Автор Тема: Да се родиш...различен  (Прочетена 16955 пъти)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #15 -: Ноември 12, 2014, 02:13:40 pm »
Прекаленото любопитстване е с цел да се изучи астрологията в дълбочина. Интересува ме всичко, което може да разкрие наталната карта- предразположеност към психически заболяванив, към насилие, към изричане на неистини, задържания в затвори и пр. Ако искаш да бъдеш добър астролог трябва да ровиш и в л**ната. Не само да обясняваш на някой какви невероятни таланти има, колко е умен и красив, как ще се омъжи за чаровния принц и ще му се народят 10 златокоси и синеоки ангелчета... :012:  И за да не е пълен спам само ще кажа, че то и на Фреди Меркюри Венерата или Марса не са му в Риби или Водолей, ама иначе са в знаков съвпад с Нептун и тригон с Уран...Иначе и аз имам познати с такива наклонности и в рождените им карти Уран и Нептун отново са главните заподозрени...

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #16 -: Ноември 12, 2014, 02:17:27 pm »
Ми тя астрологията нямаше да съществува, ако нямаше наблюдения върху живота на другите бе!  :85: Ама айде да не спамим повече да не ни вкарат някой шут!   :-X
« Последна редакция: Ноември 12, 2014, 02:20:11 pm от Just_a_Dream »

Happy58

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #17 -: Ноември 12, 2014, 02:53:51 pm »
В картите, които наблюдавам освен влиянието на Уран, което е неоспоримо в никакъв случай не е за подценяване и влиянието на Нептун. Във всичките карти, които разглеждам Венера или Марс са аспектирани от него.

при мен нептун аспектира и Марс и Венера и Луна. Но си имам съвсем нормална сексуална ориентация. Даже и Уран участва при две от тях. Нещо друго ще е.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #18 -: Ноември 12, 2014, 03:06:02 pm »
при мен нептун аспектира и Марс и Венера и Луна. Но си имам съвсем нормална сексуална ориентация. Даже и Уран участва при две от тях. Нещо друго ще е.
Както кажеш  ;D Иначе на всички ни мисля, че е ясно защо гледаме Марс и Венера, но не разбирам защо намесихте и Луната? Хапи58 то и Телешки Луни има с психически отклонения, нищо че Луната в този знак е екзалтирала, а пък на пук на всякаква логика не винаги и съвпада на Венера със Слънцето носи красота, както пише в учебниците...  ;D

Happy58

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #19 -: Ноември 12, 2014, 03:10:38 pm »
Както кажеш  ;D Иначе на всички ни мисля, че е ясно защо гледаме Марс и Венера, но не разбирам защо намесихте и Луната? Хапи58 то и Телешки Луни има с психически отклонения, нищо че Луната в този знак е екзалтирала, а пък на пук на всякаква логика не винаги и съвпада на Венера със Слънцето носи красота, както пише в учебниците...  ;D

ти май просто си търсиш приказка ....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #20 -: Ноември 12, 2014, 03:17:41 pm »
В първите, мисля 7-8 седмици,след зачеването всички сме/ са  хомо, чак след 3 месец започва развитието на половите органи.Не съм много запозната с точния период, но астрологически трябва същия да отговаря на определен цикъл на Венера, Марс, Юпитер и Сатурн.

Знаците Риби и Водолей винаги участват при "различните" под някаква форма, защото първите са подвластни и на Юпитер, а вторите на Сатурн. И Юпитер , и Сатурн дават аномалии, докосвайки сексуалните планети-как , справка в натала. Рибите отразяват всичко и всички от цъфналата майска роза до всички типове сексуалност- те нямат форма на своите желания ; Водолеите експериментират със всичко и всички от вторият братовчед по майчина линия до асексуалност.
Нептун и Уран променят всичко до което се докоснат, както и Плутон разбира се, но по казуса -Плутон докосвайки Луна, Венера, Марс усилва сексуалното желание и нагнетява страстите, докато Нептун ги размива същите и не знаеш докъде ще стигнеш в своите копнежи,търсейки идеала  а Уран ги обръща винаги наобратно и рискува със същите, търсейки съвършенство.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #21 -: Ноември 12, 2014, 03:19:13 pm »
Няма логика в това. Уран е нетрадиционалист - това е факт, но напрегнати аспекти към него единственото, което правят е да прокарват урановата енергия трудно, което ще рече, че в напрегнат аспект няма от какво да се опасяваш  ;).
Вещенгер,не се опасявам от нищо-Сатурн ми аспектита много здраво и подкрепящо Уран,Марс,Венерата,та даже и Луната и традицията е установена(по рождение).  :08:
Но това,което написах съм го чела в книгите.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #22 -: Ноември 12, 2014, 03:20:04 pm »
Не си търся приказка, а зададох въпрос за Луната към хората, които имат наблюдения за нея свързани с темата. А с останалата част от поста ми се опитах да ти обясня, че аспектите имат различни нива на проявление и различни нива на отработване  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #23 -: Ноември 12, 2014, 03:22:01 pm »
В картите, които наблюдавам освен влиянието на Уран, което е неоспоримо в никакъв случай не е за подценяване и влиянието на Нептун. Във всичките карти, които разглеждам Венера или Марс са аспектирани от него.
При мен и Марс,и Венера са аспектирани с благотворни аспекти от ретро Нептун.  ;)
Сестра ми има Марс,Венера,Уран в стелиум в аспект с Нептун и е хетеро + Луна квадрат Нептун.
« Последна редакция: Ноември 12, 2014, 03:24:30 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1900
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #24 -: Ноември 12, 2014, 03:29:22 pm »
@Yaya, моите уважения към форума, но за мен част от нещата, които се представят само като определени събития по аспекти, не е астрология, а някакво налучкване и просто стреляне на астро термини и думи. Най-елементарно всяка планета носи различна енергетика и всяка личност я осъществява по различен начин, на различно духовно ниво е и т.н.
А и според мен не е важно да се напишат на един човек най-отрицателните неща или възможно най-хубавите, а да се даде насока, път за преодоляване, разрешаване на това, което го вълнува без категоричност и натрапване - за мен това е астрология.

А за детенцето си - не трябва да се тревожиш излишно. Така или иначе нищо не можеш да направиш, освен да отговаряш за собствените си действия - родителите са като Богове за децата, каквото правят те - това е техният модел. И доколкото е възможно да опазиш очите му от подобни гледки или просто както прецениш като майка, че ще е най-добре за него.

@Just_a_Dream, хубаво си ровиш, ама астрология във форум не мисля, че се учи... Без да познаваш човек и да знаеш важни неща за живота му е просто фитнес за пръстите на ръцете. Ами щом имаш познати - поговори си стях, по-добър вариант картите на пустнатите хора ми се струва и много по-реален...
На база Форум и непознати хора без личен контакт, никой не е направил истинско проучване.

Приятен следобяд и спокойна вечер на всички :)
« Последна редакция: Ноември 12, 2014, 03:32:29 pm от romantica »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #25 -: Ноември 12, 2014, 04:07:40 pm »
Рени много хубав, интересен и изчерпателен пост  :58: Романтика, ровя се по форумите, за да уплътнявам работното си време и в интерес на истината научих страшно много именно благодарение на тези форуми. Дет се вика съчетавам полезното с приятното, а относно предназначението на астрологията далеч не смятам, че служи само за ориентир в посоката на живота. Смятам че астрологията помага и в други насоки, а именно като ни  предпазва от определени хора и събития, дава ни надежда за по-светло бъдеще, помага ни да разберем защо не харесваме или харесваме някого  , открива изгубени вещи и хора и най вече Отваря Ни Очите! Когато знаеш определени аспекти или разположения, които водят до агресия ще бъдеш по-внимателен в контактите си с такива хора, нали? Лека вечер и на теб!  :)
« Последна редакция: Ноември 12, 2014, 04:17:49 pm от Just_a_Dream »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #26 -: Ноември 12, 2014, 04:14:15 pm »
Вещенгер,не се опасявам от нищо-Сатурн ми аспектита много здраво и подкрепящо Уран,Марс,Венерата,та даже и Луната и традицията е установена(по рождение).  :08:
Но това,което написах съм го чела в книгите.  :)


Мани ги книгите - започни малко да мислиш! Напрегнат аспект е труден аспект, тоест енергията протича трудно. Хармоничен аспект е оня, при който енергията се хлъзга съвсем леко и непринудено. Тук аз говоря за енергии. Погледни си аспектите и виж дали това, което ти казвам е така. Първо, че го казвам от личен опит и второ, защото обичам да обръщам някои архетипи от астрологията с хастара навън  :d030:...


Относно гейските изцепки, то това са близнашко-водолейски "грешки"  :012:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #27 -: Ноември 12, 2014, 04:25:41 pm »
Моята Венера е във Водолей и 2 пъти през живота си съм изпитвала силно привличане към жена, даже в продължение на цяла година съм изпитвала и съмнения относно своята принадлежност. И к'во от туй? Сега съм омъжена и наясно със себе си. Има си хас-Сатурна ми здраво и е хванал юздите на Венерата и не пуска!  :19:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #28 -: Ноември 12, 2014, 04:42:40 pm »
Мъже,жени,все тая,важно е по деца и животни да не залитаме.В България ,заради тоя Козирог много премижаме на гейсторита,Тайланд ква зодия са.В Иран са скрити гей.Аз предпочитам с жена вместо китаец и виетнамец.Единственото ми водолейско е У1 дайДупи във Водолей. :017:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да се родиш...различен
« Отговор #29 -: Ноември 12, 2014, 04:44:11 pm »

Мани ги книгите - започни малко да мислиш! Напрегнат аспект е труден аспект, тоест енергията протича трудно. Хармоничен аспект е оня, при който енергията се хлъзга съвсем леко и непринудено. Тук аз говоря за енергии. Погледни си аспектите и виж дали това, което ти казвам е така. Първо, че го казвам от личен опит и второ, защото обичам да обръщам някои архетипи от астрологията с хастара навън  :d030:...


Относно гейските изцепки, то това са близнашко-водолейски "грешки"  :012:...
Дали защото имам подчертан Овен и силно аспектиран Марс(във Водолей),въпреки напрегнатите аспекти към Уран не съм чувствала затруднения да изразявам бунтовете си.  ;)
Наистина не мога да отчета трудност при "плъзгането" на енергията.  :)


Моята Венера е във Водолей и 2 пъти през живота си съм изпитвала силно привличане към жена, даже в продължение на цяла година съм изпитвала и съмнения относно своята принадлежност. И к'во от туй? Сега съм омъжена и наясно със себе си. Има си хас-Сатурна ми здраво и е хванал юздите на Венерата и не пуска!  :19:
Това привличане с истинско сексуално желание ли е било съпроводено?  :) Все съм имала съмнения,че е възможно.
  Познавах няколко човека от един модерен балет,които танцуваха еротични постановки.Бяха и от двата пола. Те бяха се превърнали в един би колектив и всеки беше с всеки и по няколко заедно. Реших,че това е вследствие танците и по-доброто им въплъщение във фигурите.Беше приятно да общувам с разкрепостени и без предразсъдъци.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: