Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758314 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #1755 -: Януари 13, 2016, 03:00:36 pm »
След този въпрос следва друг. Какво не си научила, че се налага да се поднови този контакт?

Тези отношения ще минат през различни периоди. Може да има промяна за теб или връщане към някакви по-любовни емоции. Докато при него може да се появи желание за приятелство. Ще дойдат и разминавания, конфликти относно видимостта на тези отношения, някъде там няма да се хармонизирате. Една идея за измама и самоизмама витае в тази карта. От което ще последва и болка, връщане към минала ситуация. Хайде, дано да е за добро. Явно имаш нужда точно от това, за да осъзнаеш нещо за себе си.
Да не са се събудили твои страхове от миналото?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #1756 -: Януари 13, 2016, 03:13:47 pm »
След този въпрос следва друг. Какво не си научила, че се налага да се поднови този контакт?

Тези отношения ще минат през различни периоди. Може да има промяна за теб или връщане към някакви по-любовни емоции. Докато при него може да се появи желание за приятелство. Ще дойдат и разминавания, конфликти относно видимостта на тези отношения, някъде там няма да се хармонизирате. Една идея за измама и самоизмама витае в тази карта. От което ще последва и болка, връщане към минала ситуация. Хайде, дано да е за добро. Явно имаш нужда точно от това, за да осъзнаеш нещо за себе си.
Да не са се събудили твои страхове от миналото?
Ема,явно и двамата  имаме нужда от тези отношения и определено всеки ще осъзнае нещо за себе си от тази връзка...това ни го потвърждава и синастрията.Но страховете ми са определено за това,дали аз мога да бъда в една връзка без да искам човека само за себе,да съм властна и да държа на моето...Това е изпитанието за мен,знам си го,защото до сега все нещо не намирам правилния човек за себе си.....Причината е в моя характер може би..

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #1757 -: Януари 13, 2016, 03:24:12 pm »
А ти в любовта държиш на чест, искреност? Може да имаш малко традиционни или консервативни разбирания, да следваш някакъв определен ред, да ти е важна коректността. Любов във физически и душевен аспект трябва да е в хармония, нещата да се съчетават без съпротивление. Може ценностите да оказват влияние на отношението ти към връзките и любовта. Но дали не си малко своенравна на моменти?

Къде имате разминавания или напрежение в разбиранията за любов с този господин. Да няма по-освободени представи за връзка? Да не е така всеотдаен, силна личност, индивидуалност? Какво му пречи на него в любовта? Има ли някакви амбиции, които затрудняват партньорствата му?

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #1758 -: Януари 13, 2016, 03:29:23 pm »
А ти в любовта държиш на чест, искреност? Може да имаш малко традиционни или консервативни разбирания, да следваш някакъв определен ред, да ти е важна коректността. Любов във физически и душевен аспект трябва да е в хармония, нещата да се съчетават без съпротивление. Може ценностите да оказват влияние на отношението ти към връзките и любовта. Но дали не си малко своенравна на моменти?

Къде имате разминавания или напрежение в разбиранията за любов с този господин. Да няма по-освободени представи за връзка? Да не е така всеотдаен, силна личност, индивидуалност? Какво му пречи на него в любовта? Има ли някакви амбиции, които затрудняват партньорствата му?
Правилно си описала ситуацията...и при двамата е много точна преценката ти..Ако ти се занимава мога да  сложа карта на синастрията ни?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #1759 -: Януари 13, 2016, 03:35:18 pm »
А той с какво се занимава? Нещо, което е свръзано със служене - към хора, животни? Или творчество? Другото ми предположение не е много хубаво - някакви тайни, замъглени неща, неясни.

Намери темата за синастриите и сложи карта. Биг могла да погледна и да кажа няколко думи, ако намеря какво да кажа за синастрията ви.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1760 -: Януари 13, 2016, 04:22:51 pm »
Моля за малко помощ!
След 9 месечна раздяла ,назован по име пак се появи.Връзката ни е осмодомна,тайна.Въпросът ми е:Ще има ли окончателен край тази връзка през 2018?.....
Меркурий УУ8, 12 за назования е ретро, както и Юпитер У8, У12 за теб, което показва връщането към темите по 12-ти дом- тайната връзка. Луната У10 за него в 5д е извършила тригон с Марс У1 , което показва, че си важна за него в любовта и по тази причина се е върнал.
Връзката в този си вид ще продължи занапред, няма да се стигне до положение да живеете заедно и да я официализирате. Окончателно прекратяване не се очертава в близко бъдеще.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Любовни хорари
« Отговор #1761 -: Януари 13, 2016, 04:39:47 pm »
Меркурий УУ8, 12 за назования е ретро, както и Юпитер У8, У12 за теб, което показва връщането към темите по 12-ти дом- тайната връзка. Луната У10 за него в 5д е извършила тригон с Марс У1 , което показва, че си важна за него в любовта и по тази причина се е върнал.
Връзката в този си вид ще продължи занапред, няма да се стигне до положение да живеете заедно и да я официализирате. Окончателно прекратяване не се очертава в близко бъдеще.
Akruks....БЛАГОДАРЯ ТИ! Това всъщност  е и обратната връзка на един твой отговор по мой хорар на стр.64. Ти ми каза ,че ще има пак връщане към мен..и ето сега пак се появи.Терзанията ми бяха тогава дали ме обича и има ли чувства към мен... ;)Сега малко ме успокои с твоят отговор...Дори и много да не пиша тук винаги ви чета.... :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #1762 -: Януари 13, 2016, 06:13:37 pm »
Витхце, твоята 'хорър' карта също ми е много интересна. Но ми се налага да изляза. Ще я гледам довечера или утре. За довечера не съм крайно убедена, че ще се прибера във вид, който е представителен за форумстване.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1763 -: Януари 13, 2016, 06:43:07 pm »
Имат ли изобщо някакво бъдеще отношенията ми с Х? Чак връзка няма да ги наричам :012:
Писна ми да троша нерви :banghead:
Не. Сама виждаш, че не става- защо да трошиш нерви?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1764 -: Януари 13, 2016, 07:01:08 pm »
Това от хорара ли се вижда
Отговорът ми е по хорара. Нали темата е за хорари?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #1765 -: Януари 13, 2016, 08:24:46 pm »
Имат ли изобщо някакво бъдеще отношенията ми с Х? Чак връзка няма да ги наричам :012:
Писна ми да троша нерви :banghead:

Имате общ управител, при това ретрограден, заточен и на нодалната ос. Едва ли ще сложите край скоро. За твое успокоение, на него му е по-зле :-)
De omnibus dubitandum est

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1766 -: Януари 13, 2016, 08:52:05 pm »
Витцхе, по някаква причина малко са ти паднали акциите. Има нещо, което ви обединява, но сега може и да не го усещате особено. Той е привлечен от теб, но може да си изтърсила нещо, което да му е подействало антиеротично, да си му попарила любовния ентусиазъм. Изглежда, че ти е обърнал хастара с акъл. Твоите мисли и чувства се разминават и не си докрай убедена какво искаш и дали въобще. Отделно и при двама ви чувствата не са лишени от его. Някакво бъдеще има, но не е гладко и скучно :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1767 -: Януари 13, 2016, 09:21:34 pm »
Рептил, защо да са й паднали акциите? Нейният управител Луната е в Риби - воден знак, в който е добре поставена. Неговият управител Сатурн е в радост в Риби. По никакъв начин не виждам паднали акции. Тя е объркана и само превърта ситуации и варианти в главата си (Луната в 9-ти). Чака той да се обади, да подеме разговор.

Неговият У8 - Слънцето, му е на асц заедно с Плутон. Нещо е ядосан и гневен.

Краят на нещата, изходът, е по 4 дом. Уитч, управителите на 4-те ви домове са ретро и ще правят аспект. Краят ще е протяжен и не сега. Възможно е след края да има още един последен рестарт, но за кратко, тъй като знаците са подвижни, а У4 са ви бързи планети.
За съжаление не виждам бъдеще, в което ти да се чувстваш ок и да си удовлетворена от отношенията. Разположението на възлите по оста МЦ-ИЦ и особено ЮЛВ на твоя МЦ за мен показва, че ти отдавна вътрешно си приключила с него.

Неговия У5 е в съвпад с У1 за него, твоя У5 е на трон на твоя К5. Егоизъм и самодостатъчност от двете страни. Възможно е на това да се дължат проблемите между вас.

Последният аспект на Луната е секстил с Меркурий - У12, У4 за теб. Не мисля, че има бъдеще.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #1768 -: Януари 13, 2016, 09:36:21 pm »
Какво чувства към мен определен човек? Стара тръпка е.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1769 -: Януари 13, 2016, 09:50:35 pm »
Неговия У1 е в твоя първи дом. Сеща се за теб. И на двамата У1 са ви ретро и в сходящ тригон. Има желание за контакт от двете страни, но заради ретроградността може и да не се осъществи. Все едно сте "онемели" - така го тълкувам по аналогия.

За чувствата гледам неговия У5 - Луната. Тя е и твой сигнификатор. Но е на неговия асц. В момента е зает със себе си. Твоят У е на твоя К5 - настроена си за любов и обсебена от мисли на тази тема. Слънцето ще изгори Мерк - нещо ще ти просветне, ще прогледнеш за нещо. Възможно е да разбереш тайна, защото Слънцето ти е У12.

И последно - У5 за двамата са в сходящ квадрат. Ти си го охладила с нещо. Той е и зле поставен в Дева.
Към теб има интерес, любопитство. Любовни чувства - не.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.