Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 123812 пъти)

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 67
Re: Общи хорари
« Отговор #1230 -: Юли 11, 2024, 07:52:25 pm »
Аkruks, благодаря, ще пиша с обратна връзка

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 67
Re: Общи хорари
« Отговор #1231 -: Юли 17, 2024, 04:09:40 pm »
Ето ме с ОВ. Не ми писа той, засякохме се и говорихме. Та не ми писа, но комуникация имаше. Много точно, акрукс, благодаря!

Искам да питам нещо - гледам един хорар,в който луната в момента е в тригон с Нептун, но до напускането на знака ще образува квадрат с Нептун. Значи кой ми е по - важния аспект? Гледам квадратурата ли като решаваща, нищо, че в момента е + аспект? Транссатурновите планети работят ли при хорарите?
« Последна редакция: Юли 17, 2024, 06:15:07 pm от Weswes »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13649
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1232 -: Юли 17, 2024, 09:18:22 pm »
Ето ме с ОВ. Не ми писа той, засякохме се и говорихме. Та не ми писа, но комуникация имаше. Много точно, акрукс, благодаря!

Искам да питам нещо - гледам един хорар,в който луната в момента е в тригон с Нептун, но до напускането на знака ще образува квадрат с Нептун. Значи кой ми е по - важния аспект? Гледам квадратурата ли като решаваща, нищо, че в момента е + аспект? Транссатурновите планети работят ли при хорарите?
Благодаря за ОВ!

По въпроса – няма как Луната в знака, в който се намира в момента да е тригон с Нептун, а до напускането на знака да направи квадрат с Нептун! Луната, ако е в Скорион, при напускането на знак Скорпион е в тригон с Нептун, ако вече е в Стрелец, то няма как да е в тригон с Нептун, не бъркайте наталната карта с хорарната, аспектите се гледат различно. В хорарите на Луната се отчитат разходящи и сходящи аспекти в рамките на знака където се намира при задаване на въпроса и построяване на въпроса. Има достатъчно поместени материали тук, както и книги.
« Последна редакция: Юли 17, 2024, 09:43:11 pm от akruks »

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 67
Re: Общи хорари
« Отговор #1233 -: Юли 17, 2024, 09:29:24 pm »
Благодаря ти! Объркана съм в тази тематика, така е. Поствам хорара, няма значение въпроса, просто да попитам последния й аспект тогава кой се пада тук?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13649
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1234 -: Юли 17, 2024, 09:41:55 pm »
Благодаря ти! Объркана съм в тази тематика, така е. Поствам хорара, няма значение въпроса, просто да попитам последния й аспект тогава кой се пада тук?
Луната е извършила тригон с Плутон, предстои да направи тригон с Венера, опозиция с Юпитер, квадрат Сатурн, тригон Меркурий и последен аспект квадрат с Нептун

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 67
Re: Общи хорари
« Отговор #1235 -: Юли 17, 2024, 09:57:33 pm »
Да де, последния й аспект е квадрат с Нептун. Благодаря!

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 67
Re: Общи хорари
« Отговор #1236 -: Юли 19, 2024, 02:59:51 pm »
Може ли да се тълкува хорар с въпрос " Защо....". Човекът,за който питах наскоро, както си говорехме и уж всичко беше ок, спря да ми говори. Вчера се засякохме на едно събиране и ме подмина сто пъти, виждаше ме къде съм и извръщаше глава. Сърдит ли е/ идея нямам защо/, ме знам какво стана от днес за утре буквално. Направих карта Защо не ми говори? ,може ли да се тълкува такъв въпрос, изобщо може ли да се види някаква причина - обиден, разочарован от нещо, сърдит или и аз не знам какво....даже се бяхме разбрали да се видим и изведнъж спря да ми говори...
« Последна редакция: Юли 19, 2024, 03:02:11 pm от Weswes »

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: %u041E%u0431%u0449%u0438 %u0445%u043E%u0440%u0430%u0440%u0438
« Отговор #1237 -: Юли 25, 2024, 05:01:16 am »
Излязоха много странни символи след редакция.
Ако на някого се занимава... въоросът ми е дали с мъжа ми ще сменим къщата до 3 месеца. Снощи и тази стурин много го ядсаха. Мен също де... та се чудя дали до 3 месеца с мъжа ми ще сменим къщата (дано бабата си тръгне, но това няма как да стане, има къде да отиде, но не желае) също така резонира с това, което акрукс каза за последния ми хорар, че въпросът ми ще се обезсмисли. Ако сменим жилището дали ние, дали тя, наистина въпросът се обезсмисля.
Мъжът ти и неговата баба по бащина линия са представени от Уран в техен 4д. – те са си в техния фамилен дом, но твоя 4д е представен от ретро планета и да не се върнеш откъдето си дошла? Мъжът ти ви обича теб (Слънцето) и детето (Меркурий), но си обича и къщата (Венера) и няма да хукне по квартири, за да ти угоди на горделивия характер. Смири се малко, майка си вече, виждаш как се гледа дете, гради семейство и дом, имай малко уважение към тази възрастна жена, ако нея я нямаше, нямаше да го има мъжа ти и къщата му.

