Автор Тема: Пълнолуние 29 август 2015г.  (Прочетена 16358 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #45 -: Август 28, 2015, 08:02:23 pm »
Това пълнолуние ми е в 1 дом, в квадрат с МЦ и Уран У1, и в тригон с Луната У6. Ако имах работа, по тези аспекти щях да предположа, че ще има прекратяване на работата.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #46 -: Август 29, 2015, 08:15:29 am »
При мен в 7дом, тригон Луна/Плутон.  :)

От новолунието в първи дом се появи "Сатаната" в живота ми. На тази лунация ще трябва пътищата ни да се разделят, колкото и да ме боли.  :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #47 -: Август 29, 2015, 08:23:43 am »
От новолунието в първи дом се появи "Сатаната" в живота ми. На тази лунация ще трябва пътищата ни да се разделят, колкото и да ме боли.  :(

Ти не беше ли с асцедент 22 лъв, значи новолунието ти е било заедно с тр. ретро венера точно на асцедента? Какъв Сатана, нищо не разбрах ::)
Питам, защото и при мен беше в първи дом, а пълнолунието е в 7ми, но на куспидата на 8ми...напрегнати ми бяха последните дни.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #48 -: Август 29, 2015, 07:59:32 pm »
На самото пълнолуние правите ли желание, ако искате нещо тематично да приключи?
Над силата е само умението да я владеем!

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #49 -: Август 29, 2015, 10:11:54 pm »
Снощи почина лелята на майка ми (сестра на баба ми).

Лоша новина, въпреки че аз лично не съм в кой знае колко близки отношения с роднини. Но пък майка ми и баба ми звъннаха, за да ми съобщят какво се е случило. Разбира се, и двете бяха много разстроени, баба ми е направо съкрушена горката :( А пък щом с майка ми нещо не е наред, значи и с мен, стана ми мъчно.
Добавиха пепел и в без друго вече обхваналата ме тъга, че ми свърши последната почивка за това лято.

Пълнолуние в мой 5-ти дом-край на забавленията, назад към реалността.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #50 -: Август 30, 2015, 12:51:21 am »
Съболезнования ...

При мен имаше женска раздумка - приятелка дойде у дома и си лафихме, като в момичешките години :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #51 -: Август 30, 2015, 01:30:42 am »
При мен имаше женска раздумка - приятелка дойде у дома и си лафихме, като в момичешките години :)
Пълнолунието при теб прави най-точен аспект с Уран, който се свързва с приятелствата, като естествен У11  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #52 -: Август 30, 2015, 01:35:12 am »
Интересно - нали споменах, че приключих едно приятелство. Преживявам го дни наред  ... а днес, като че ли го приех и продължавам напред. И срещата с другата приятелка е бонус  :08:
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #53 -: Август 30, 2015, 12:18:16 pm »
Снощи почина лелята на майка ми (сестра на баба ми).

Лоша новина, въпреки че аз лично не съм в кой знае колко близки отношения с роднини. Но пък майка ми и баба ми звъннаха, за да ми съобщят какво се е случило. Разбира се, и двете бяха много разстроени, баба ми е направо съкрушена горката :( А пък щом с майка ми нещо не е наред, значи и с мен, стана ми мъчно.
Добавиха пепел и в без друго вече обхваналата ме тъга, че ми свърши последната почивка за това лято.

Пълнолуние в мой 5-ти дом-край на забавленията, назад към реалността.
Мей,съболезнования !

Пълнолунието е в тау с връх Сатурн в анаретен,възрастните хора си отиват  :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #54 -: Август 30, 2015, 12:24:15 pm »
Изкарах пълнолунието само на плодове, днес смятам да продължа. Твърдо съм решила да си възвърна формата, не искам да заприличам на буца.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #55 -: Август 30, 2015, 01:07:32 pm »
И ти ли, Мей? Хубаво е, че го приемаш тъй спокойно. Много такива случки се занаредиха в последните дни.

На 19.IX Сатурн окончателно се маха от Скорпион, дано започне по-оптимистичен период.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #56 -: Август 30, 2015, 02:02:50 pm »
Изкарах пълнолунието само на плодове, днес смятам да продължа. Твърдо съм решила да си възвърна формата, не искам да заприличам на буца.  :012:

Тъкмо на предстоящото новолуние - можеш да се възползваш с желание. Аз преди малко преснимах страничките по темата за тази приятелка, която нищихме в темата за 10 дом. Ще ги сканирам утре и ще й ги пусна - да се подкрепи :) И тя има доста да сваля след 4-тото дете и прогресивно качва. Но при нея апетитът си казва думата :) Вярвам, че ще успее.

Ако нямаш книгата на Спилър за Новата луна и ако мислиш, че може да ти е полезно - ще кача файла :)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #57 -: Август 30, 2015, 02:06:14 pm »
Мей! Бъди силна. Нека почива в мир.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #58 -: Август 30, 2015, 05:11:35 pm »
Много такива случки се занаредиха в последните дни.
На 19.IX Сатурн окончателно се маха от Скорпион, дано започне по-оптимистичен период.
Сатурн беше в "оптимистичния" стрелец през 86-та когато почина баба и през 88-ма, когато почина сестра ми, а 90-та, когато почина баща ми беше в козирог- докато беше в скорпион, преди и сега, никой не е умирал от родата, явно си зависи в кой дом шета в натала и какви аспекти сключва лични планети.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 29 август 2015г.
« Отговор #59 -: Август 30, 2015, 10:23:01 pm »
При мен Пълнолунието попада в 6д и е в опозиция с Уран У6- каквото и да мисля отсега, с планетата на неочакваното няма как да е сигурно какво точно да очаквам.
Тази вечер майка ми успя да ме извади тотално от равновесие и се развиках, досега все тя ми викаше като ходя да я навестя, този път тя викаше срещу мен през прозореца на прословутата си къща- аз насреща колкото глас имам, доведе ме до състояние да вървя после по улицата и да си говоря сама на висок глас (не впечатлих никой, сигурно са помислили, че съм със слушалка в ухото и си говоря по телефона), но сега ме боли гърло, дере ме, все едно съм препила със студена бира, а то от викането. Главата ми също чувствам надута като балон... Вярно си е това, че "Неискано добро се наказва със зло"
Повече няма да се помръдна ако не ми се обади по телефона и каже ясно какво точно иска, не да ѝ ходя на крак да ѝ слугувам, а тя да ме обижда и навиква, все едно съм последна пумиярка... В едно съм последна- да ѝ търпя гнусните манипулации, обиди и подигравки цял живот- аз като се влачех у нас болна преди години и нямаше кой парче хляб да ми даде, тя минаваше покрай квартирата и се подиграваше на балкона ми, че бил олющен, опитваше се да насъсква децата ми срещу мен, като им подаваше по някоя друга стотинка и на всяка от дъщерите им обещавала, че един ден ще препише на нея къщата, ама да не казвала на сестра си, да не се сърди  :012: