Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759686 пъти)

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Любовни хорари
« Отговор #1785 -: Януари 20, 2016, 12:25:39 am »
Здравейте, имам един въпрос, ще се радвам, ако някой може да погледне. Благодаря ви! Забравих въпроса - Ще бъдем ли заедно с П..? Задала съм така въпроса, тъй като двамата решихме, че е най-добре да се разделим, въпреки че той не го иска, аз пък още по-малко, просто така е най-добре, защото той не е сигурен. На 28 години съм.
« Последна редакция: Януари 20, 2016, 12:37:50 am от iivvaa »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1786 -: Януари 20, 2016, 01:40:22 am »
Здравейте, имам един въпрос, ще се радвам, ако някой може да погледне. Благодаря ви! Забравих въпроса - Ще бъдем ли заедно с П..? Задала съм така въпроса, тъй като двамата решихме, че е най-добре да се разделим, въпреки че той не го иска, аз пък още по-малко, просто така е най-добре, защото той не е сигурен. На 28 години съм.

Има ли вариант ти да си несигурната и объркана? Той ми изглежда доста уверен в себе си.

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Любовни хорари
« Отговор #1787 -: Януари 20, 2016, 08:26:04 am »
Той е уверен в това, че според него няма какво повече да се случи между нас и че не чувства нещата толкова силно, но не иска да приключват. Аз съм много объркана, понеже също не искам нещата да приключват, но в тоя случай ще е най-добре.. насила няма как да стане. А иначе той е козирог.. и по принцип е много уверен в себе си, отстрани изглежда, че решава нещата много лесно и хладнокръвно. Аз съм стрелец, страшно нерешителна.
« Последна редакция: Януари 20, 2016, 08:31:29 am от iivvaa »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1788 -: Януари 20, 2016, 01:35:54 pm »
Той е уверен в това, че според него няма какво повече да се случи между нас и че не чувства нещата толкова силно, но не иска да приключват. Аз съм много объркана, понеже също не искам нещата да приключват, но в тоя случай ще е най-добре.. насила няма как да стане. А иначе той е козирог.. и по принцип е много уверен в себе си, отстрани изглежда, че решава нещата много лесно и хладнокръвно. Аз съм стрелец, страшно нерешителна.
Картата по въпроса доста точно ви описва- при него СЛънцето У5 в 10д е в козирог, извършило е секстил с Марс У1 за него, на трон по знак, а ти си представена от Венера в стрелец.
По отделно всеки от вас е наясно с чувствата си, в хармония е с емоционалните си потребности и изразяване, но всичко това не среща споделенсот с ответната страна. Няма да се съберете заедно, единствено комуникация може да поддържате, да се срещате понякога, зад гърба на новите гаджета.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #1789 -: Януари 21, 2016, 10:44:14 pm »
Здравейте,

Разделихме се преди повече от 2 месеца с И. Попитах липсвам ли му?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1790 -: Януари 26, 2016, 10:03:01 am »
С приятелят ми се скарахме , как мислите дали ще се съберем
« Последна редакция: Януари 26, 2016, 10:09:46 am от adelina »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #1791 -: Януари 26, 2016, 10:10:01 am »
По картата на Аделина. Би трябвало да е "да" заради сходящите тригони между управителите ви (които са управители и на третите ви домове) и Луната и неговия управител.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1792 -: Януари 26, 2016, 10:16:04 am »
Благодаря ти а дали изобщо има чувства към мен или няма смисал да се събираме и да се мъчим един друг повече.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #1793 -: Януари 26, 2016, 10:20:35 am »
Ако човекът има някакво основание да ти е сърдит или недоволен от теб, е възможно към момента да изпитва точно това, тъй като управителят му Меркурий е в знака на падението на твоя класически управител Юпитер. Имало е отдръпване между вас - картата го потвърждава чрез ретроградността на вашите управители. Меркурий тръгва директно от днес (или утре - не съм сигурна), така че имате шанс да изясните недоразуменията, ако има такива помежду ви. Предполагам, че ти си резервирана към момента - Юпитер е ретрограден. Но чувства към него не би трябвало да ти липсват - и Юпитер, и Луната са в знака на неговия управител. Успех!

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1794 -: Януари 26, 2016, 10:25:34 am »
Аз питах за неговите не за мойте и се чудя аз ли да го търся или да го оставя той да ме потърси

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #1795 -: Януари 26, 2016, 10:32:49 am »
За чувствата му към теб не виждам ясно указание в картата - по-скоро за моментна нагласа, че нещо не е доволен от теб или отношенията ви.

Това с търсенето и първата крачка към сдобряване в хорарната не го разбрах много добре как се предсказва. Той е Меркурий - по-бързата планета и по тази логика някои астролози смятат, че той би трябвало да направи първата крачка. Но пък Меркурий управлява твоя 3-ти дом на комуникацията, така че по същата логика по картата излиза, че по-скоро ти ще си инициатор на разговор, изясняване.

Виж, направи онова, което ти подсказва сърцето. То знае най-добре дали искаш да си с него или не.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1796 -: Януари 26, 2016, 10:36:41 am »
Благодаря ти за отделеното време наистина мисля да изчакам неговата реакция до сега все аз изглаждам нещата и в краина сметка ако има чувства сега би трябвало той да потърси контакт.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1797 -: Януари 26, 2016, 12:17:17 pm »
С приятелят ми се скарахме , как мислите дали ще се съберем
Има изгледи да се съберете отново, то такава ви е връзката- иди си, ела си, с тези ретро У1 и У3 на двама ви, а колкото до чувствата му- все някакви чувства има, негов У1 е в знака на Сатурн, който му управлява 5д, но от друга страна Сатурн У5 за него е извършил нехармоничен аспект с твоя У1-Нептун, не му харевсва в теб това, че не си открит човек, а все спотайваш нещо.
Самият той не е наясно с твоите чувства- Луната У5 за теб е в негов 12д и отива към квадрат с негов У5 в 3д- едва ли ще чуе от теб какво ти е на сърцето, нито ще говори за негови чувства, а и самата ти писа, че нямаш намерение да го търсиш, за да се  изяснявате. Връзката ви не е сърдечна и топла, но пък е дълбока и страстна, харесва му секса с теб- Венера У8 за него е в знак на Сатурн У5 за него и в сходящи хармонични аспекти с Марс У8 и Плутон У8 за теб.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1798 -: Януари 26, 2016, 12:29:31 pm »
Здравейте,

Разделихме се преди повече от 2 месеца с И. Попитах липсвам ли му?

zoh, сеща се за теб - неговия У1 Марс е в сходящ тригон с твоя сигн. Луната. Неговия У5 Слънцето е в твоя 4-ти дом, но близо до К5. Знае, че връзката е приключила емоционално, но има нещо като меланхолия, спомня си. Имате сходящ секстил между У5. Да, може да се каже, че мисли за теб, анализира. За липса не бих твърдяла, защото неговия У5 е в студен знак, който не се асоциира с чувства - Водолей. Секстилът в хорари дава положителен, но неудовлетворяващ отговор.
Не виждал да ви предстои контакт - разговори или каквато и да било комуникация. За теб ситуацията скоро ще се промени. Съвсем ще отпишеш тази връзка.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1799 -: Януари 26, 2016, 12:52:41 pm »
Здравейте,
Разделихме се преди повече от 2 месеца с И. Попитах липсвам ли му?
АСЦ е ранен, подранила си с въпроса, Луната също не е извършила нито един мажорен аспект, за да може да се проследят отминалите действия, но ретро Мерка У12 за теб при него е диспозитор на заключен знак в негов 3д скоро ще извърши съвпад с Плутон У3 в твоя 4д, може да научиш нещо, което той премълчава, но възстановяване на връзката не се очертава, ако това ти е скритият подвъпрос.