Автор Тема: Мъжете и техният подход в любовта  (Прочетена 22687 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #30 -: Юни 07, 2015, 04:07:39 pm »
Драко, понякога си мисля, че се гъбаркаш с нас.  :012:

Ще ми се да имам тази, твоя, ясна, здравословна, егоистична, потребителска нагласа. :012:
Изобщо не се гъбаркам.На това ме научи любовта с  Марс/Сатурн в Овен,с който съм от милион години сякаш
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #31 -: Юни 07, 2015, 04:11:03 pm »
Давайте примерни карти, че отидохме в раздела бля-бля  :)

Репти, кажи сега от първо лице, ед. число как стоят нещата и ни кажи къде ти е Марса  :)
Ще сложа карта като дойде новата авантюра сега,по новолуние,ако има такава  :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #32 -: Юни 07, 2015, 04:11:59 pm »
Марс в Овен

Кво толкова го прехвалваш този Марс в Овен, струва ми се че само на слава са добри, неовладяна работа :012:

На мен лично са ми доста дразнещи, не им стига дълбочина, че да ми задоволят Луната с недодяланото си поведение :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #33 -: Юни 07, 2015, 04:15:17 pm »
:-\Твърде бързо ли се развиха нещата?
Да, уплашил се е, според мен, а може и да е бил лъган преди това....

Интересното в случая е, че се познаваме от 3.5 години. Споделяхме си доста и бяхме много добри приятели (уж), поне той беше такъв за мен! Аз винаги съм била честна и открита с него! Имахме и хубава синастрия, мисля че беше доста силно кармична - негови лични планети в мой 12-ти дом! Мои на негов - АС. Точен съвпад на негов Марс с мое Слънце, Юпи, ПВ и СЛВ. Съвпад на Вертекс, Венера. Положителни аспекти към Сатурн и т.н. Той е 10+ години по-голям от мен. Преди си казвах, че е невъзможно за голям и зрял мъж да има страх и то такъв. Но явно е факт.

Може би беше прекалено хубаво, за да бъде истинско... Каквото било, било! Аз бях там, но не и той... Съдба  :)

PS. тр. Юпитер сега в комбин с Венера ще направят опозиции към нат. Венера, Слънце - или ще съжали и ще си спомни за мен или някоя бивша вече се е задала на фронта  :)

PS. Предпочитам в очите да ми се каже "Ей, знаеш ли, не ставаш!", отколкото по такъв глупав начин. Но всеки с урока си :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #34 -: Юни 07, 2015, 04:18:55 pm »
Романтика, мъжете от моето поколение наистина са много инфантилни. Такава инфантилност не съм срещала дори у по-млади мъже, с по 5-10 години.

Затова ще пробвам с някой 24/25-годишен.  ;D
« Последна редакция: Юни 07, 2015, 04:21:17 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #35 -: Юни 07, 2015, 04:20:25 pm »
единственият мъж, който ме е впечатлявал силно още от пръв поглед беше с Марс и Луна в Лъв  ;D Жалко, че ни се разделиха пътищата, ама имаше голямо привличане и не спряхме да дърдорим 2 часа  ;D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #36 -: Юни 07, 2015, 04:20:32 pm »
Каква трябва да е оптималната  бройка, Драко? :012:

п.п.Истинският мъж не би споменал бройки. Не би и говорил и за бивши, така мисля. Миналото, затова е минало- да си стои там- в забвение и прах. :012:

И много ще внимава как говори за всяка друга жена. ;)  :08:


Малко астрология в темата - нямам голямо разнообразие от Марсове. Все ги целя да са ми на опозиция от мой. Голямо нашествие на Марс в Близнаци имам - или в съвпад със Сатурн, или в 1/8/10 дом, леко насатурняване на Марсовете ми харесва.
Най-трудна ми е била свалката с Марс в Рак, ретрограден и в 12 дом. Добре е, че беше голямата интелектуалност там, та да запълним времето до среща на 8 дом. И като цяло това не е мой Марс.

