Автор Тема: Пълнолуние 2 юни 2015г  (Прочетена 24875 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #105 -: Юни 06, 2015, 02:28:30 pm »
 :38:

Сатинка, аз съм темерутеста. Всичко пазя за себе си. Благодаря, и това е много. Вече се чувствам неудобно. Не обичам да се тръшкам и да цивря.  :38:
А и се жалвам на котчиците си. Може да ме свариш в някой ъгъл, награбила котка до изхвъркване на очите й. И прохлипваща - само ти ме обичаш, Крънчо/Патричка/Чочко/някой си(който съм успяла да прилъжа да ме търпи).
Пък ми мине. Аз съм като котките, когато ми е зле, навирам се сама с мъката си в някоя дупка. Докато мине.  :38:

Сега не съм в дупка, не ми е тегаво до гадост.

Това пълнолуние направо избухна по 4 и 10 дом при мен. Големи фойерверки.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #106 -: Юни 06, 2015, 03:15:58 pm »
Емма, съболезнования и кураж, че си нужна на баща ти, който в кратко време загуби две от важните си жени в живота. Подкрепяйте се в мъката си и се обичайте в радостните моменти, които неминуемо ще дойдат и изместят скръбта! 

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #107 -: Юни 06, 2015, 03:33:53 pm »
Emma, съжалявам за баба ти :'(

Аз много много обичах баба (по бащина линия), за жалост ни напусна много рано, не успяхме да се порадваме една на друга :'( Баба ми ( по майчина линия) е на 79 години, да е жива и здрава, и нея си я обичам много! Затова, искрено ти съчувствам!

Гушкай си котенцата, те имат способността да ни утешат по-добре от човешките създания!
Голяма прегръдка от мен! :58:

Опитвах се няколко пъти, през отминаващата вече седмица, да отворя страницата на форума, но тук нали достъпа ми до нета като цяло е ограничен, едва тази вечер успях да вляза. За жалост, съдейки по споделеното, пълнолунието е донесло много отрицателни събития:(

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #108 -: Юни 06, 2015, 04:07:51 pm »
Благодаря, Акрукс и Мей.  :58:

Аз се поуспокоих. За мой тати съм му намислила програма. Вече не смея план да правя. Но е освободен от всякакви грижи. Тази година го вземаме на море с моето овненце. Един месец да бие калпак по нуди плажовете. Малко се дърпа за плажовете, но няма избор, аз командя. :85: Той е страстен рибар. Нека си риболовства там.
Обичам го много, макар да ме ядосва.
Подканвам го жена да си търси, ама той казва, че втори път няма да се излъже.  ;D Булчица му харесахме, ама той не я иска, била много работлива и щяла и него да го кара да работи. А той иска свобода.  ;D

Знаете ли, въпреки всички трудности, при нас е весело някак. Много огън имаме всички, нацелили сме се синастрично, кармично, всякак.
Между шеги и закачки си притикваме мъката и е малко по-лекичко.

Акрукс, аз съм сатурнова много. Приема ли нещо за дълг, не мога да го оставя, не мога да не го мисля.  :08: Трябва да съм много болна, за да оставя тати сам.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #109 -: Юни 06, 2015, 04:18:36 pm »
Акрукс, аз съм сатурнова много. Приема ли нещо за дълг, не мога да го оставя, не мога да не го мисля.  Трябва да съм много болна, за да оставя тати сам.
Точно в тази насока ми беше коментара- да имаш кураж, да преодолееш сатурновия период, не съм си и помисляла, че ще изоставиш дълга си към палавия ти баща- майка ми е стрелец, с порок на сърцето, което ѝ напука вените на краката, след като ѝ зарастна пукнатата глава- въпреки всичко има и забавни моменти в цялата история, разтъпква се из стаята с бинтовани крака, като варосана слива, само че сушена- бая се е набръчкала вече, от няколко години спря да си слага на лицето и врата любимия лимонов крем. Онзи ден поканих нейната приятелка от училище, с която са ходили на парашутизъм, припомняли си младостта и се хвалили една на друга с внучките на снимки :)
« Последна редакция: Юни 06, 2015, 04:20:56 pm от akruks »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #110 -: Юни 07, 2015, 10:05:33 am »
Това пълнолуние ми беше почти на куспидата на 5ти дом, новолунието преди него нали беше съвпад с У5, донесе доста събития с деца и приятели, и с техните деца.
Някакво раздвижване на любовния фронт ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 2 юни 2015г
« Отговор #111 -: Юни 14, 2015, 08:29:27 pm »
В 4 дом, образува тригон със сев. възел и куинконс МЦ.
Обмислям да си купя някои домакински уреди и вероятно така ще се прояви това пълнолуние при мен. Това ми е второто пълнолуние в 4 дом за два последователни месеца, като на едното ще боядисваме и разместваме  вкъщи, а на другото ще купуваме уреди и мебели.

Най-после приключихме всякакъв вид ремонтни дейности вкъщи!  :P
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."