Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 439126 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12546
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1545 -: Февруари 16, 2020, 10:46:20 am »
Хепи, търсиш тълкуване на хорарна карта в астроком ?
Не мисля, че има такава опция.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1546 -: Февруари 16, 2020, 10:49:17 am »
Хепи, търсиш тълкуване на хорарна карта в астроком ?
Не мисля, че има такава опция.

Не тълкуване, а как да я построя и кача тук в темата за хорари за работа.  ::) ???

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12546
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1547 -: Февруари 16, 2020, 10:51:06 am »
Както си построяваш натална карта с точния час и място на задаване на въпроса-това е . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1548 -: Февруари 16, 2020, 10:58:13 am »
Както си построяваш натална карта с точния час и място на задаване на въпроса-това е . :)

Тоест си качвам просто моята натална карта и  пиша точния час и място на въпроса? А как се определя точния час ... този въпрос го мисля от два дни, просто вчера писах в определен час във форума... ако взема този час ще е най-правилно?
Опитах се да направя натална карта на въпроса... но от astro com ми изписа, че може да се прави хороскоп на дете над 6 годишна възраст  ::) :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12546
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1549 -: Февруари 16, 2020, 11:01:44 am »
Задаваш си въпроса, който вълнува и на който може да се отговори кратко с "Да" или "Не" и в момента, в който питаш построяваш карта. Ако сега, в 11 :00 ч , се намираш в Ловеч и питаш нещо, построяваш карта с този час и координатите на  Ловеч . Това е . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1550 -: Февруари 16, 2020, 11:10:54 am »
Както си построяваш натална карта с точния час и място на задаване на въпроса-това е . :)

Тоест си качвам просто моята натална карта и  пиша точния час и място на въпроса? А как се определя точния час ... този въпрос го мисля от два дни, просто вчера писах в определен час във форума... ако взема този час ще е най-правилно?
Опитах се да направя натална карта на въпроса... но от astro com ми изписа, че може да се прави хороскоп на дете над 6 годишна възраст  ::) :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Благодаря много :)
Този път стана! Но тъй като още снощи писах във форума не знам кой е по-правилният час... сега или снощния... ще кача и двата :(  или може би този, защото чак сега успях

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1551 -: Февруари 16, 2020, 08:32:18 pm »
Някой има ли наблюдения, ако дадена връзка е започнала при Намаляваща Луна в Телец, как се отразява това?
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1552 -: Февруари 17, 2020, 03:56:08 pm »
Някой има ли наблюдения, ако дадена връзка е започнала при Намаляваща Луна в Телец, как се отразява това?
Благодаря.
Зависи от много неща.Например каква е фазата на Луната в наталната карта.Тази намаляваща Луна в телец какви аспекти прави с натални планети и т.н.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1553 -: Февруари 17, 2020, 03:57:28 pm »
В един от следващите ми солари ,МС соларно е съвпад с Бетелгейзе.Дали ще има проявление?

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1554 -: Февруари 19, 2020, 01:48:30 pm »
За колко време е валиден един хорар до 3-6 месеца? И може ли после да се задава отново същия въпрос?
Въпросът само с да или не отговор ли може да бъде?  ???

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1555 -: Февруари 21, 2020, 12:36:06 pm »
Някой има ли наблюдения, ако дадена връзка е започнала при Намаляваща Луна в Телец, как се отразява това?
Благодаря.
Зависи от много неща.Например каква е фазата на Луната в наталната карта.Тази намаляваща Луна в телец какви аспекти прави с натални планети и т.н.

Сафо,
Благодаря ти.
Започнах курс по астрология, така че се надявам там да открия тези отговори :)
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1556 -: Февруари 21, 2020, 04:25:40 pm »
Толкова ли е зле да се поръчва техника по време на Ретрограден Меркурий? То половината година е все Ретрограден Меркурий,,,. Някой има ли опит с начинания, покупки и т.н., стартирани през този период?

Защо питам, да се обоснова - имах един приятел астролог, доста вещ, той ме е понаучил на това-онова за триплицитетите, да гледам природата на планетите и знаците и т.н.; Считам, че е добър астролог. За съжалене прекратихме контакти, но той ми казваше, че са глупости това с Меркурия и паниката около него.

Самата аз подписах трудов договор точно на деня на започване на Ретрограден Мерк., това лято - 8 юли 2019г., и засега проблеми на работното си място не съм имала, никакви. Имаше някои промени, които не бяха очаквани и не фигурираха в договора ми, но те не бяха фатални, и не съм се чувствала по-добре на работно място досега през живота ми.
I deserve the best.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1557 -: Февруари 21, 2020, 04:44:39 pm »
Аз като техника по ретро М съм купувала блендер (нов), може би преди 5-6 години.
Моторът отказа още на втората врътка ;D Отремонтираха го и ми го върнаха - ползвам го рядко, защото не е от най-мощните и само за определени неща в месеца по веднъж. Правя си от време на време смути от ядково мляко със замразени горски плодове; сладолед от замразен банан със сурово какао или да разбия консервирани домати за сос Болонезе ;D

Последната ми работа я започнах на ретро Меркурий и през годините точно на тези периоди имах почти винаги увеличение на заплатата, но и на ретро фаза подадох предизвестие за напускане...

Много често в тези ретро периоди виждам някой познат, с който не съм се засичала скоро или получавам странно обаждане от някой...

Според мен също зависи и от знака, и от аспектите в нашата карта.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1558 -: Февруари 21, 2020, 07:11:04 pm »
Имам дългогодишен, обратен опит с ретро Меркюрий .Като дойде момента и отвсякъде свети червен светофар за внимание -аз знам ,че дойде момента за действие .За начинания нови. Това е най -умният период на Меркурий .Иначе върви напред ,бърза ,лети ,бърбори, продава, прескача мисъл, дъра- бъра празнословие, но като се застопори да се врътне... та му дойде умът в главата .Та след мозъчното разпиляване, идва моментът на великолепен мозъчен ингрес и миисли и премеря и спомня си и мери, та ражда новото начало в главата си ,a после в материята. Курсове ,покупки ,бизнесначало-няма значение ,всичко правя тогава, дори и нарочно съм го чакала за започване на дейност под егидата на ретро символизмът  :D Да, имам объркани пратки и други неболки нелепи ,но статистически е логично да ги имам при големия процент онлайн пазарене. Дето се казва ,който има акъл ще помисли, който има очи ще види ,а който няма акъл -нито ше му влезе, нито ще излезе  ;D Чудесен период, ако някой иска да чуе главата си  ;D

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1559 -: Февруари 22, 2020, 09:33:00 am »
Много е гаден май този ретро Меркурий.  ;D По нощите съм объркала телефоните и около пет пъти съм звъняла на една жена.  ;D  Сега ме е срам да се обадя да се извиня.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг