Автор Тема: Представи за Любовта...  (Прочетена 38608 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #60 -: Юли 05, 2015, 11:06:49 pm »
Даже му е упр на Мц. И в хармонични аспекти със светилата - точни до 1 и 2 градуса.

Но му е за статист, нищо повече.  :57:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #61 -: Юли 05, 2015, 11:10:54 pm »
Даже му е упр на Мц.

Той няма и мц, само иц :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #62 -: Юли 05, 2015, 11:13:17 pm »
Не, Али. Чудим се и философстваме по въпрос "Що е то Уран? И има ли почва у нас?".
 ;D

Но явно хич го няма, дори за настроение.  ;D

А, Папи!  :57: Това беше добро! Харесва ми. Ще плагиатствам!  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #63 -: Юли 06, 2015, 07:58:05 pm »
Ал,всеки човек има различни потребности и за всеки любовта е нещо различно.Защо трябва да я стандартиризираш и вкарваш в калъп?Защо трябва да питаш другите "кое е правилно" за твоята любов?Всички ни възпитават сравнително еднакво в най-ранна възраст и ни вкарват подобни модели за любов,които след например 20 годишна възраст се разбиват един по един.Човешките нужди еволюират и желанията се променят.
Любовта,която иска да получи човек търпи много метаморфози или поне при мен със Скорпион на К5  :043:
Хайде стига с тази любов!Колко пъти да ти кажа,че любовта е секс  :d030: :043:
« Последна редакция: Юли 06, 2015, 07:59:50 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #64 -: Юли 06, 2015, 08:02:23 pm »
Какво всъщност е любовта?
По едно време в миналото бях си отбелязaл,че е най-голямата слабост на човека. А тия дни си мисля дали не е просто заблуда,която често води до разочарование,тоест човек си мисли,че в отсрещния има еди какви си и еди колко си качества и в неговите очи е нещо много ценно,а всъщност изобщо не се оказва така. Разбира се има и случaи,когато очакванията се оправдават,но според мен в повечето пъти човек се заблуждава.
Как е по ваши наблюдения,правилно ли съм разбрал или не съвсем?


Дали пък не е просто симбиоза?

Като си мисля и се сещам колко специално и прекрасно се чувства човек,когато е обичан,когато някой го обича... И когато той обича обичащия го...

като за начало, обърни двете кой/кого. когато започнеш да мислиш първо дали и кого обичаш ти, а не кой теб, ще разбереш, за какво става въпрос в любовта.
После, няма начин да обясниш любовта, стига си ровил - на нея може само да се наслаждава човек и после, евентуално, и почти сигурно, да плаче от загубата, защото егото ни е прекалено голямо, за да осъзнаем, какво богатство е тя.


Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #65 -: Юли 06, 2015, 08:17:08 pm »
Добре бе - Разбрах,Разбрах(те)!
Хайде сега ще ''стигам'' вече с тази любов.
  :d030:
като за начало, обърни двете кой/кого. когато започнеш да мислиш първо дали и кого обичаш ти, а не кой теб, ще разбереш, за какво става въпрос в любовта.
После, няма начин да обясниш любовта, стига си ровил - на нея може само да се наслаждава човек и после, евентуално, и почти сигурно, да плаче от загубата, защото егото ни е прекалено голямо, за да осъзнаем, какво богатство е тя.


нека да забравяме какъв е слънчевият му знак и че не е Риби,за да дава.Скорпионът иска да властва,да доминира,да подчинява,да изяжда,да тероризира  :043: и само така се чувства пълноценен.  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #66 -: Юли 06, 2015, 08:19:54 pm »
  :d030:нека да забравяме какъв е слънчевият му знак и че не е Риби,за да дава.Скорпионът иска да властва,да доминира,да подчинява,да изяжда,да тероризира  :043: и само така се чувства пълноценен.  :043:

ааа, проблемът си е негов :) - той пита какъв опит имаме ние и да споделим. Като не се промени, ще има ей те това  :lol_hitting: :lol_hitting: и пак ще влезе в пътя :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #67 -: Юли 06, 2015, 09:23:33 pm »
Ами ами, за кво да се хабя с  :lol_hitting:

Happy58

  • Гост
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #68 -: Юли 07, 2015, 07:43:44 pm »
Ами ами, за кво да се хабя с  :lol_hitting:

ама не ти, бе Папи :) - то си има там някъде - горе/долу/природа/вселена/бог/ и т.н. :)

Няма само нас да ни  :lol_hitting: :lol_hitting: :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #69 -: Юли 08, 2015, 10:26:16 pm »
Всеки има право да си преследва младежката представа за любовта,да и върви по трънливите пътища,да я отрича,да я сменя с представа на 180*.Ал е на 20 годинки само,на 20 и ние я търсихме такава.  :72: Нека се поблъска,да я избистри,да я направи разумна или да си я остави такава каквато му е за цял живот,нито една стъпка в любовта на някой не я намирам за грешна,стига да не го разрушава.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #70 -: Август 02, 2015, 08:47:44 pm »
По-често се влюбвате или по-често се влюбват във вас?

При мен като че ли е 60% към 40%.
ААААААааааааааЛЛЛЛЛЛЛлллллллл!  :D :043: :043: Б*А*С*И*!От къде ги измисляш такива! Аз не мога!   :017: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #71 -: Август 02, 2015, 09:58:20 pm »
Какво бе... Отговори,като не можеш да измисляш,не че аз ги измислям,просто ми хрумна ''незнайно'' как.

И ако обичаш не ме поставяй в произволни твои категории и списъци с имена,нали става?
  ;D Той списъкът не беше събиран на случаен принцип  :012:
Ами не мога да ти отговоря,защото не съм смятала в проценти,а в секс  :043: :043: А като става въпрос за секс е 50/50  аз в някой и някой в мен :d030: :012: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #72 -: Август 03, 2015, 06:35:29 am »
По-често се влюбвате или по-често се влюбват във вас?

При мен като че ли е 60% към 40%.
Али, може да имам тайно влюбени в мен обожатели, за които не предполагам, че съществуват, как да направя сметките в този случай?
Старая се да съм на 100% влюбена в себе си, че нали Господ е казал "Обичай ближния, тъй както себе си" и ако себе си не обича човек, то как ще обича друг?
« Последна редакция: Август 03, 2015, 03:03:30 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #73 -: Август 03, 2015, 03:05:18 pm »
Не смятай тези случаи,както виждаш няма как,смятай онези явните и предполагаемите,които са били. И в крайна сметка - въпрос на усет,как ти се струва - повече се влюбваш или повече се влюбват в теб?
Ами то когато човек обича, излъчва флуиди, привлича другите и логично е обичан. Няма как едното да е повече от другото, защото са взаимно свързани.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #74 -: Август 03, 2015, 06:24:44 pm »
А-ми... как така,например... Не,не е така. Аз съм ''връщал'',тоест отказвал на няколко пъти и не съм обичал,когато уж са ме обичали. То по твоята логика излиза,че в когото и да се влюбиш и той ще се влюби в теб... Едва ли не...
Не си права.
А кой ти каза, че задължително се връща от същия човек- било любовта, услуга или каквото е- не си ли срещал понятието енергообмен на егрегор
И защо свързваш любовта само с един човек- това е чувство, да си влюбен не означава да си мислиш само за минджата на някоя женска, това е преди всичко състояние на духа.