Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757881 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1665 -: Декември 11, 2015, 08:53:42 pm »
Попитах, понеже акрукс попита "някога", а при така зададен въпрос редно ли е да приемем, че хорарната карта ще е валидна до 2-3 месеца? (малко дървена философия  :012:)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #1666 -: Декември 11, 2015, 08:57:42 pm »
Попитах, понеже акрукс попита "някога", а при така зададен въпрос редно ли е да приемем, че хорарната карта ще е валидна до 2-3 месеца? (малко дървена философия  :012:)
Да, хорарната карта е с валидност до 3 месеца.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1667 -: Декември 11, 2015, 10:02:57 pm »
:-\
2 до 3 месеца, Весо.
Няма такова нещо 2-3 месеца, хорарът е за срока, за който се отнася въпроса, а не се пита с "някога", понеже това е размито във времето понятие, не е точно фиксиран срок.
Освен това не се пита с "някога" за съществени неща от рода на "Ще се оженя ли някога?", "Ще имам ли някога деца?", защото при отрицателен отговор питащият може да се вкара в матрицата на неставането, на подсъзнателно ниво.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1668 -: Декември 11, 2015, 10:09:01 pm »
Нептун, обаче, прави много точна квадратура със Сатурн от 10 дом - мъжът или не иска и се опитва да се измъква с неубедителни доводи или не е наясно дали го иска и дали го смята за толкова съществено за вас като едно цяло, като статут.
споменатата квадратура е разходяща и да, напреди наистина не го смяташе за съществено, преди да се кръсти, а след като се кръсти просто така се стекоха обстоятелствата- все нещо по-важно и належащо трябва да плаща и не остават пари за това (както и за почивка- последно семейно сме били на море лятото на 2007г)
Благодаря, че се погледна и коментира!
Весо, на тебе също благодаря! :13:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #1669 -: Декември 12, 2015, 08:08:13 am »
ОВ за любовния хорар,чиято карта изтрих и не си спомням-отговорът е ДА,бяхме интимни преди 10 януари 2016г.
Благодаря ви  akruks и Рептилски-вие познахте,а аз не.!  :58: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1670 -: Декември 12, 2015, 01:06:17 pm »
ОВ за любовния хорар,чиято карта изтрих и не си спомням-отговорът е ДА,бяхме интимни преди 10 януари 2016г.
Благодаря ви  akruks и Рептилски-вие познахте,а аз не.!  :58: :08:
Честито! Обраха ти паяжината предпразнично  :012:

А по кое време си питала, че не си намирам какво съм ти писала?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #1671 -: Декември 12, 2015, 05:12:01 pm »
Честито! Обраха ти паяжината предпразнично  :012:

А по кое време си питала, че не си намирам какво съм ти писала?
:-\ :-\


Преди 2-3 седмици.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #1672 -: Декември 12, 2015, 06:18:48 pm »
Според тази карта ще имам ли скоро връзка?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1673 -: Декември 12, 2015, 06:29:40 pm »
Според тази карта ще имам ли скоро връзка?

Не знам в каква времева перспектива задаваш въпроса за "скоро", но засега ми се струва, че не. Иначе има сходящ тригон между светилата, но в случая той по-скоро загатва за твоята готовност да имаш отношения. Не винаги обаче нещата се случват съобразно нашите желания. В този хорар развитието на въпроса е повече зависимо от външни обстоятелства, все още присъстват възпиращи фактори, не всичко зависи от теб.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #1674 -: Декември 12, 2015, 06:35:59 pm »
Благодаря за отговора, понеже не съм имала сериозни отношения от години и понякога ми писва и си задавам такива въпроси. Стана ми интересно какви са възпиращите фактори и обстоятелства.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1675 -: Декември 12, 2015, 06:42:50 pm »
В случая с този хорар може да има обстоятелства, идващи от обкръжението. Нещо да пречи да срещнеш половинка - напр. по-тесен кръг познати, по-изолиран начин на живот или временно ситуацията да е такава, че дори ако се запознаеш с някой мъж и си паднеш по него, той да не се чувства готов или достатъчно зрял за по-сериозно обвързване.

Ако смяташ, че има по-сериозен проблем, може да се разгледа наталната ти карта. Хорарите си имат срок на валидност и не винаги дават ясен отговор, не отразяват и времевата динамика на рождения хороскоп.

В твоя случай може би не е свързано с липса на социални контакти, а с качеството на "материала" в обкръжението ти.
« Последна редакция: Декември 12, 2015, 06:48:58 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1676 -: Декември 12, 2015, 06:44:17 pm »
Според тази карта ще имам ли скоро връзка?
Връзка не, но секс, приятелство може да имаш средата на февруари.
Със Сатурн за У1 и Плутон в 1д може да си прекалено сериозна и властна сред приятелите и колективите, а с това да привличаш по-чувствителни и нерешителни партньори и приятели- Луна У7 в риби. В този случай трябва да вземеш нещата в твои ръце, както Жорж Санд с Шуман  :)

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #1677 -: Декември 12, 2015, 07:01:35 pm »
Lilla, може и да си права за "материала", но може и да е по-сериозен проблем. Аз зададох май същия въпрос и за солара за 2016, който започва след седмица

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1678 -: Декември 12, 2015, 07:03:41 pm »
ОВ за любовния хорар,чиято карта изтрих и не си спомням-отговорът е ДА,бяхме интимни преди 10 януари 2016г.
Благодаря ви  akruks и Рептилски-вие познахте,а аз не.!  :58: :08:

Не помня какво съм познал :017:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Любовни хорари
« Отговор #1679 -: Декември 12, 2015, 07:22:04 pm »
Тоя път аз бях,Дракониада е забравила нещо /да не повярваш :57:,от 10 години не съм гледал хорари щото на спортни хорари беше голям резила,то това беше и поводът за занимания с астрология ,по-елементарни задачки чаткам обаче :)