Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760027 пъти)

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1710 -: Декември 31, 2015, 02:54:31 pm »
щастие в личен план очертава ли се ? нова връзка..
благодаря..весела нова година :)
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1711 -: Декември 31, 2015, 04:33:52 pm »
ico, mimss, откъде тая мода за равнодомни хорари + руски интерфейс? :017: Ако бях подозрителен, щях да заподозра, че сте близнаци. Добре, че не съм. Поне оставяй/те часа и координатите на въпроса, та да може човек да си направи нормална карта. Жив/и и здрав/и!

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1712 -: Декември 31, 2015, 05:09:46 pm »
еднояйчни...reptil
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #1713 -: Януари 01, 2016, 10:04:31 pm »
За много години! Пожелавам ви успешна и плодотворна година!  :58:

Хайде, понеже настъпи новата година, реших да питам дали ще започна любовна връзка до 3м?  :)

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1714 -: Януари 01, 2016, 10:44:23 pm »
на какво се дължи според хорара промяната в отношението му към мен в рамките на час..
друга жена...въобще има ли бъдеще връзката
благодаря!щастлива нова 2016
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Любовни хорари
« Отговор #1715 -: Януари 02, 2016, 06:43:21 am »
Може ли мнение по този Хорар...Малко са обтегнати отношенията ми с този г-н,та реших да попитам,въпреки,че го нагрубих-дали ще ми се обади и дали си мисли за мен/с хубаво разбира се/?



О.В.Не ме е потърсил,вероятно няма и да го направи!!!

За Много Години момичета-с най-добри пожелания!!! :-*
« Последна редакция: Януари 02, 2016, 06:45:50 am от venera1978 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1716 -: Януари 02, 2016, 10:43:16 am »
Хайде, понеже настъпи новата година, реших да питам дали ще започна любовна връзка до 3м?  :)
Не.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #1717 -: Януари 02, 2016, 09:03:17 pm »
шансовете за хубава връзка тук?
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Michael

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Любовни хорари
« Отговор #1718 -: Януари 06, 2016, 08:56:48 am »
Здравейте, бих искал да помоля за помощ и задавам следния въпрос: Изневерява ли ми П.?  Благодаря предварително

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1719 -: Януари 06, 2016, 02:10:49 pm »
Здравейте, бих искал да помоля за помощ и задавам следния въпрос: Изневерява ли ми П.? 

В момента романтиката не е най-силната страна във вашата връзка, а П. може да не се чувства особено комфортно/удовлетворена в тези отношения. И все пак не мисля, че изневерява. Но не е изключено в обкръжението ѝ да се появи мъж, да получава някакво внимание от марсов типаж.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1720 -: Януари 06, 2016, 02:27:40 pm »
Здравейте, бих искал да помоля за помощ и задавам следния въпрос: Изневерява ли ми П.?  Благодаря предварително
Не

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #1721 -: Януари 06, 2016, 09:50:43 pm »
Здравейте,
моля , за помощ: Това ли е края на връзката ни ? Скарахме се с моя приятел. Навярно проблема е в мен, с изразен Меркурий съм, а той нали тръгна ретро, а не искам да загубя и човека до мен ???
Благодаря

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1722 -: Януари 08, 2016, 12:02:28 am »
Не, не е края. Ти ще провокираш комуникация и благодарение на твоите усилия ще има подновяване на отношения. Но не ги виждам като дълготрайни и стабилни. Възможно е след като подновите връзката ти да промениш мнението си и да я прекратиш окончателно.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1723 -: Януари 08, 2016, 01:51:23 pm »
Това ли е края на връзката ни ? Скарахме се с моя приятел. Навярно проблема е в мен, с изразен Меркурий съм, а той нали тръгна ретро, а не искам да загубя и човека до мен
Проблема не е само в теб, а и в него- Венера У3, У8 за него е извършила квадрат с Нептун У1 в негов 12д, съвпад с АСЦ- нещо е скрил или си е такъв по природа, прикрит, а сега е избухнал? Мерка У1 за теб в разходящ квадрат с Марс У3, У8- не си му останала длъжна на приказки, а сега понеже е ретро Мерка У1, У10 и провокира преразглеждане на отминали неща, които са важни за теб. Връзката ви не е пред край, дори любовните ви отношения ще се стабилизират по някое време, но преди това, а и по-късно, ще има напрежение между вас, няма да е безпроблемна и хармонична връзка.

SILVESTA

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Любовни хорари
« Отговор #1724 -: Януари 08, 2016, 03:35:15 pm »
Здравейте, като нов потребител и невежа в дебрите на астрологията, във всичките и подразделения...направо се ошашавих...чета, чета...нищо не ми е ясно..., но пък имам желание и интерес.
Ще помоля, ако някой има време да ми отговори на въпроса: Ще има ли положително развитие на една връзка с мъж - мой колега, объркана и неясна? Вече доста време ... страдам, но не се отказвам...интуиция, инат, мазохизъм...и аз не знам :( 
Благодаря
Не ходи по чужди стъпки, няма да оставиш следа...