Автор Тема: Пълнолуние 24 януари 2016г.  (Прочетена 14204 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #30 -: Януари 27, 2016, 09:22:29 pm »
Точен тригон към Слънце/Меркурий  :)

Беше много хубав ден - спокоен и хармоничен. Отдавна не съм била в такава задушевна атмосфера. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #31 -: Януари 27, 2016, 09:35:10 pm »
Беше много хубав ден - спокоен и хармоничен. Отдавна не съм била в такава задушевна атмосфера. :)
  :13:
 И при мен тригона със Слънцето и секстила с Луната, макар над 4гр орбис, вчера ми донесе усещане за лекота, каквото отдавна не бях изпитвала, днес също беше приятен ден...
  :celebrate:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #32 -: Януари 28, 2016, 06:33:31 am »
тр Марс в скорпион какво ти засяга в натала, че ти го нямам да погледна?
А разговорът е добре, че не си го провела по ретро Меркурий, после да се връщаш към изясняване отново и отново..

Единствено съвпад с ИЦ.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #33 -: Януари 31, 2016, 03:08:45 pm »
Аспект с куспида до 2гр, а с планета до 5гр, макар че и при по-широк орбис оказват влияние аспектите, особено с по-бавните планети.
Ти какво очакваше по януаркото Новолуние, което не се е случило, че сега мъмриш всички лунации? Я си признавай веднага, без бой   :lol_hitting:
Щом тази лунация ти е в 8д, януарската е била в 7д- нещо, свързано с партньорствата си очаквала, но тя е квадратирала овчия ти стелиум, сред който Венера, която е естествен У7. Няма как да не си подвластна на лунациите, след като Луната е У1 при теб :)
Ами при мен тази Лунация не я отчитам-беше на няколко градуса от ДСЦ,но при Козирозите наблюдавах при единия разширение на "бизнеса",а при другия напускане на работа и започване на свой бизнес.
При приятелка Козирог,при която Плутон е върху Слънце и Лунацията там някъде много обсебваща връзка,която прекъсна от бесотия и след няколко дни възтановила.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: