Автор Тема: Да се родиш...различен  (Прочетена 16988 пъти)

fearless.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #45 -: Февруари 03, 2015, 12:28:46 pm »
На мен пък са ми много по-интересни транссексуалните, защото са по-редки случаи :012: Предполагам, че и те се вписват в темата. Забелязала съм, че при тези хора има силно влияние на Плутон и Д8 - я някой стелиум там, я Слънце/АСЦ в Скорпион, я много аспекти с Плутон - все пак, има ли по-голяма трансформация от това да си смениш пола? Също и ако планетите са само в мъжки/само женски знаци може да окаже влияние.
Една от най-популярните транссексуални жени в момента е Laverne Cox. Интересното при нея, е че има брат близнак, който обаче не променя пола си :012: Няма нито дата, нито час на раждане, за съжаление.
Вие как мислите?
« Последна редакция: Февруари 03, 2015, 12:33:31 pm от fearless. »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #46 -: Февруари 03, 2015, 12:47:00 pm »
Би ли качила карта на транссексуален? Тази история с близнаците е много интересна... :)

fearless.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #47 -: Февруари 03, 2015, 01:20:13 pm »
И на мен ми е много интересна, затова ме е яд, че няма никакви данни. :/

Chaz Bono - започнал трансформацията си през 2008, през май 2010 официално вече е мъж. Това е картата с транзити и прогресии към този период от време:


Laura Jane Grace - основател, текстописец и главен певец в пънк групата Against Me; наскоро си сменила пола. Нямам час, но има интересен стелиум в Скорпион (Слънце, Луна, Уран, Меркурий) и Везни (Плутон, Венера, Сатурн, Юпитер)

Carmen Carrera - транссексуален модел, дефилирала е за Victoria's Secret - няма час. Слънце в Овен, Луна във Водолей, Венера в Овен и Марс в Телец. Венера прави квадратура с Нептун, Марс прави опозиция с Сатурн. Тя има и потресаващите шест ретроградни планети :012:

RuPaul (Андре Чарлз) - бе, не е баш смяна на пола, тук става въпрос за травестит, ама пак е интересно :012: На осем години осъзнава, че е гей; води популярното реалити предаване RuPaul's Drag Race. Ето и карта с точен час:


Какво виждаме отново? Стелиум в Скорпион. :012:
Като цяло много малко карти на популярни транссексуални са с час :/

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #48 -: Февруари 03, 2015, 01:25:37 pm »
Сега ми щукна дали наранената Луна и Венера при жена не биха били предпоставка за отхвърлянето на нейната женственост? Съответно наранено Слънце и наранен Марс при мъжете...

Happy58

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #49 -: Февруари 03, 2015, 01:56:15 pm »
докато търсех инфо за Плеядите, попаднах на вашите хомосексуални истории :)

http://darkstarastrology.com/pleiades/

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #50 -: Февруари 03, 2015, 02:09:38 pm »
Chaz Bono да разбирам е жена,трансформирала се в мъж,домова система несигурна-гледам СЛВ на 0,15*овен,звучи ми ултраовенска позиция и то при жена,ян/ин-Луната на жената е опозиция Слънце,избор,средната точка Луна/съвпад Юпитер,Уран е Плутон-трнсформация,в резултат на желание за голяма свобода,По време на 2те години на трансформиране пр.Слънце/натално опозиция Луна/прави съвпад със наталния съвпад Венера/Сатурн,такъв съвпад му дават сила за 3години средно .Мъжкото.Марс е точен секстил със Юпитер,увеличение,Юпитер съвпадУран,изненадващо и по странен начин.Венера,ин,съвпад Сатурн-обратно намаляване,което се проявява при  съвпад с пр.Слънце .
« Последна редакция: Февруари 03, 2015, 02:18:16 pm от Oposit »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #51 -: Май 25, 2016, 02:02:40 pm »
Ама как са се намерили само - единият е с Луна в съвпад с Раху, а другият с Луна в съвпад с Кету по ведическата система.  ;D

Партньорът с Луна в Лъв е емоционално по-експресивен и вероятно ще се опитва /ако имат отношения/ да води във връзката. Има и подчертана тенденция към манипулативно въздействие при него. Другият, с Луна в Близнаци, е с тенденция да се увлича и да се оставя да бъде воден в отношенията, да търси "зона на комфорт".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #52 -: Май 25, 2016, 02:10:02 pm »
При партньора с Луна в Близнаци, ако правилно съм сметнала, са активирани два важни мидпойнта - Марс в мп Венера-Уран и Луна в мп Венера-Сатурн. Баш по темата си е.

Бингооо - при втория Слънцето е точно в мп Венера-Уран.
« Последна редакция: Май 25, 2016, 02:12:25 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #53 -: Май 25, 2016, 02:26:11 pm »
Това е моята карта! Аз, различен ли съм? :-)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #54 -: Май 25, 2016, 02:30:51 pm »
Отклоняваш се от средностатистическата извадка, но не е задължително да бъде свързано със сексуалната ориентация. Последната най-трудно се идентифицира /ако има отклонения от "нормата"/, защото не е само въпрос на хороскоп, а избор на душата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #55 -: Май 25, 2016, 02:32:28 pm »
А това съм аз. На мен дреме ли ми?

Ще ни изпитваш или нещо имаш да споделиш?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #56 -: Май 25, 2016, 04:53:33 pm »
Със сигурност си различен по някакъв начин, с тези Ураново оцветени Слънце и Марс...и водолейска Луна  :012:

и нептунова венера У1,8 в стрелец  ;) но семейството,родителите са консервативни комай , Сатурн-Луна в т-каре с връх Уран-Марс Скорпи,трудно биха приели различната ориентация
« Последна редакция: Май 25, 2016, 04:56:31 pm от strelicka »

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #57 -: Май 25, 2016, 04:57:05 pm »
Ама как са се намерили само - единият е с Луна в съвпад с Раху, а другият с Луна в съвпад с Кету по ведическата система.  ;D

Партньорът с Луна в Лъв е емоционално по-експресивен и вероятно ще се опитва /ако имат отношения/ да води във връзката. Има и подчертана тенденция към манипулативно въздействие при него. Другият, с Луна в Близнаци, е с тенденция да се увлича и да се оставя да бъде воден в отношенията, да търси "зона на комфорт".
Страхотно попадение! Очарован съм от написаното! Адски е точно! Винаги ми е било интересно, как толкова дълго двама мъже може да са заедно. Прегледах нещата занапред.. Мисля, че от лятото на 2017 до началото на 2018 ще бъде доста критична.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #58 -: Май 25, 2016, 05:02:09 pm »
Мисля, че от лятото на 2017 до началото на 2018 ще бъде доста критична.

Защо толкова те интересуват критичните им години? Нека си правят кефа  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #59 -: Май 25, 2016, 05:09:10 pm »
Не вярвам да са в триъгълник  :012:

Мъжът с Луна в Близнаци вероятно има някакви вътрешни противоречия, не са изключени затруднения със сублимацията на силните емоции, гнева, агресията. Този с Луна/Раху в Лъв може да е по-провокативен, интересна симбиоза има помежду им.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui