Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89341 пъти)

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #585 -: Септември 18, 2016, 04:13:06 pm »
Здравей Емма,
много ще ме зарадваш ако изтеглиш седмични карти.  :38:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #586 -: Септември 18, 2016, 04:32:22 pm »
И аз ще зарадвам себе си, ако успея да изтегля карти по-късно.
 :38:
Покрай другите ми ангажименти нямах време да чувам картите. Липсват ми.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #587 -: Септември 19, 2016, 03:38:56 pm »
Здравейте,момичета .Теглих седмични карти и резултата е :  Крал чаши/Любовниците/Цернун (дявола). Изглежда ми като Изневяра.Ще се радвам за мнение.Утре съм на линия и ако някой има желание ще ви изтегля карти.
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #588 -: Септември 19, 2016, 03:57:56 pm »
Здравей Емма,
много ще ме зарадваш ако изтеглиш седмични карти.  :38:

Павла, с малко закъснение, но от сърце.

          Тройка жезли           Кралица пентакли             Рицар чаши




Павла, да не си имала някаква препирня, конкуренция, да е имало хора на различни мнения около теб?

Явно ти се иска да направиш нещо, може би да е ново, да се включиш в нов проект. Загледана за бъдещето. Навярно в по-висока позиция или да се чувстваш подсигурена в начинанието. Ако започнеш нещо ново, може да ти донесе просперитет. В край на седмицата ще си по-скоро разчувствана. Може да очакваш някой човек да се 'завърне' при теб, особено някой пътуващ. Емоциите може да са ти важни за решенията. Да не се страхуваш да покажеш на някой какво чувстваш?

Последната карта е Петица жезли. Заради нея предположих, че може да си била въвлечена в някакъв спор.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #589 -: Септември 19, 2016, 04:04:26 pm »
Здравейте,момичета .Теглих седмични карти и резултата е :  Крал чаши/Любовниците/Цернун (дявола). Изглежда ми като Изневяра.Ще се радвам за мнение.Утре съм на линия и ако някой има желание ще ви изтегля карти.

Ли, този крал е малко.... хлъзгав. Има ли около теб човек емоционален, мистичен? Или ти самата да се чувстваш така? Може би става въпрос за някакъв избор. И решения, които са взети от страст, да има изкушения.
Не е въпрос до изневярата. А до момента на избор - влюбените.  Когато някой може да се колебае по кой път да поеме - нов или стар. И решенията да идват след... ами изкушения, да има нещо плътско в цялата история.
а последната карта коя беше?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #590 -: Септември 19, 2016, 09:22:46 pm »
[quoteЛи, този крал е малко.... хлъзгав. Има ли около теб човек емоционален, мистичен? Или ти самата да се чувстваш така? Може би става въпрос за някакъв избор. И решения, които са взети от страст, да има изкушения.
Не е въпрос до изневярата. А до момента на избор - влюбените.  Когато някой може да се колебае по кой път да поеме - нов или стар. И решенията да идват след... ами изкушения, да има нещо плътско в цялата история.
а последната карта коя беше?][/quote]
Благодаря ти Емма, сърдечно

Да този крал в моя случай е доста хлъзгав, и в случая олицетворява човек от миналато ми - измамник, лъжец, човек склонен към алкохол и опиати (между другото картата изтеглих обърната- точно в десятката , а и на всичкото отгоре е и зодия Рак), а иначе е и емоционален.  Водим телефонна комуникация през последните години , в които не сме се срещали. Има някаква дълбока връзка между нас, която не можем да прекъснем, въпреки че пътищата ни се разделих. Имам желания да се срещна с него, и при възможност бих се подала на изкушението честно казано. Има някаква вероятност , това да се случи, но не е много сигурно  ;)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #591 -: Септември 20, 2016, 08:21:51 am »
[quoteЛи, този крал е малко.... хлъзгав. Има ли около теб човек емоционален, мистичен? Или ти самата да се чувстваш така? Може би става въпрос за някакъв избор. И решения, които са взети от страст, да има изкушения.
Не е въпрос до изневярата. А до момента на избор - влюбените.  Когато някой може да се колебае по кой път да поеме - нов или стар. И решенията да идват след... ами изкушения, да има нещо плътско в цялата история.
а последната карта коя беше?]
Благодаря ти Емма, сърдечно

Да този крал в моя случай е доста хлъзгав, и в случая олицетворява човек от миналато ми - измамник, лъжец, човек склонен към алкохол и опиати (между другото картата изтеглих обърната- точно в десятката , а и на всичкото отгоре е и зодия Рак), а иначе е и емоционален.  Водим телефонна комуникация през последните години , в които не сме се срещали. Има някаква дълбока връзка между нас, която не можем да прекъснем, въпреки че пътищата ни се разделих. Имам желания да се срещна с него, и при възможност бих се подала на изкушението честно казано. Има някаква вероятност , това да се случи, но не е много сигурно  ;)

значи просто емоциите ти ще се въртят около този човек. не е задължително да има събития, може картите да показват вътрешна настройка.
ако гледаш с обърнати, пиши кои са изтеглени така другия път  :58:

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #592 -: Септември 20, 2016, 08:39:30 am »
Благодаря ,Клер  :-*. Вие вземате ли предвид обърнати/прави карти при гадаене? Аз в случая бях решила да не вземам предвид това, дали картите са обърнати, но така се падна , а пък много ясно го свързах с този човек (между другото се чухме и по телефона вчера)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #593 -: Септември 20, 2016, 08:49:09 am »
зависи дали този, който е теглил картите гледа с обърнати или не.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #594 -: Септември 20, 2016, 07:55:11 pm »
 ???""Последната карта е Петица жезли. Заради нея предположих, че може да си била въвлечена в някакъв спор."

Мила Емма ,
 беше абсолютно права , въвлякоха ме и в работата в конфликт и изпитвам притеснение. Също и във взаимоотношения вчера се получи конфликт. Дано  накрая всичко да се нареди!
6 :38:

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #595 -: Септември 25, 2016, 12:29:20 pm »
Давам обратна връзка за седмицата: нямаше среща, нямаше изневяра  ;), ами само едни размисли защо,защо, как, какво, докога....и два телефонни разговора. Иначе седмицата ми беше съвсем обикновена,нищо различно от рутината , с която е свързано ежедневието ми , и една сбирка в петък  ;) :P. Това е момичета от мен, ако някой има желание, следобяд съм на линия и мога да ви изтегля карти
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #596 -: Септември 25, 2016, 02:34:10 pm »
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Хареса ми много!  :58:

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #597 -: Септември 25, 2016, 04:45:56 pm »
 :58: :38: :58:
Да помоля за седмични карти!

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #598 -: Септември 25, 2016, 07:39:30 pm »
Павла , картите които изтеглих: 10 меч/3 меч/Кралица чаши, на колодата отдолу - Асо чаши. Седмицата ще бъде емоционална за теб, вероятно е да се сблъскаш с, някакво предателство ,интриги или ситуация която ще те нарани ???. Вслушай се в интуицията, загърби миналото и постави ново начало.
Ще се радвам на други мнения по твоите карти  :)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #599 -: Септември 28, 2016, 08:51:25 am »
[quotе
Цитат
 :58: :38: :58:
Да помоля за седмични карти!][/quote]
Павла , ще се радвам ако в края на седмицата споделиш как е минала седмицата   :)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга