Автор Тема: Новолуние в Рак 16 Юли 2015  (Прочетена 17025 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в Рак 16 Юли 2015
« Отговор #60 -: Юли 22, 2015, 02:57:21 pm »
Новолунието ми кацна точно на асц и направи квадрат на Уран(У8) към 4Д.Дали това не са изродските нелепости,които се стовариха на колегата ми.Мен лично ситуацията ме извади от релси.В натала съм новолунна с опозиция Луна/Уран.
Транзитиращата навалица от Рак доста ми опъва струните  ;D
Къде го търсиш колегата в 4-ти дом?
С този квадрат внимавай да не ползваш ел. уреди в банята, ако е влажен въздуха  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние в Рак 16 Юли 2015
« Отговор #61 -: Юли 22, 2015, 04:03:31 pm »
Къде го търсиш колегата в 4-ти дом?
С този квадрат внимавай да не ползваш ел. уреди в банята, ако е влажен въздуха  :)
Той,освен колега,ми е голям приятел.Но приятелството е вследствие на работата.За това го свързах с квадратурата към Уран,който е и диспозитор на У6.
Не плача или много рядко,но вчера блатясах в "солена вода" така напоително,че не помня в детството ли ми е било за последен път
Мерси за предупрежденията.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в Рак 16 Юли 2015
« Отговор #62 -: Юли 22, 2015, 06:39:53 pm »
Новолунието ми кацна точно на асц и направи квадрат на Уран(У8) към 4Д.Дали това не са изродските нелепости,които се стовариха на колегата ми.Мен лично ситуацията ме извади от релси.В натала съм новолунна с опозиция Луна/Уран.
Транзитиращата навалица от Рак доста ми опъва струните  ;D

Може (ло е) , да се погрижеш да започнеш приключване на нещо много лично и като емоция, и като връзка ,споделено от типа " ако ме изоставиш ще умра ".  Трябва  да бъдеш открито честна с другите, но обективността ти е възпрепятствана от някакви твои по детски идеализирани нужди. Новолунието ти е затворило в тао-квадратура Луна-Уран-принудена си да вземеш решение или да изясниш някакъв конфликт по оста 4/10-ти." Самосиндекално "ще пътуваш някъде, за да не "отпътуваш" от някой, нещо завинаги.
Но щом си "познала' ситуация около колегата си като проява на Новолунието, значи същия трябва да е отразен в някой личен твой дом същия. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние в Рак 16 Юли 2015
« Отговор #63 -: Юли 23, 2015, 04:01:21 pm »
Може (ло е) , да се погрижеш да започнеш приключване на нещо много лично и като емоция, и като връзка ,споделено от типа " ако ме изоставиш ще умра ".  Трябва  да бъдеш открито честна с другите, но обективността ти е възпрепятствана от някакви твои по детски идеализирани нужди. Новолунието ти е затворило в тао-квадратура Луна-Уран-принудена си да вземеш решение или да изясниш някакъв конфликт по оста 4/10-ти." Самосиндекално "ще пътуваш някъде, за да не "отпътуваш" от някой, нещо завинаги.
Но щом си "познала' ситуация около колегата си като проява на Новолунието, значи същия трябва да е отразен в някой личен твой дом същия. :)
Рени,само да вметна нещо-открито,честна към другите няма да съм,защото това може да е пагубно.Наистина онзи ден се почувствах " ако ме изоставиш ще умра " заради колегата ми.С него ми е свързан 10/4Д.10Д-там където съм тръгнала не искам да е без него и 4Д почувствах се,че ми ограбват много от душата и губя почва под краката с една (за онзи момент) много възможна смърт.
Имам му данните,но изобщо не искам да му гледам картата.Само наум смятам,че Слънцето му е на моя К11,с тригон към моя СЛВ и трз Плутон му е в тригон.Този тригон много ме утеши.  :-* :72: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в Рак 16 Юли 2015
« Отговор #64 -: Юли 23, 2015, 09:52:45 pm »
Дракониада, може да следиш всяка лунация в кардинални знаци, докато Уран е в Овен, ако си в период на Уранова опозиция, като маркиране на по-важни ситуации, срещи, събития, кризи, иначе всяко преминаване на Луна в кардинални знаци през месеца ще те "бомбардира" с всякакви екстремни, вълнуващи , войствени до степен разрушителни и крайни прояви за ден-два. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние в Рак 16 Юли 2015
« Отговор #65 -: Юли 23, 2015, 10:21:40 pm »
Дракониада, може да следиш всяка лунация в кардинални знаци, докато Уран е в Овен, ако си в период на Уранова опозиция, като маркиране на по-важни ситуации, срещи, събития, кризи, иначе всяко преминаване на Луна в кардинални знаци през месеца ще те "бомбардира" с всякакви екстремни, вълнуващи , войствени до степен разрушителни и крайни прояви за ден-два. :)
Опитвам се да не се поддавам на напъните,които ми организират транзитите в Рак.Луната беше във Везни и заедно с онези двамата Плутон и Уран за 2 дена ми активираха Голям квадрат и беше малко хард.  ;D Не е тук мястото,но онези в Рак ме напрегнаха.Добре,че скоро се махат от там.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Новолуние в Рак 16 Юли 2015
« Отговор #66 -: Юли 25, 2015, 06:06:25 pm »
Малко е раничко, но много знаково и конкретно ми се вижда това новолуние.
Попада във 2-ри дом, У1/У2 тригон Сатурн в 6-ти дом У7. Акцента май ще е финанси ,и работа. Но пък Парс Фортуна е в точен съвпад с Асцендента :)

При мен е в точен съвпад с Марс във 2 дом У12.Вероятно нещо скрито по темата за мъжете в живота ми ще излезе наяве :ecomcity:

ОВ - За моя голяма радост това новолуние ми донесе на няколко пъти неочаквани и изненадващи пари    :72:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Новолуние в Рак 16 Юли 2015
« Отговор #67 -: Юли 25, 2015, 07:51:00 pm »
ОВ - За моя голяма радост това новолуние ми донесе на няколко пъти неочаквани и изненадващи пари    :72:

Подобна изява и при мен  :08:

Новолунието попадаше в 9-ти, кратко пътуване в чужбина и парички от там. При мен бяха очаквани и заработени, но нямах идея дали всички транзакции ще се осъществят успешно и дали паричките ще минат в Европа.

Всъщност, бях се притеснила, защото лунацията беше в точен квадрат с управител и съуправител на натален 9-ти дом. Освен това, имаше и квадрат към У2, но всичко мина точно по план.

Като цяло, досега май не съм се оплаквала от лунации по оста 3-ти-9-ти дом, общо-взето са с много положителна изява, въпреки интерсептираните знаци вътре, двойна доза благинки :)