Автор Тема: Пълнолуние 4 май 2015г.  (Прочетена 14811 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #15 -: Май 03, 2015, 08:46:29 am »
в 3 дом, съвпад с Луна опозе Юпитер и секстил Уран/Плуто

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #16 -: Май 03, 2015, 08:49:21 am »
Моето натално Слънце е на 13-ти градус в Телец, пълнолунието е точно срещу него :)


отдавна не съм имала лунация в солара, че и точно на рождения ми ден, това пълнолуние ще си го нося цяла година!

и при дъщеря ми е така,днес има РД ,Пълнолунието е в опозе на  13 градус Слънце/Юпитер,съвпад Плутон в 6д дом :08:
ЧРД,Мей ! :58:

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #17 -: Май 03, 2015, 08:56:00 am »
и при дъщеря ми е така,днес има РД ,Пълнолунието е в опозе на  13 градус Слънце/Юпитер,съвпад Плутон в 6д дом :08:
ЧРД,Мей ! :58:

утре :)

а твоето момиченце да ти е живо, здраво, щастливо и да носи на мама все хубави и приятни емоции  :08:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #18 -: Май 03, 2015, 09:58:14 am »
и при дъщеря ми е така,днес има РД ,Пълнолунието е в опозе на  13 градус Слънце/Юпитер,съвпад Плутон в 6д дом :08:
ЧРД,Мей ! :58:

Благодаря, Стреличка :58:

Жива и здрава да е дъщеричката, и дано са късметлийски тазгодишните ни пълнолунни солари!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #19 -: Май 03, 2015, 10:08:58 am »
Пълнолунието в Скорпион задвижва темите по Плутон и понеже аспекта е секстил, може да има" предложение-покана", някой да сдаде властта, който е злоупотребил, разбира се и в личен ( в близките интимни и/или бизнес взаимоотношения ), и в обществен план. Юпитер в градуса на Пълнолунието с твърд аспект, тук пък някой ще си напълни кошничката , бум на "милиони/милионери",  а други ще добият увереност, сила в някое свое призвание, но обърнато навън към обществото, съответно манипулирайки го обсебен от  вярата си , да се наследи нещо "голямо". И успех на полово-активните в периода!  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #20 -: Май 03, 2015, 02:50:03 pm »
В 8 дом - това ще да е причината другата седмица да се разделя с голяма сума поради някои неотложни плащания  :( .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #21 -: Май 03, 2015, 03:14:58 pm »
Както вече писах, Пълнолунието попада в моя 3д, като сключва съвпад с Нептун У7 и с Марс У3, У8.
В книгата на Ръшман четох онзи ден, че съвпадът с Марс дава мощна енергия, да внимавам и не си изпусна нервите, да се пазя от инциденти, най-вече порязване с остър предмет и в заключение е написала, че е подходящ аспект за градинарство- бурен няма да остане след мен. Зарадвах се на последното, че ми предстои работа по двора на майка ми, дори си купих сладурски ръкавички за работа в градината, но не би- каквото има да става си става. Ръкавичките си стоят на масикчата в коридора, грейнали като глухарчета, но не съм в кондиция сега да се заема с бурените- тази нощ, малко след 4ч се събудих от пронизваща болка в един счупен зъб. Станах, отидох до тоалетната, а после влязох в кухничката да се нажабуря с ракия- имам в едно малко шишенце малко ракия, която пазя по този повод. От ракията пак ме прониза чак в мозъка болка от зъба. После ми прималя- чудех се дали е от зъба или от уплахата ми, а докато мислих съм припаднала. Свестих се на мозайката до вратата на кухнята- от едната ми страна пералнята, от другата масичка за сервиране от ковано желязо, а около мене натрошени стъкла- съборила съм няколко измити буркана и две шишета от сок "Теди", които бях приготвила да прибера в килера, а чешмата си шуртеше... По мене обаче няма драскотина от множеството натрошени стъкла и стъкълца, обаче на главата имам солидна цицина, десният лакът ме боли (явно съм паднала на него) и отзад гърба, в областта на плешките, най-вече лявата. От "смешна помощ" не дойдоха- лекарката, с която ме свързаха ми каза аз да отида с такси!!! Не отидох- измерих си сама кръвно, пулс, на главата сложих лед и спадна подутото. И връщам лентата назад, когато по подобен начин припаднах една сутрин на излизане от тоалетната- тогава бях паднала по лице, пак на мозайката, но в коридора- свестих се между обувките, а до мене локвичка кръв, всъщност тогава малката ми дъщеря ме намери и събуди, беше се много уплашила.
И тогава- 25 май 2003г, и днес, ЮЛВ е в 8д съвпад с К8, където е овчата ми Луна, и съответно в опозиция на моето Слънце У12, а тр Юпитер съвпада с Луната на моя мъж, квадратира моя съвпад Марс/нептун в 3д и опозиция на моя Сатурн У5, 6 на К6
Хубавото, свързано с 3д е посещението на жена от управителния съвет на дружество, в което членувам- донесе ми новия алманах "Светопис", в който съм включена с мои стихове, а художник на броя е голямата ми дъщеря. Наздраве от мен с чай от лайка, днес ще ми е разтоварващ ден!