Всичките ми близнашки Марсове са били малко изискани циници. Карали са ме да се изчервя, а това не е много лесно. Провокирали са ме. А това е моята роля. Били са припряни от желание, но не и бързи към секса. Да не ги хваля, всеки с предпочитанията си.
При мен добре ме хващат синастрично този тип Марсове. Аз харесвам опозицията като общуване в леглото. Съвпадите също са интересни, поне често хващам нечий мъжки Плутон да се настанява в мой 8 дом, там се целя като възраст. Но Марс в Близнаци агресира добре мой Марс. И знае как да гали Венерата ми с тригонче.

Съвпад на Марсове също е интересна комбинация. Но там пък търся някаква друга опозиция, примерно на Венери.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #37 -: Юни 07, 2015, 04:21:08 pm »
Стана съвсем искрено и лично :)

Везнешки Марс :29: Сексът е по-лесната част, това от първо лице. По-лесно се урежда, по-неангажиращ, изобщо всякак по-далавера. Малко химия да има — достатъчно е. В такива моменти жени като Дракица са дар божи: знае какво ѝ харесва, не се притеснява да каже, че го иска, може да го приеме, знае и да даде. Краен резултат — конска доза ендорфини. За кратко е супер решение. Ако успееш да не усещаш емоционална празнота, всичко е наред. В момента, в който започнеш да мислиш да стане "по-дълготрайно", нещата се разсъхват.

Successful love story нямам за разказване. След всяка треските и чворовете ми се пооглаждат, претенциите като брой намаляват, а оставащите се засилват. Чакам нещо да ме споходи отнякъде :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #38 -: Юни 07, 2015, 04:24:23 pm »
Защото са им слаби Марсовете,за това ги е страх.И не са аспектирани от Сатурн,Юпитер или Плутон
Комплексари  :d030: кой да отрежат жените,ако не комплексар,те си отпадат естествено.  :P
Като ги е страх да не ходят в гората да досаждат  ;D
Е много лесно с това-комплексар, те и мъжете използват други определения за нас, като не им върже/пак-не всички/ и защото са ни слаби венерите ли?. Не винаги комплексарят е сексуално немощен.
Мен друго ме вълнува, забелязвам, че силните/според техните разбирания /  жени често са сами. И все казват, че мъжете не стават. Някак не е логично. Чувам един близък каза за шефката си-направи се на мъж. Уволниха я заради раздут щат, а тя-от съжаление, да не оставя хора без работа. И понеже е лъвица-силно,мъжко слънце- гордо прие, имаше вратички. Същият този човек обаче е в трудни житейски условия-много трудни, и ми подхвърли, че не се справя като мъж, не говореше в сексуално отношение. Та, може би в този ред на мисли-трябва да се питата мъжете.
И в крайна сметка егото и при двата пола е проблем, егоизмът по-точно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #39 -: Юни 07, 2015, 04:25:24 pm »
И много ще внимава как говори за всяка друга жена. ;)  :08:

Истинският мъж няма да оплюва и дискредитира всяка своя бивша пред следващата. Ако се държи по такъв начин, всяка следваща ще си помисли, че и за нея ще се говори така, когато премине в категорията на бившите.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #40 -: Юни 07, 2015, 04:31:18 pm »
Стана съвсем искрено и лично :)

И що не?!

И без това масово на хората ни липсва точно искреността! Всеки си слага маската и се прави на интересен на другия... Аман от лицемерковци!

Нека моят опит е урокът за някой, за да не си пълни много торбата с очаквания ;)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #41 -: Юни 07, 2015, 04:34:33 pm »
Да, надявах се, твоето разочарование да е било нещо спонтанно, а то-  дълга предистория. :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #42 -: Юни 07, 2015, 04:38:42 pm »
Тия с по-дълга предистория са доста показателни - разбираш какъв човек си имал насреща.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #43 -: Юни 07, 2015, 04:42:24 pm »
Кво толкова го прехвалваш този Марс в Овен, струва ми се че само на слава са добри, неовладяна работа :012:

На мен лично са ми доста дразнещи, не им стига дълбочина, че да ми задоволят Луната с недодяланото си поведение :)
Знам,че мразиш тронови Марсове.Могат да са ядосани и да бълват жупел,но са открити и смели в намеренията си.Освен това са благородни   :19:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #44 -: Юни 07, 2015, 04:42:37 pm »
Аз съм ЗА дългите предистории. Макар и скромна бройка, Драко :), само такива съм имала.