Автор Тема: Новолуние 18 април 2015г.  (Прочетена 27515 пъти)

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #15 -: Април 08, 2015, 04:31:43 am »
May,и при мен е на ДЦ/4 гр.орбис/...може пък да се появи подходящ партньор в живота ни! :38:
За събития-колко време след тази Лунация тр.да има "ефект"?до следващата Лунация ли?
« Последна редакция: Април 08, 2015, 04:33:21 am от venera1978 »

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #16 -: Април 08, 2015, 07:22:42 am »
Скорпионче, на мен тази лунация ми намирисва на забавления и любови, не само на обучение ;) С тия аспекти към У5 и У7, пък и новолунието е Овенско. Едва ли ще е нещо мимолетно...
Обикновените лунации, "голите", както казва Акрукс, действат до следваща лунация. Но все пак си мисля, че на овенското трябва да му отпуснем по-дълъг период.
При мен е в точен тригон със СЛВ. Смятам да ми се изпълнят недовършените неща от миналото. Последната лунация в аспект с възлите върна в живота ми хора, с които отдавна не бях контактувала, действието й по завръщането продължи около месец и сложи ново начало на стари взаимоотношения. И тъй като СЛВ ми е във втори дом, на царският градус, започнах да си получавам едни пари, които ми дължаха от повече от година.
При тази тригонът е от към 10 дом, та очаквам дългоочакваната промяна в социалния статус.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #17 -: Април 08, 2015, 09:07:46 am »
Във 2 дом, на секстил от Юпитер и Мерка на АС, а Юпи управлява 10 - въй, може ли да ме викнат вече на работа?  :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #18 -: Април 08, 2015, 11:10:37 am »
 В 1Д точна опозиция със сизигията ми,но и със нат.Слънце ,към диспозитора му Марс има секстил от пр.Луна в рак,5д,по това време става и обръщането на нодалната ос пак в овен .

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #19 -: Април 13, 2015, 12:15:28 am »
При мен е в съвпад с Юпитер и К4. Аспектът е разходящ с 2 градуса. По-рано през деня започва новият ми лунар.

Не планирам нищо по темите на 4 дом, но имам задачки свързани с Юпитер доколкото е сигнификатор на университетите и висшето образование. Надявам се да се справя с тях, защото са точно в седмицата на новолунието.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #20 -: Април 13, 2015, 03:31:48 pm »
Това овчо Новолуние ще се курдиса в моя 8д, но не сключва аспекти с моите чудесии в натала...

Обаче, в картата на моя мъж също е в 8д в точен квадрат с неговото Слънце в 5д, ами сега?
ами сега парите, с които възнамеряваше да си закупи мечтания фотоапарат ще отидат за договаряне на нова квартира- в настоящата хазаите (българи са) са забранили на дъщерята да води приятеля си там и втори уикенд младежът пръска пари по хотели, понеже в общежитието му също е забранено за външни лица, нали е кралски гвардеец, то си е като казарма...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #21 -: Април 14, 2015, 01:55:10 pm »
При мен попада точно върху десцендента! В деня на Новолунието имам възврат на Луна, възврат на Венера, и точно по новолунието пак, транзитен Марс ще бъде в съвпад с натално Слънце.

Честно казано, уморих се от събития, но така като гледам пак няма да е много спокойно при мен!
При лунации върху ДЦ май няма начин да се усамоти човек ::)

Мейче, и при мен е на ДЦто - на няма и 2 градуса. Хубавото е, че Луната ми е в хубав огнен тригон. Иначе, Марс (У 2.6.7.) ми съвпада с финансовата Венера (У 1.12.8) в 7д, а транзитен Юпитер ги квадратира от 10д.

Подозирам, че тогава шефа ще ми одобри една хубава платена отпуска за 1 месец.

Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #22 -: Април 15, 2015, 12:14:17 pm »
Това Новолуние ще е в 9 ти дом куинконс Меркурий/Кету  на ИЦ У1,2,10 и тригон Нептун У7,8 в 4 ти дом. В деня ще приключа с един бизнес курс, който започнах по време на Новолуние и СЗ от 24 октомври 2014г., което беше в мой 3 ти дом секстил Нептун У7,8 , съвпад (2*) Плутон У4. При Новолунието от Октомври участва и тр. Венера и така съвпада Луна/Венера активира и моя натален тригон между тях, като Венера У3 в нат. 4 ти и Луна У11, в нат. 8 ми. Участвахме в групи с ментори. В крайна сметка разбрах, че фирмата, провеждаща курса ме иска в екипа си и то предлагат и работа от вкъщи, което повече ме устройва, защото се местя в друг град ден след Новолунието на 18 ти.
« Последна редакция: Април 15, 2015, 12:20:14 pm от ini »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #23 -: Април 15, 2015, 05:21:57 pm »
 Новолунието в овен е с най-мощна енергия и подходящо за отправяне на поръчки към Вселената!
Първите 8 часа са най-силни и затова са най-подходящи за формулирането на желания. Най-добре е да ги изпишем на ръка, за да вложим собствената си енергия.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #24 -: Април 16, 2015, 12:16:49 am »
При мен е в 8 дом в квадрат към Марс в 11, който е управител на 8 дом и по натал си ми дава квадрат към Уран във втори и тригон към десцедента. Още от тая вечер у дома не се трае - ние по всяко новолуние и пълнолуние си разделяме куклите и парцалките, сега се почна с изтръгване на цветята от саксиите, символичен знак за край на връзката  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #25 -: Април 16, 2015, 09:32:50 am »
Новолунието в овен е с най-мощна енергия и подходящо за отправяне на поръчки към Вселената!
Първите 8 часа са най-силни и затова са най-подходящи за формулирането на желания. Най-добре е да ги изпишем на ръка, за да вложим собствената си енергия.
Благодаря много за тази информация!

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #26 -: Април 16, 2015, 11:32:59 am »
Цитат
There is also a Yod building during this Moon, and it will be exact on April 19th. It features the North Node (at 9 degrees Libra) as the focal point, inconjuncting Mercury in Taurus and Neptune in Pisces. I’ll write more about the Yod tomorrow, but know that it may be a feature of this New Moon’s beginnings. Grounded words/ideas (Mercury in Taurus) will be an effective conduit for dreams/empathy (Neptune). Wonderful for manifesting. And yet, what’s manifested will have to be focused through the Libra North Node (something that’s up for further development). The difficulty may lie in translating subjective ideas (Taurus) and ideals (Pisces) to objective situations (Libra). In other words, you’ve got that dream nailed down, but how do you communicate it to someone else? Even though this Moon will be “me first,” the Libra North Node (you and another) will be activated.

You’ll feel the Yod if you have anything from 8 to 10 degrees Pisces, Taurus, Libra or Aries
Удря ме в 1-ви и в 12-ти дом...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #27 -: Април 16, 2015, 12:08:18 pm »
Удря ме в 1-ви и в 12-ти дом...
По-точно?
Благодаря за цитата, но да го беше поставил на български и написал откъде е взет!

Накратко, с помощта на чичко Гугъл и остатъчните си познания по английски, че то език като не се практикува се забравя, пише за конфигурацията Йод на 19 април, образувана от Меркурий, Нептун с връх СЛВ везни, като Новолунието може да го стартира
Приземени думи/идеи (Меркурий в телец) ще са ефективен канал за сънища/емпатия (Нептун), прекрасно за проявление. И все пак, това, което се проявява, ще трябва да се фокусира през Везните на Северен възел (нещо, което е по-нататъшно развитие). Трудността може да лежи в превода субективни идеи (Телец) и идеали (Риби) до обективни обстоятелства (Везни). С други думи, имаш утвърдена мечта, но как да го съобщиш на някой друг? Въпреки че Новолунието в овен е на първо място, то Северен възел във везни ще бъде активиран.

Ще почувствате проявата на Йод-а ако имате нещо на 8-10 градуса Риби, Телец, Везни или Овен.

Ами не е като да нямам- Слънце везни на 9гр, Луна овен на 8гр, Хирон риби на 11гр

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #28 -: Април 16, 2015, 12:16:15 pm »
При мен попада в началото на 6 дом и от вчера здравните теми са на дневен ред при мен-например днес си направих кръвни изследвания

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Новолуние 18 април 2015г.
« Отговор #29 -: Април 16, 2015, 12:25:54 pm »
В моята карта попада в 8 дом.  Получих предложение за нова работа с по - висока заплата.  Новолунието в кунконс с Уран У 7 дом. Мислите ли , че това е проявлението ?