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #22 -: Май 03, 2015, 03:26:59 pm »
Акрукс, ужасно проявление .  ??? Дано се оправиш бързо.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #23 -: Май 03, 2015, 03:31:44 pm »
Акрукс, ужасно проявление .  Дано се оправиш бързо.
Благодаря, чул те Господ!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #24 -: Май 03, 2015, 03:43:05 pm »
Акрукс знам ги аз тия смешници от Спешното какво представляват. Зимата като припаднах и си счупих носа нещастниците ме държаха 3 часа там, докато ме погледнат, та даже се и гавреха с мен, ама тогава от уплаха изобщо не ми пукаше.Да се оправяш бързо.

Това пълнолудие май ще отключи страстите на някои хора. Тази нощ съсъедката ми се прибра в 2 ч през нощта с гръм и трясък пияна и посегна на гаджето си да го бие  ;D. Целия вход я чу как му крещи и го налага  ;D .Причината била друго момиче  ;D Смешно ми е, а не трябва  :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #25 -: Май 03, 2015, 03:48:27 pm »
Цитат
Акрукс знам ги аз тия смешници от Спешното какво представляват. Зимата като припаднах и си счупих носа нещастниците ме държаха 3 часа там, докато ме погледнат, та даже се и гавреха с мен, ама тогава от уплаха изобщо не ми пукаше.Да се оправяш бързо.

Да не говорим пък за случаи, когато изобщо не идват, защото си мислят, че отсрещната страна се гаври с тях. Като нищо да си умреш , докато ги чакаш  да благоволят да направят една визита.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #26 -: Май 03, 2015, 04:00:07 pm »
 :-\ 
akruks, бързо оправяне и от мен!  :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #27 -: Май 03, 2015, 04:18:22 pm »
Ако включим и Лилит, пълнолунието ще участва в две специфични конфигурации.
Едно хвърчило и един мистичен правоъгълник.  ;D

Ще има някъде изкушения, но кой и как ще балансира между възможностите. Кой и от какво ще бъде закрилян...

Ще има и предозирани със скорпионска отрова от желанията на Луната. Тя е водещата в хвърчилото... Другите ще са попътен вятър. Слънцето ще дърпа към земята, ще заземява.
Но пък негов диспозитор много изпаднал - неаспектирана Венера в Близнаци. Диспозиторите на Луната са напомпани с аспекти.

Акрукс, оздравявай бързо.

Като гледам проявленията при хора, в които пълнолунието е по 1/7 дом с точно каре към иц/мц - интересно е. Там където е тр. Юпитер, макар да има каре от пълнолунието, все пак е добре, има голямо движение. Но само с карето към иц е кофти - нерви в дома.

Аз нямам сили да се помръдна, все едно някой ме източи. Не знам дали да го отдавам на пълнолунието. Дали на забавленията. Или на остаряване някакво.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #28 -: Май 03, 2015, 05:37:47 pm »
Аkruks  :-\ Не се инати, а си закарай главата на лекар  :o
Акрукс има нужда от зъболекар, наближило е да го посетя- бая работа ще му отворя  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 4 май 2015г.
« Отговор #29 -: Май 03, 2015, 10:39:05 pm »
Иначе това пълнолуние ми изглежда много красиво  ;D .Дали защото е в Скорпион?  :012:
Попада ми върху К5 и прави квинконция с Венера У4,У11.  :) При мен да не проработят лунациите на квинконция?  :d030: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: