Автор Тема: Пълнолуние 24 януари 2016г.  (Прочетена 14356 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #15 -: Януари 22, 2016, 08:06:00 pm »
В 12 дом, и квадратира само Луната - У12.  :012:

Точно в деня на пълнолунието ми предстои важен разговор! Той ще ми помогне да си изясня неяснотите, които ме измъчват в последно време.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #16 -: Януари 24, 2016, 01:05:03 pm »
При мен Пълнолунието е в точен съвпад със СЛВ в 10 дом, Плутон и Меркурий съвпад Венера, Сатурн съвпад Плутон и Хирон. Какво може да даде точния му съвпад със СЛВ?
Това няма ли някакво значение? Четох, че когато пълнолуние/новолуние съвпада с лунните възли може да се използва като прогностичен метод, а съвпада е с орбис 0°8'.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #17 -: Януари 24, 2016, 02:26:55 pm »
Това няма ли някакво значение? Четох, че когато пълнолуние/новолуние съвпада с лунните възли може да се използва като прогностичен метод, а съвпада е с орбис 0°8'.
То самото тълкуване на лунации и транзити е прогностичен метод.
СЛВ е бенефик, а Луната при теб е У10, така че Пълнолунието в съвпад със СЛВ в 10д ще повлияе благоприятно делата по този дом- успешно приключване на твоя цел или видими резултати по нея, които ще изиграят положителна роля в бъдеще.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #18 -: Януари 24, 2016, 02:31:47 pm »
То самото тълкуване на лунации и транзити е прогностичен метод.
СЛВ е бенефик, а Луната при теб е У10, така че Пълнолунието в съвпад със СЛВ в 10д ще повлияе благоприятно делата по този дом- успешно приключване на твоя цел или видими резултати по нея, които ще изиграят положителна роля в бъдеще.
Благодаря за отговора!  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #19 -: Януари 24, 2016, 03:52:05 pm »
Я, на няма и градус след МЦ! Дано е за добро. Почти е в квадрат с Луната ми, но е в друг знак - не го броя. Луната е на 26 Овен, а това е на 3 в Лъв.

Много потискащ ден. Липса на жизнена сила, безвремие, безперспективност, щраусов уклон. Ако ще е така 14 дни, не знам къде точно ще ми се иска да си навра главата през този период! :91:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #20 -: Януари 24, 2016, 06:41:16 pm »
И мен ме заляха с негативизъм. Това пълнолуние нищо не ми аспектира, затова проработи днес, след като транзитната Луна застана върху наталния ми Сатурн и така активира транзитния Марс върху нат. Уран и неговата квадратура към нат. Сатурн. Спор с "лъвски" авторитети, мерене на Слънца и Сатурни  ;)  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #21 -: Януари 24, 2016, 08:17:52 pm »
Много потискащ ден. Липса на жизнена сила, безвремие, безперспективност, щраусов уклон. Ако ще е така 14 дни, не знам къде точно ще ми се иска да си навра главата през този период! :91:

Сигурно е от ...времето.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #22 -: Януари 24, 2016, 09:19:15 pm »
При мен е имало събитие в точния час на пълнолунието. Или +/- 10 минути. Писах, пък изтрих. Не са важни подробностите. А как се прояви буквално в точното време на пълнолунието.

На Асц/Дсц ми е, Луната на Дсц с 1 градус орбис, тригон към Уран у1, секстил към Меркурий у5/8, съвпад с Луна с 5 градуса орбис и у6.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #23 -: Януари 25, 2016, 12:13:30 pm »
При мен е имало събитие в точния час на пълнолунието. Или +/- 10 минути. Писах, пък изтрих. Не са важни подробностите. А как се прояви буквално в точното време на пълнолунието.

На Асц/Дсц ми е, Луната на Дсц с 1 градус орбис, тригон към Уран у1, секстил към Меркурий у5/8, съвпад с Луна с 5 градуса орбис и у6.
Пълнолунието при теб попада в 6д и прави съвпад с ДСЦ, като Луната е У6, в тригон с Уран У1 и секстил с Меркурий У5, У8 в 8д- аспектите са хармонични, задействало е делата по споменатите домове- правили сте бебе ли?  :012: Няколко часа след Пълнолунието е стартирал и лунара ти, може да го качиш да го погледнем, ако искаш де  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #24 -: Януари 25, 2016, 01:17:26 pm »
Сигурно е от ...времето.  ;)

Не знам кой точно транзит ми довя това така проточило се време, ама се надявам скоро да пекне слънце!!!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #25 -: Януари 25, 2016, 01:19:58 pm »
Не знам кой точно транзит ми довя това така проточило се време, ама се надявам скоро да пекне слънце!!!
Абе то пекна, ама със зъби  ;D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #26 -: Януари 25, 2016, 02:29:50 pm »
Пълнолунието при теб попада в 6д и прави съвпад с ДСЦ, като Луната е У6, в тригон с Уран У1 и секстил с Меркурий У5, У8 в 8д- аспектите са хармонични, задействало е делата по споменатите домове- правили сте бебе ли?  :012: Няколко часа след Пълнолунието е стартирал и лунара ти, може да го качиш да го погледнем, ако искаш де  :)

Акрукс, разсмя ме.  :012: :38: Не, не беше правене на бебе.
Прибирахме се след участие на моето момче и музикантите. Точно в часа на пълнолунието или в близките минути колата пред нас се завъртя на едно подледено място. И се бухна с голяма сила в преспи и сняг извън шосето. Наложи се с дружни усилия да я вадим. Беше много студено. Адски студено. И в резултат имам измръзване на три пръста на едната ръка. Но измръзването е първа степен, не е сериозно. Ще имам чувствителност в пръстите отново. Сега ми е малко некомфортно, парещо и ми излязоха плюски на възглавничките няколко часа след това.
Иначе имах много хубава вечер тогава. До последно се колебаех дали да присъствам на това участие. дори си останах у дома. Но по-късно ме обхвана голяма драма покрай едно от котачетата ми, което беше изчезнало от преден ден. Моето седмодомие ме успокои по телефона и обеща да се измоли много сериозно да се намери котето ми. А аз да се измоля да се появи един от музикантите, който също бил изчезнал.  :012: Много шеметна вечер. Котето не е ясно къде е било. А музикант е бил при жена, цял ден не отговаряше на телефона си и нямаше никой в дома му. В крайна сметка намерих музикант и отидох на свиренето им.
Да, проявите са все по 6 дом - драмата с домашен любимец и здравето.

Ще си кача лунар, може пък да е интересно.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #27 -: Януари 25, 2016, 03:30:15 pm »
При мен е във 1.дом. Има 3 гр орбис на секстил към Слънцето и 4 гр орбис съвпад Юпитер (но в различни знаци). Предполагам, че няма да има влияние при тези орбиси.

В случая секстилът със Слънцето би трябвало да проработи, за Юпитер едва ли- в различни знаци са.

и аз така предполагах, но интересно, че за момента съвпада с Юпитер работи с пълна сила - приключвам разни отлагани задачки в работата, свързани с чужбина :). Юпитер е У6 и У9, 10.

оопс, всъщност и секстила със Слънцето ще проработи - в резултат на тази ми дейност ще има и малко парички в добавка към заплатата :)
« Последна редакция: Януари 25, 2016, 03:32:47 pm от Happy58 »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #28 -: Януари 27, 2016, 08:08:34 pm »
Точно в деня на пълнолунието ми предстои важен разговор! Той ще ми помогне да си изясня неяснотите, които ме измъчват в последно време.

Разговорът не се проведе и продължавам да се измъчвам. За капак - стари гинекологични проблеми пак напомниха за себе си. Толкова мъка ми се струпа,  че вече едва издържам.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 24 януари 2016г.
« Отговор #29 -: Януари 27, 2016, 09:16:30 pm »
Разговорът не се проведе и продължавам да се измъчвам. За капак - стари гинекологични проблеми пак напомниха за себе си. Толкова мъка ми се струпа,  че вече едва издържам.
тр Марс в скорпион какво ти засяга в натала, че ти го нямам да погледна?
А разговорът е добре, че не си го провела по ретро Меркурий, после да се връщаш към изясняване отново и отново..