Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759709 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1830 -: Февруари 01, 2016, 11:30:41 pm »
Уф, dani никак не е еднозначен този хорар. Този, за когото питаш, хем е на твоя асц и се интересува от теб, хем нещо никак не му е комфортно там - зле е по знак и е ретрограден. Ще продължите контакт и може би след април ситуацията ще ти се изясни.

Управителите на петите ви домове нямат аспект - за момента чувства и емоции не виждам да предстоят. Управителите на осмите ви домове са в разходящ секстил. Но има други показатели, че отношения по осми дом може и да има.
Все пак вашите У1 са в сходящ тригон. Този човек се интересува от теб, но е пасивен, не предприема нищо. Не му е съвсем ок нещо, свързано с теб. Това не значи, че не те харесва. По-скоро нещо го тревожи, има някакви опасения, страхове, предпазва се от действия.
Горе-долу 4 месеца ще трябват, за да се избистри ситуацията. Значи втори път стигаме до май, когато Юпитер се обръща директен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Любовни хорари
« Отговор #1831 -: Февруари 01, 2016, 11:35:56 pm »
Здравейте, мислите ли че той ме харесва и могат да се случат някакви сериозни отношения?
Да, мисля че те харесва много. Гледам 'той' по седми дом, въпреки че не е назован по име. ( ?!) Сериозни отношения са възможни, ако вече не са започнали да стават. :) Струва ми се, че може и да заживеете заедно, ако не бъркам !  Може би той е по-прикрит, а ти по-мнителна, затова да не си сигурна.
« Последна редакция: Февруари 01, 2016, 11:38:21 pm от ini »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #1832 -: Февруари 01, 2016, 11:37:03 pm »
Здравейте, мислите ли че той ме харесва и могат да се случат някакви сериозни отношения?
Той със сигурност те харесва, май повече отколкото ти него, но и двамата сте на вълна флирт. Засега не вярвам да се задълбочат нещата. И като че ли сте изпуснали някакъв удобен момент да се разкриете един на друг.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1833 -: Февруари 01, 2016, 11:40:15 pm »
Здравейте, мислите ли че той ме харесва и могат да се случат някакви сериозни отношения?

Харесва те. Могат, но не от раз.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1834 -: Февруари 01, 2016, 11:43:36 pm »
Reptil -  с две думи разказа целия хорар. В десетката на десетката!
 :1rij:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1835 -: Февруари 01, 2016, 11:49:06 pm »
Да бе, докато напиша две думи, още двама души се изказаха. Смятай какви бисери отмервам :012: Но все пак Дани това пита, нали? Ако ѝ беше зор и друго, щеше да си каже.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1836 -: Февруари 02, 2016, 11:50:21 am »
Здравейте, мислите ли че той ме харесва и могат да се случат някакви сериозни отношения?
Харесва те и може да се стигне до сериозна връзка и тъй нататък, въпросът е ти дали го харесваш достатъчно, за да се съберете заедно, че сякаш не ти е влязъл нещо в сърцето.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1837 -: Февруари 02, 2016, 03:58:03 pm »
Много хора се бъркаха, докато се скараме и за това се чудя , бил ли е честен, че има чувства.Искам просто да чуя вашето мнение.
« Последна редакция: Февруари 02, 2016, 03:59:57 pm от adelina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1838 -: Февруари 02, 2016, 05:09:15 pm »
Много хора се бъркаха, докато се скараме и за това се чудя , бил ли е честен, че има чувства.Искам просто да чуя вашето мнение.
Луната у1 за теб е в разходящ секстил с Венера У5 за него и би трябвало да те харесва и има чувства, а иначе може и да има доза чуждо влияние от страна на приятели, но не дотолкова, че да му диктуват какво да прави- като цяло не е искрен в общуването и приказките., а затова не му е виновен никой друг, освен самия той.

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #1839 -: Февруари 02, 2016, 08:00:45 pm »
Благодаря на всички за коментарите, познанството е от съвсем скоро и ми се искаше да попитам дали има потенциал за сериозни отношения.

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #1840 -: Февруари 04, 2016, 01:31:16 pm »
Reptil, давам обратна връзка в името на науката- ни звук,ни стон, а 7 те дни минаха..Ще пиша пак,ако има ненадейно развитие следващите дни... ::)

Неземна

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #1841 -: Февруари 04, 2016, 06:05:10 pm »
От известно време усещам промяна в поведението на приятеля ми,но не споделя причина, въпросът ми е дали все още държи на мен .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1842 -: Февруари 04, 2016, 10:43:21 pm »
От известно време усещам промяна в поведението на приятеля ми,но не споделя причина, въпросът ми е дали все още държи на мен .
Държи се като землянин ли?  :D
Не си му най-важното нещо в живота и не е хлътнал безумно по теб, но в близко време ще заздравите връзката си, като основното в нея ще е секс.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1843 -: Февруари 04, 2016, 11:57:26 pm »
Мерси, каке. Значи не съм нацелил скалата за време точно. Ха дано се обади, та да се калибрирам по хорара ти :)

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Любовни хорари
« Отговор #1844 -: Февруари 05, 2016, 03:19:19 pm »
Здравейте! Някой ще може ли да помогне! Въпросът беше ще подновим ли сексуалната си връзка до 2месеца, защото се държи много двусмислено и ако е края поне да не ме обърква.