Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759997 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1695 -: Декември 20, 2015, 10:51:13 am »
Искам да Ви питам ...
Д. ще се ожени ли през следващата година? 
Д. ми е приятел, който физически не е много привлекателен и няма особен успех сред жените, а му се иска вече да създаде семейство. Имам притеснения, че започва да се затваря и да търси утеха само в работата.

Благодаря
Луната У1, У12 за него в негов 8д в разходящ съвпад с Уран, който е у-л на заключен в 7д знак- да не е скрит педер@ст?  Предстои да извърши опозиция с Марс У4, У9- няма да спази традицията и сключи брак.  Последен аспект- тригон със Слънцето в 5д, което управлява заключен знак в неговия 1д- ще си остане сам с неговата несподелена любов.
Луната У1 е извършила в миналото тригон със Сатурн У7 за него в негов 4д.- бил е обвързан с някоя по-възрастна колежка или служителка, била е в дома му, може още да поддържа връзка с нея, но тя да е омъжена.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1696 -: Декември 20, 2015, 11:09:18 am »
С колега имаме заигравка от повече от 2 години, но никой не смее да направи крачка. Ще имаме ли връзка с К.?

Благодаря
Може да имате и връзка, и съжителство, и брак- всичко, което пожелаеш (и си мислиш), тъй че съвсем скоро като си поиска (секс) не се прави на залупена, а действай  :012:

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #1697 -: Декември 20, 2015, 11:39:52 am »
Луната У1, У12 за него в негов 8д в разходящ съвпад с Уран, който е у-л на заключен в 7д знак- да не е скрит педер@ст?  Предстои да извърши опозиция с Марс У4, У9- няма да спази традицията и сключи брак.  Последен аспект- тригон със Слънцето в 5д, което управлява заключен знак в неговия 1д- ще си остане сам с неговата несподелена любов.
Луната У1 е извършила в миналото тригон със Сатурн У7 за него в негов 4д.- бил е обвързан с някоя по-възрастна колежка или служителка, била е в дома му, може още да поддържа връзка с нея, но тя да е омъжена.


Уауууу  :58:
Не мога да повярвам !!! Толкова е вярно написаното.  :57:
За педер@ст - незнам, май няма изгледи. но съм чувала от общи познати, че има някакви сексуални проблеми.  За несподелена любов също не е споделял. Но по-голяма от него колежка - да, имаше няколко годишна  връзка. Тя се разведе заради него и искаше да се бракуват. Сега твърди, че вече не е с нея, защото той искал деца, а тя не.
Благодаря
« Последна редакция: Декември 20, 2015, 11:42:49 am от dob »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1698 -: Декември 20, 2015, 11:54:09 am »
За несподелена любов също не е споделял. Но по-голяма от него колежка - да, имаше няколко годишна  връзка. Тя се разведе заради него и искаше да се бракуват. Сега твърди, че вече не е с нея, защото той искал деца, а тя не.
5д освен любовта показва и децата, може би ще се примири с мисълта да има свое дете и ще прибере у дома си жената с нейните деца, пък и в крайна сметка родител не е този, който си е хвърлил семката да заплоди някоя, а грижите, които полага всеки ден за едно дете

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Любовни хорари
« Отговор #1699 -: Декември 23, 2015, 02:30:05 pm »
Ще имам ли връзка с Д?  ;D Леле... Бях забравила какво е да си увлечен по някого..  :57:
« Последна редакция: Декември 23, 2015, 02:43:21 pm от gerivas »

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Любовни хорари
« Отговор #1700 -: Декември 23, 2015, 02:34:05 pm »
Май месец дали не си объркала картата?

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Любовни хорари
« Отговор #1701 -: Декември 23, 2015, 02:39:59 pm »
Май месец дали не си объркала картата?
Ужас... Мерси, че ми каза...  ;D  :58: :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1702 -: Декември 23, 2015, 06:29:37 pm »
Ще имам ли връзка с Д?  ;D Леле... Бях забравила какво е да си увлечен по някого..  :57:
Толкова увлечена, че сбърка месеците в картата  :012:
ПО тази карта излиза, че може да имате връзка, но ще е предимно на интимна основа, ще липсва романтика и хармонично общуване, и няма да се стигне до брак/съжителство, а виждам по картата, че точно това те вълнува- създаване на дом и семейство. Всъщност той има ли си ангажимент, проверила ли си дали е свободен, че е възможно да не е.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Любовни хорари
« Отговор #1703 -: Декември 23, 2015, 08:48:49 pm »
Толкова увлечена, че сбърка месеците в картата  :012:
ПО тази карта излиза, че може да имате връзка, но ще е предимно на интимна основа, ще липсва романтика и хармонично общуване, и няма да се стигне до брак/съжителство, а виждам по картата, че точно това те вълнува- създаване на дом и семейство. Всъщност той има ли си ангажимент, проверила ли си дали е свободен, че е възможно да не е.
Вярно е... ;D Акрукс, истината е, че двамата сме семейни и децата ни са набори. А интересното е, че ме привлича сексуално много и искам така да си остане... Дори не мога да си представя семейство с него.... Не, не, абсурд... За първи път ми се случва подобно нещо..

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Любовни хорари
« Отговор #1704 -: Декември 24, 2015, 10:01:36 am »
Д харесва ли ме?  ;D и приключвам по тпзи въпрос и да се стягам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1705 -: Декември 24, 2015, 01:43:58 pm »
Д харесва ли ме?  ;D и приключвам по тпзи въпрос и да се стягам.
Е, не става така през няколко минути да питаш за един и същ човек едно и също- нали вчера пита дали ще имате връзка, което включва и харесване.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Любовни хорари
« Отговор #1706 -: Декември 24, 2015, 01:48:59 pm »
Ясно, не знаех. Мерси  :-*

ico

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Любовни хорари
« Отговор #1707 -: Декември 24, 2015, 03:23:28 pm »
ще се появи ли Нова любов на хоризонта....
Светли празници на всички тук  :)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #1708 -: Декември 27, 2015, 06:37:32 pm »
Здравейте,
До края на 2015 година, ще намеря ли мъжа, с който да имам сериозни отношения (в любовен аспект)?

ОВ: Никаква връзка, дори и всички мимолетни флиртове изчезнаха. Благодаря на всички включили се.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1709 -: Декември 27, 2015, 09:59:12 pm »
Към ico:Да