Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335025 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #1920 -: Септември 01, 2020, 06:20:40 pm »
Може би е добре всички, които са на вълна работа да се съобразят със Сатурн. Все още забавя ритъма, налага корекции, има ги ограниченията и въпреки тригона Меркурий-Сатурн в земни знаци, за да се получи онова, което се иска в сфера работа е нужна силна доза реализъм. Сега действа тригона Слънце- Уран и който има сигнификатори в 9-11 * на земните и водните знаци в посока работа, може да се ускорят нещата, да се случат, ей така, отгоре. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1921 -: Септември 01, 2020, 07:08:44 pm »
Следващата работа би трябвало да е 6- ти от 6-ти, ако не ме лъже паметта.
И тук квадратура на Марс и Венера.
И следващата и настоящата са с управител Венера, което означава че май няма да стане
Луната е в сходящ тригон с Венера и последен аспект секстил Сатурн, управлява 4-ти от 6-ти, крайното развитие на въпроса за работа, може и да стане

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1922 -: Септември 01, 2020, 10:13:25 pm »
Следващата работа би трябвало да е 6- ти от 6-ти, ако не ме лъже паметта.
И тук квадратура на Марс и Венера.
И следващата и настоящата са с управител Венера, което означава че май няма да стане
Луната е в сходящ тригон с Венера и последен аспект секстил Сатурн, управлява 4-ти от 6-ти, крайното развитие на въпроса за работа, може и да стане
Благодаря на всички за мненията  :-*.Със сигурност ще дам обратна връзка до края на месеца.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Хорари за работа
« Отговор #1923 -: Септември 02, 2020, 04:02:02 pm »
Понеже във фирмата, в която работя заради Covid-19 изпитват трудности със заплатите и към момента работим на 60% от взиманото досега, се наложи да потърся варианти за доходи от други места. Както каза arkuks, СЗ от юни в съвпад с Марса ми във 2-ри дом ще ме задейства да изкарвам пари. С тоя асцендент телец аз никога не съм обичала промените и трудно свиквам с тях, вървя си по утъпкани пътеки и сега тази новост ме напряга леко.  ;D
Във фейсбук страница за професионални и фрийланс услуги качих пост с мои картини и не очаквах подобен огромен интерес към творчеството ми, като с мен се свърза и жена, която иска цели 50 броя, които щели да са коледни подаръци за техни клиенти. Интересува ме дали да се захвана с въпросната поръчка, ще се справя ли в срок и дали като резултат ще е успешно всичко. Не знам по кой дом трябва да гледам  :) 6-ти и 10-ти за работа ли? ::)

kalina_1986

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #1924 -: Септември 02, 2020, 11:15:11 pm »
Guapa, аз мисля, че трябва да се гледа 5-ти дом. Все пак това не е работа с шеф, няма договори, няма формалности, колеги и пр...
Говорим за фрийланс творчески проект.
И така, ако приемем, че Венера е управител на проекта, последният аспект на Луната е именно тригон с Венера, което показва добър завършек на задачата.
Жената, която ти е заръчала проекта се управлява от Меркурий и ще образува секстил с Венера-би трябвало да остане доволна от изпълнението.
Единственото, което ми се вижда по-странно е че Венера е заключена в 7-ми дом. Заключените планети понякога са ми показвали, че човекът не е напълно наясно с някои неща, та... дали знае със сигурност какво иска? Ще бъде доста изискваща и капризна според мен, но какво пък. Според хорара ще и угодиш.  ;)
« Последна редакция: Септември 02, 2020, 11:18:59 pm от kalina_1986 »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Хорари за работа
« Отговор #1925 -: Септември 03, 2020, 01:40:19 am »
kalina, много благодаря за тълкуванието!   :-* Права си за тая заключена Венера, понеже тя чак на 15-ти ще каже как точно си представя нещата, сега наистина не е наясно според мен относно размери и желана техника на изпълнение. Видя ми се сериозна обаче и все пак реших да попитам дали и двете страни ще сме доволни накрая. :)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1926 -: Септември 03, 2020, 12:20:09 pm »
Да подам ли молба за напускане?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1927 -: Септември 03, 2020, 12:23:14 pm »
Да подам ли молба за напускане?
не

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1928 -: Септември 03, 2020, 12:39:40 pm »
Да подам ли молба за напускане?
не
Благодаря, Акрукс! Ще се опитам да издържа още малко

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1929 -: Септември 07, 2020, 03:35:08 pm »
От няколко дни разглеждам един хорар пак на тема работа.Досаждам вече с тези въпроси за работа ,но ми е адски неспокойно.Досега никога не съм приемала нещата толкова присърце,а съм била уверена ,че веднага ще изкочи нещо ново и подходящо,а сега не е така.
Въпросът е дали ще се върна пак на старото си работно място (още се водя на работа до 15.09) до 6 месеца,назовала съм го по име.По 7 дом ли трябва да го гледам,освен по 6 и 10?
Луната прави квадратури с Плутон ,Сатурн и Юпитер,което показва проблеми с пари,комуникация и т.н
Аз съм представена от Венера разположена в 10 дом,която скоро сменя знака  и от Луната разположена в дома на кверента,ако предположим,че може да разглеждаме назованата работа по 7 дом.Последният аспект на Луната е съвпад с Марс,квадратът с Венера няма да се осъществи,защото когато Луната достигне 29 градус на Овена,Венера ще е вече в Лъв.
Този съвпад ми носи някаква надежда,а и Марс става скоро ретрограден,стига да може да се гледа назованото работно място по 7 дом.
Ще се радвам ,ако някой се включи с мнение..........
« Последна редакция: Септември 07, 2020, 03:37:05 pm от julia »

kalina_1986

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #1930 -: Септември 07, 2020, 07:32:47 pm »
Как така да се върнеш на старото си работно място? Имаш предвид, след като ти изтече договора, да се кандидатираш пак ли? Не разбирам...
Иначе смяната на знака на твоя управител, би трябвало да се тълкува като смяна и на работното място в случая, понеже Венера навлиза във владенията на знака, който управлява следващата ти работа, управлявана от 11-ти дом.
Фактът, че Луната ще съвпадне с Марс, управител на 7-ми би трябвало да значи подписване на договор. Е, няма да стане бързо... Все пак Марс се обръща ретрограден, но ще стане, бъди търпелива.
Провери си Лунациите за допълнителни насоки.
Новолуние в 7-ми и 10-ти винаги е на късмет, когато става дума за работа, а също и Новолуние в хармоничен аспект с управителя на 7-ми и 10-ти дом.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1931 -: Септември 07, 2020, 08:00:47 pm »
Как така да се върнеш на старото си работно място? Имаш предвид, след като ти изтече договора, да се кандидатираш пак ли? Не разбирам...
Иначе смяната на знака на твоя управител, би трябвало да се тълкува като смяна и на работното място в случая, понеже Венера навлиза във владенията на знака, който управлява следващата ти работа, управлявана от 11-ти дом.
Фактът, че Луната ще съвпадне с Марс, управител на 7-ми би трябвало да значи подписване на договор. Е, няма да стане бързо... Все пак Марс се обръща ретрограден, но ще стане, бъди търпелива.
Провери си Лунациите за допълнителни насоки.
Новолуние в 7-ми и 10-ти винаги е на късмет, когато става дума за работа, а също и Новолуние в хармоничен аспект с управителя на 7-ми и 10-ти дом.
Калина,благодаря ти много за коментара.Много е сложно за обяснение....относно завръщанeто.....
Лунациите ги разгледах,сега ми предстои новолуние в 7 дом ,но е тригон със Северен възел и квадрат с У на 10 дом.Другото предстоящо новолуние в 10 дом също го погледнах ,но и там никаква индикация.Гледах си и Лунарите.Загубих си работата при лунар ,в който лунарен МЦ е съвпад с натален Уран  в 7 натален дом.Октомври също имам Лунар ,при който лунарен МЦ е съвпад с Уран,при мен съвпадите на главните оси с планета в Лунарите дават винаги събития,но пък Лунара за ноември е съвпад на МЦ  с натален Хирон :(Дано да е нещо положително,но забелязах,че лунарите до края на годината са с доста кофти съвпади на лунарен МЦ.
« Последна редакция: Септември 07, 2020, 08:37:09 pm от julia »

kalina_1986

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #1932 -: Септември 07, 2020, 08:16:55 pm »
Виж, при мен е било достатъчно да има Лунация в съответния дом, за да се случи събитие там. Винаги съм започвала нова работа при Лунация в 7-ми, без значение от аспектите.
Иначе Лунарите аз не ги използвам. Не са ли по-скоро емоционален фон на събитията?
Обърни внимание на Слънцето У11 при теб, представляващо новата ти работа как прави тригон с У2, доходите ти.

При мен, ако имам нужда от пари, колкото и странно да прозвучи, съм започвала да харча повече. Забелязала съм, че винаги има някакъв баланс. Като харчиш сякаш привличаш енергията на парите и изгубеното, похарченото се връща.

Преди 2 седмици ни глобиха с мъжа ми за неправилно паркиране 20 лева. На следващия ден той спечели в една игра продукти за 50 лева.
Друг подобен случай от преди години, пак за неправилно паркиране 35 лева глоба, час по-късно реших да тръкна едно билетче (а дори не им бях почитател) и спечелих 50 лева.
Така че има нещо. Парите винаги се връщат.  ;)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1933 -: Септември 07, 2020, 10:18:11 pm »
Виж, при мен е било достатъчно да има Лунация в съответния дом, за да се случи събитие там. Винаги съм започвала нова работа при Лунация в 7-ми, без значение от аспектите.
Иначе Лунарите аз не ги използвам. Не са ли по-скоро емоционален фон на събитията?
Обърни внимание на Слънцето У11 при теб, представляващо новата ти работа как прави тригон с У2, доходите ти.

При мен, ако имам нужда от пари, колкото и странно да прозвучи, съм започвала да харча повече. Забелязала съм, че винаги има някакъв баланс. Като харчиш сякаш привличаш енергията на парите и изгубеното, похарченото се връща.

Преди 2 седмици ни глобиха с мъжа ми за неправилно паркиране 20 лева. На следващия ден той спечели в една игра продукти за 50 лева.
Друг подобен случай от преди години, пак за неправилно паркиране 35 лева глоба, час по-късно реших да тръкна едно билетче (а дори не им бях почитател) и спечелих 50 лева.
Така че има нещо. Парите винаги се връщат.  ;)
Аз също никога не се ограничавам много в покупките,дори и да нямам много пари и почти никога не подминавам хора ,които просят,защото смятам също ,че това е кръговрат и за да получиш трябва да дадеш.
Не искам и да се фиксирам върху това което нямам ,защото със страх и отрицателно мислене  ще получа точно това от което се стахувам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1934 -: Септември 08, 2020, 01:46:14 pm »
julia , за едно и също нещо не се пита през няколко дни, макар и по различен начин оформен въпроса, защото всяка следваща карта не отразява въпроса правдиво, придържай се към картата, построена за въпроса когатоси питала за пръв път