Тук ще дам обратна връзка. По желание на мъжа ми отидохме там "откъдето съм дошла", но с него и детето. Не съм имала дразги с бабата аз, нито съм се бъркала в техните отношения. Решението го взе той. Може и да е временно (така смятам аз). Акрукс, благодаря, че се включи 😊

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13649
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1238 -: Юли 25, 2024, 01:39:27 pm »
Тук ще дам обратна връзка. По желание на мъжа ми отидохме там "откъдето съм дошла", но с него и детето. Не съм имала дразги с бабата аз, нито съм се бъркала в техните отношения. Решението го взе той. Може и да е временно (така смятам аз). Акрукс, благодаря, че се включи 😊
Благодаря за Ов, но ти още тогава, на 29 юни написа, че сте у вас с мъжа и детето.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13649
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1239 -: Юли 25, 2024, 01:52:03 pm »
Може ли да се тълкува хорар с въпрос " Защо....". Човекът,за който питах наскоро, както си говорехме и уж всичко беше ок, спря да ми говори. Вчера се засякохме на едно събиране и ме подмина сто пъти, виждаше ме къде съм и извръщаше глава. Сърдит ли е/ идея нямам защо/, ме знам какво стана от днес за утре буквално. Направих карта Защо не ми говори? ,може ли да се тълкува такъв въпрос, изобщо може ли да се види някаква причина - обиден, разочарован от нещо, сърдит или и аз не знам какво....даже се бяхме разбрали да се видим и изведнъж спря да ми говори...
А защо не му се обадиш/пишеш , за да го питаш него? Толкова ли е трудно или за всяко нещо хорар?! :) А може вече да сте осъществили комуникация/среща, ако не – такава ще има.
Уран в негов 1д го описва като непредвидим и нестандартен, като това има връзка с неговата професия/престиж, репутация, може по тази причина да не е смесил служебното с личното на мероприятието, където сте се засекли. Плутон в твоя 3д. - обичаш да налагаш волята си при разговори и срещи, а това не от всеки е добре прието. А може и семейството му да е намесено, най-вече бащата. Друго Защо? не виждам, няма друга жена намесена.

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #1240 -: Юли 25, 2024, 02:31:09 pm »
Тук ще дам обратна връзка. По желание на мъжа ми отидохме там "откъдето съм дошла", но с него и детето. Не съм имала дразги с бабата аз, нито съм се бъркала в техните отношения. Решението го взе той. Може и да е временно (така смятам аз). Акрукс, благодаря, че се включи 😊
Благодаря за Ов, но ти още тогава, на 29 юни написа, че сте у вас с мъжа и детето.
Да, тогава дойдохме за малко, постояхме няколко дни. Сега сме "официално". Дано нещата се поизгладят и заживеем по-спокойно. Той също не се е карал с баба си. Просто сметна, че за да няма излишно напрежение, е добре да сме тук. Така че, както беше коментирала акрукс по още по-предния хорар, нещата се промениха и въпросът, който зададох, наистина отпада.

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 67
Re: Общи хорари
« Отговор #1241 -: Юли 25, 2024, 05:09:01 pm »
Akruks,Ами защото не ми отговаря като му писах.. по това, което си ми писала - една вечер той ми писа да изляза, но наистина не можех. На другия ден аз му писах да се видим, той каза уж добре и после като исках да уточним кога спря да ми отговаря. Точно като напук ми изглежда, понеже аз не излязох. Явно е това. Иначе живеем близо, със сигурност ще се засичаме, но засега ме подминава. Не знам ще ме заговори ли въобще някога ,но и аз не знам ще го направя ли, обидно ми е.... Благодаря ти за прочита!

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 74
Re: Общи хорари
« Отговор #1242 -: Юли 26, 2024, 09:12:41 pm »
Здравейте въпросът ми е :
Ще си намери ли синът ми добра среда( приятели)?
Малко да поясня , детето ми е още малък на 6 г. ( Второ дете) но някакси досега не може да си намери приятели .Старая се уж да го видя на места с добри деца , но сякаш не умее още да си създаде приятелства . Може би е още малък или аз много се форсирам в тази тема .