Автор Тема: Пълнолуние 26 ноември 2015  (Прочетена 11786 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Пълнолуние 26 ноември 2015
« -: Ноември 13, 2015, 12:48:45 pm »
Къде попада при вас?  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2015, 12:50:07 pm »
В точен съвпад с прогресивния Юпитер...т.е. нищо :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2015, 01:26:59 pm »
При мен е в 3/9 дом, Луната прави секстил с нат.Сатурн и дир.Марс:) както и с нат.Лилит.  :)
Над силата е само умението да я владеем!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2015, 02:56:42 pm »
Интересно.
Ще повтори оста ми Асц-Дсц до градус.
//Факт е, че назрява чувството за липса на внимание на близки хора към мен, но за момента само си водя бележки. Няма да чакам пълнолунието и ще поставя въпроса при първа възможност, просто защото имам вътрешната необходимост, а и недоволството ми е добре обосновано.

квадрат Луна (у3) - така или иначе не комуникирам с брат си от известно време, само да не ми създава нови проблеми.
тригон Венера (у6) - ще взема да се подстрижа, едва се сдържам последните дни, нещо в главата ми пак крещи за момчешко късо, а в момента гоня дължини за даряване...
полусекстил с Юпитер (у7) - реално се оглеждам за партньори от всякакъв тип, но имам недостиг на енергия, за да бъда активна в изграждането на нови взаимоотношения.

Любопитно ми стана, ще видим какво, кога и как;

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2015, 03:36:13 pm »
Къде попада при вас?  :)
тайна майна  :012:


айде, от мен да мине- в 9д, квадрат Уран, секстил Луна, тригон Слънце

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2015, 05:25:37 pm »
При мен в 11-ти, попада точно връз антивертекса, слънцето на вертекс.  :012: Ама това май да не го броя, иначе е в широка опозиция със сатурн, ама 6 гр ми се струват множко. Не държа да я взимам под внимание.  :012: :012:

btw Мунданно слънцето тогава е в съвпад със сатурн, май няма да е много цвете за мирисане. 
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2015, 07:18:27 pm »
В 10 дом...  :-\  Дано не ме съкратят от работа, че в последно време стават едни конфигурации, които сериозно взеха да ме плашат. Образува само куинконс с Луна - У12.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #7 -: Ноември 13, 2015, 08:50:04 pm »
Скорпи, споко, не мисли за лоши неща  :38:

На мен ми попада в 4/10 домове. Прави секстил със Слънцето и тригон с натална Луна. А Слънцето по пълнолуние ще е върху натален Нептун. Пълнолунието точно ми квадратира оста Асц/Дсц, отново партньорството ще бъде на дневен ред. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #8 -: Ноември 13, 2015, 11:19:44 pm »
При мен Луната е в опозиция с Уран у1. По оста 4/10 дом. Хармонични аспекти към Меркурий и Луна. Ще се изтрещява с този Уран.  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #9 -: Ноември 14, 2015, 12:16:18 pm »
Ще празнувам едновременно венерин и лунен възврат :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #10 -: Ноември 14, 2015, 05:31:32 pm »
Пълнолунието  отключва проявата/ действието  на квадратурата Сатурн-Нептун от техния цикъл  и ще има сякаш някакъв "помирителен" резултат от/ на Лунното затъмнение във Везни, заедно с Марс в знака. Диспозиторът на лунацията е съвпад със Сатурн, което е предпоставка за вземане на правилни решения  (Меркурий рецепция Юпитер ),   разпространяване или договаряне  на практични  и имащи форма  идеи, както и добре направена "ревизия", но Марс е опозиция с Уран, тук е необходимо да се прояви съобразителност. Нептун е вече директен с квадрат към Пълнолунието, но все още е в зоната за "перфектната буря" и силния акцент на Подвижност в картата на пълнолунието, по-скоро правят лунацията "мислеща" , имитираща дейност, отколкото отразяваща  реално "уж" края/ кулминацията на даден етап на развитие в съответните активирани сфери. И Меркурий, и Юпитер като управители на подвижния кръст, и на лунацията са в знаци на заточение и във взаимна  рецепция, което може би ще наклони везните в не дотам положителна проява или на  осъзнаване в добрия смисъл от  случващото се (приключващо ) в личен или обществен план.
Интересни ще са проявите за онези,които имат главни оси, лични планети, в първите градус на Подвижния кръст и важна прогресия там.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #11 -: Ноември 14, 2015, 05:41:57 pm »
Ще празнувам едновременно венерин и лунен възврат :)

Рептил, не го очаквах от теб!  :85:

Тъкмо се чудех да не би да си направил блог и цъкнах върху иконката в профила ти, препратката ми навя една носталгия  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #12 -: Ноември 14, 2015, 08:07:13 pm »
Аз съм впечатлена от езиковото многообразие. За съществуването на някои езици бях забравила въобще  :D

От друга страна, двете с теб демонстрирахме или нездрава Дюдю-вщина, или нездрав интерес към негово рептилие. Всякак компромат  ;D
De omnibus dubitandum est

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #13 -: Ноември 14, 2015, 08:11:15 pm »
Аз съм впечатлена от езиковото многообразие. За съществуването на някои езици бях забравила въобще  :D

От друга страна, двете с теб демонстрирахме или нездрава Дюдю-вщина, или нездрав интерес към негово рептилие. Всякак компромат  ;D

Това ми е дежа ву.  :o
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Пълнолуние 26 ноември 2015
« Отговор #14 -: Ноември 14, 2015, 08:13:00 pm »
В смисъл? Сънувала ли си ме?
De omnibus dubitandum est