш нови качества на планетата/и, които също са задействани.Тук капана е Нептун, в аспект с Новолунието, но всеки един твой ангажимент с вид творческа дейност и/или временна изолация, биха те вдъхновили за някакви планове в посока бъдеще, отколкото да се оставиш на течението на разочарования,разбити илюзии -твои или на партньора.Може би е добре след няколко месеца, да се ориентираш в професия по Юпитер/Нептун или част от доходите ти да идват от такава, вид благотворителност или ако партньорът ти е с акцент повтарящ в случващата се конфигурация , да се отдръпне  за известно време от работата си, за да разбере дали трябва да преследва онова,което  е негова основна амбиция или да разшири чисто практически материално-финансовата си сигурност.
Рени, благодаря много!  :58:

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #26 -: Ноември 24, 2014, 07:11:54 pm »
Качвам карта на новолунието на 22 ноември.
Пак се повтаря темата Луна-Венера, но този път Луната върви и към напрегнат аспект с Юпитер. Тоест, има тригер за събитийност.

При мен лунацията попада в 11 дом, а асц. от картата на новолунието съвпада с наталната ми Венера. Луната прави квадрат със Слънцето в картата ми и квадрат и половина с Венера. Ами...предвид дома, в който е новолунието, най-много с колегите да се съберем някъде за празниците.

Новолунието е в 14:33ч - мести се положението на Уран, Юпитер и градусите на осите.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #27 -: Ноември 25, 2014, 12:13:47 am »
Хапи, мерси, че обърна внимание. Объркала съм часа. Качвам картата с верния час тук и за всеки случай я сменям в първия пост.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #28 -: Ноември 26, 2014, 12:02:54 pm »
А аз от днес съм сама.
Стрелеца замина на новолуние в стрелец :57:

Детето цял ден плака за баща си,това много ме натовари психически и сега съм като разбита с болки в главата. ???

Не знам в коя тема да пиша, затова ще пиша тук.

Простете ми за грубия израз...но тъпунгера пак го излъгаха......
Щял да се връща другата седмица....
Още по-беден и прост и без стотинки.

Не можете да си представите колко съм наказана......така ,че ада ми продължава.
Горкото ми детенце,отново ще живее в скандали,невръстенично ежедневие и стрес.
А в момента така добре си живеем,спокоен е........
Няма да има радост в живота ми явно......

Просто си споделям.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Новолуние в Стрелец
« Отговор #29 -: Ноември 26, 2014, 12:29:32 pm »
Не знам в коя тема да пиша, затова ще пиша тук.

Простете ми за грубия израз...но тъпунгера пак го излъгаха......
Щял да се връща другата седмица....
Още по-беден и прост и без стотинки.

Не можете да си представите колко съм наказана......така ,че ада ми продължава.
Горкото ми детенце,отново ще живее в скандали,невръстенично ежедневие и стрес.
А в момента така добре си живеем,спокоен е........
Няма да има радост в живота ми явно......

съжалявам Бейби, наистина ти пожелавам да има край на мъките ти с този човек

Просто си споделям.