Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758074 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #1920 -: Март 20, 2016, 11:50:05 pm »
Ще продължат, но заедно с това и противопоставянето между вас- заточения Меркурий у1, у5 за теб отива към опозиция със заточен Юпитер У1, съУ5 за него
Верно продължават , аз го ударих на забава да следя при транзитна Луна в кой знак най- много се сещаме един за друг.
Таймингът работи перфектно, но ще продължа  наблюдението още два- три месеца, за да съм сигурна.  :85:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1921 -: Март 21, 2016, 08:20:22 am »
ОВ: Запилял си телефона и по-късно се сетил къде го е оставил. Точно по Венера-Нептун:)
Явно и заради баба, и защото напоследък всички наоколо умират или нещо им се случва, вече съм леко параноична.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #1922 -: Март 21, 2016, 08:34:38 am »
И двата ли?;)
По Нептун са и лъжите също.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #1923 -: Март 21, 2016, 08:39:11 am »
От седмица и нещо има раздвижване при мен в емоционален план, явно Новолунието в 5-ти си каза думата. Питам за образа, за когото писах преди, пишем си, покани ме на среща, виждаме се. Човекът открито си флиртува с мен, без капка срам  ;D няма такова самочувствие просто.

Та, да питам какво виждате по хорара, как ще се развият отношенията ни?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1924 -: Март 21, 2016, 08:50:58 am »
И двата ли?;)
По Нептун са и лъжите също.

Телефонът е един, с две карти.
Ако приемем, че е излъгал ми липсва мотива...защо да го прави, като сам настояваше да му звънна?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #1925 -: Март 21, 2016, 11:32:00 am »
От седмица и нещо има раздвижване при мен в емоционален план, явно Новолунието в 5-ти си каза думата. Питам за образа, за когото писах преди, пишем си, покани ме на среща, виждаме се. Човекът открито си флиртува с мен, без капка срам  ;D няма такова самочувствие просто.

Та, да питам какво виждате по хорара, как ще се развият отношенията ни?

Има привличане, ще прехвърчат още искри, ти ще се увлечеш повече по него, но ще има проблеми в комуникацията/срещите, може да се скарате, до сексуални отношения няма да се стигне.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #1926 -: Март 21, 2016, 11:45:12 am »
Има привличане, ще прехвърчат още искри, ти ще се увлечеш повече по него, но ще има проблеми в комуникацията/срещите, може да се скарате, до сексуални отношения няма да се стигне.

Значи  старата песен на нов глас, само че с друг човек  ;D Каква е тая проклетия  ;D Мерси, Сатин  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1927 -: Март 21, 2016, 03:56:12 pm »
И двата ли?;)
По Нептун са и лъжите също.
Да, но трябва да има връзка с негов 3д, а в случая Луната У3 за него е в 3д в дева и в сходяща опозиция с Нептун в 10д- не лъже.
Лично аз като забравям у нас, забравям и двата телефона, не само единия, като нямам обхват на някое мпясто- няма и за двата телефона, макар да са към различни оператори. Случвало ми се е да си забравя и двата телефона в дамската чанта, която държа в коридора на закачалката, и да паднат батериите и на двата телефона, а през това време мъжа ми ме е търсил и после ми врещи, що не съм си вдигала телефона :012:

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #1928 -: Март 21, 2016, 04:25:50 pm »
Една история за Любов  :58:
А, как ли ще се развие  :72:
Благодаря ви
Рене

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1929 -: Март 21, 2016, 04:42:50 pm »
Една история за Любов  :58:
А, как ли ще се развие  :72:
Благодаря ви
Рене
Любов не виждам по картата, само флирт и секс, но за финал може да се вманиачиш и объркаш приятелските чувства с любовта.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #1930 -: Март 21, 2016, 04:46:41 pm »
Благодаря ти, Акрукс  :-*

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #1931 -: Март 21, 2016, 06:10:35 pm »
Да, но трябва да има връзка с негов 3д, а в случая Луната У3 за него е в 3д в дева и в сходяща опозиция с Нептун в 10д- не лъже.
Лично аз като забравям у нас, забравям и двата телефона, не само единия, като нямам обхват на някое мпясто- няма и за двата телефона, макар да са към различни оператори. Случвало ми се е да си забравя и двата телефона в дамската чанта, която държа в коридора на закачалката, и да паднат батериите и на двата телефона, а през това време мъжа ми ме е търсил и после ми врещи, що не съм си вдигала телефона :012:
Не вярвам да има по- непостоянен от мен в носенето на телефони, зарязвам ги някъде и ако някой има спешен зор, да му мисли. Само докато съм на работа има шанс да отговоря, и то ако го чуя в шумотевицата.И понеже всички го знаят това мое пренебрежение към комуникациите, много често пропускам нежелани обаждания и си имам алиби.
Но при разни начални свалки съм редовна, как ще пропусна някоя вест от тръпката.
Тук ми е любопитно той ли е звъннал да обясни защо не е отговорил или бил потърсен?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1932 -: Март 21, 2016, 06:35:23 pm »
Не вярвам да има по- непостоянен от мен в носенето на телефони, зарязвам ги някъде и ако някой има спешен зор, да му мисли. Само докато съм на работа има шанс да отговоря, и то ако го чуя в шумотевицата.И понеже всички го знаят това мое пренебрежение към комуникациите, много често пропускам нежелани обаждания и си имам алиби.
Но при разни начални свалки съм редовна, как ще пропусна някоя вест от тръпката.
Тук ми е любопитно той ли е звъннал да обясни защо не е отговорил или бил потърсен?
Сега прочетох, че човека на Единствена е с един телефон, а с две карти.
Предполагам той се е обадил, защото Луната е У3 за него и с последен аспект тригон с Плутон У1 на Единствена.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1933 -: Март 21, 2016, 06:41:22 pm »
От седмица и нещо има раздвижване при мен в емоционален план, явно Новолунието в 5-ти си каза думата. Питам за образа, за когото писах преди, пишем си, покани ме на среща, виждаме се. Човекът открито си флиртува с мен, без капка срам  ;D няма такова самочувствие просто.

Та, да питам какво виждате по хорара, как ще се развият отношенията ни?
Може да стигнете до любовна връзка накрая- Луната съУ5 с последен аспект тригон с Плутон У1 за него,  Слънцето У5 при теб в сходящ тригон  Сатурн У5 и съвпад с Уран У5 за него...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1934 -: Март 21, 2016, 07:07:26 pm »
Не вярвам да има по- непостоянен от мен в носенето на телефони, зарязвам ги някъде и ако някой има спешен зор, да му мисли. Само докато съм на работа има шанс да отговоря, и то ако го чуя в шумотевицата.И понеже всички го знаят това мое пренебрежение към комуникациите, много често пропускам нежелани обаждания и си имам алиби.
Но при разни начални свалки съм редовна, как ще пропусна някоя вест от тръпката.
Тук ми е любопитно той ли е звъннал да обясни защо не е отговорил или бил потърсен?

Акрукс правилно е разчела хорара - той ми звънна късно същата вечер. Днес по обяд - също.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.