Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758828 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #1935 -: Март 21, 2016, 07:28:21 pm »
Може да стигнете до любовна връзка накрая- Луната съУ5 с последен аспект тригон с Плутон У1 за него,  Слънцето У5 при теб в сходящ тригон  Сатурн У5 и съвпад с Уран У5 за него...

Благодаря и на теб, Акрукс  :58: Ще видим какво ще стане.

pelenache

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Любовни хорари
« Отговор #1936 -: Март 24, 2016, 02:07:15 pm »
Zdraveite na vsichki. Izvinqvam se predvaritelno za lipsata na kirilica. Horar ot men - s choveka sme prekratili kontakt bez da sme se karali, po stechenie na nqkoi nepredvideni obstoqtelstva. Obache men, neqsno zashto, me zaglojdi neshto uporito ot vutre tezi dni, che ima oshte da se sluchva ? Estestveno moje i da gresha, noo kakvo e otnoshenieto na vuprosni gospodin X kum men, da ochakvam li subitiq i vobshte podnovqvane na komunikaciqta? Blagodarq na vseki, koito jelae da komentira.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1937 -: Март 24, 2016, 02:18:00 pm »
На мен тази карта не ми се струва особено показателна. Още си действа пълнолунието, в "сянката" на вчерашното лунно затъмнение е зададен въпросът.

Подновяване на комуникация /в някаква форма/ би било възможно. Луна във Везни и 5 дом, като сигнификатор на въпроса, отразява неговата тематична насоченост. Но за по-нататъшното развитие на отношенията по този хорар бих се затруднила да съдя, изглежда ми неясен и не дава категорични указания.

Даже според мен този хорар не отразява бъдеща ситуация, а състояние "тук и сега". Не мога да го обясня с достатъчно астрологични средства, по-скоро е усет. Но и астрологично ако гледаме, отговорът в по-нататъшна перспектива изглежда леко забулен и не е изключено погрешното му тълкуване от астролога.

Има ситуации и хора, за които хорарът като астрологична техника не винаги дава ясен отговор.

Иначе, ако малко се поразцъкат термите и триплицитетните управители, може да се изкара повече информация, но и тук ми се струва, че повече ще отразява вашите с лицето Х. нагласи, а не толкова развитието на ситуацията във времето.



« Последна редакция: Март 24, 2016, 02:56:24 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

pelenache

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Любовни хорари
« Отговор #1938 -: Март 24, 2016, 10:12:51 pm »
Blagodarq ti mnogo Lilla! Za otdelenoto lichno vreme za analiz i otgovor  :58: Mnogo me nakara da se zamislq..za tozi chovek, za otnoshenuqta ni za horara, koito qvno ne sum zadala v podhodqshto vreme ili puk naprotiv- tochno v tova vreme, koeto e nai-podhodqshto, za da si dam smetka, che nqkoi vuprosi e po-dobre da ostanat bez tochen otgovor, zashtoto takuv nqma..:-) Stana dulgo. Oshte vednuj blagodarq. Nqmash peedstava vsushnost kolko polezno mi be da te procheta, makar i da produljavam da se chudq "zashto" se vurnah izvednuj kum vuprosniq muj i misulta za vruzka ?! Pozdravi!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1939 -: Март 24, 2016, 10:27:26 pm »
Ако се гледа по терми, има някаква свързаност между вас, но и двамата не сте в най-добрата си кондиция - твоят сигнификатор е изгорен от Слънцето, а неговият е ретрограден и в знак на заточение. Но ти си в негова терма, а той е в собствена - в случая това не го прави по-силен, а по-скоро може би показва, че не е с нагласа пръв да прояви инициатива/да провокира нещо, твоят сигнификатор е по "на зор".

Луната в хорара е романтично поставена, но ѝ липсват достатъчно сходящи аспекти /с "любовни" планети, с бенефици/, а и още се чувства "затъмнена", т.е. дезориентирана, леко хаотична. Ако се отчете и позицията ѝ във Виа комбуста /според едни автори е от 13 гр. Везни до 13 гр. Скорпион, според други - от 15ия градус на единия знак до 15ия градус на другия/, това прави отговора относно бъдещата перспектива доста неясен и повлиян от редица /незнайни и непредсказуеми към настоящия момент/ фактори и обстоятелства. По принцип новолунни и пълнолунни хорари по-трудно се тълкуват, по-лесно е да се подхлъзнеш, а тук имаме хорар непосредствено след затъмнение. Ако се разгледа архетипно - двете светила представят мъжа и жената и в любовни/отношенчески хорари винаги се вземат под внимание. В случая обаче естественият сигнификатор на мъжа е с повече есенциални достойнства, а жената е затъмнена, което я прави може би по-неадекватна.

Според мен е нито лош, нито добър хорар, а просто не дава еднозначен отговор. Сякаш към този момент нещо не трябва да се знае, затова е спусната някаква пелена, мъгла, завеса.

Бих добавила, ако може да се използва един санскритски термин тук, нещо около въпросния човек е забулено в майя, т.е. илюзия, или той самият има такава способност - да създава около себе си някаква мистериозност, неяснота, затова да се струва по-трудно предсказуем... Не знам доколко се интересуваш от астрология, но виж за всеки случай дали в момента не си или не сте под влияние на някой нептунов транзит, прогресия, дирекция или Нептун в наталната карта по някакъв начин е активиран.



« Последна редакция: Март 24, 2016, 10:45:26 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

pelenache

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Любовни хорари
« Отговор #1940 -: Март 25, 2016, 11:28:15 pm »
Lilla, vse edno cheta prikazka!! Blagodarq, za neveroqtno podrobniq trud.
Astrologiqta sa mnogo znaniq i mnogo opit, az nqmam takiva. ☺Davam si smetka za tvoite i ti pravq dulbok reverans!!
Momcheto e skorpion s pluton suvpad slunce. Podurjaneto na misterii i taini mu e v prirodata. Az sum telec. Protivopolojnostite se privlichat...Blagodarq za prepratkata kum Neptun. Mnogo tochno.Poglednah i otkrih, che progresivnata mi luna e v znaka na ribi. Negoviqt progresiven ascendent, ako e veren chasut mu, se okaza sushto v ribi! Faktut, che prekusvaneto na kontakta ni stana neplanuvano i pokrai neochakvani obstoqtelstva, moje bi sushto  e otrazeno ot " nevuzmojnostta" tozi horar da se tulkuva. Vse edno nishto nikoga ne e bilo. Edin vid nqma krai i nqma nachalo,..a budeshteto e zabuleno i zatumneno, za dobro ili losho. Iskashe mi se, no nqma kak da znam...
Hubava vecher Lilla i golsmo blagodarq  :-*

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1941 -: Март 25, 2016, 11:32:17 pm »
Благодаря и на теб за обратната връзка. Успех!  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1942 -: Март 25, 2016, 11:43:57 pm »
Zdraveite na vsichki. Izvinqvam se predvaritelno za lipsata na kirilica.
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #1943 -: Март 27, 2016, 11:12:02 am »
Ще си имам ли гадже в скоро време   :012: Хорарът вика не, ама аз да си питам  :012:


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1944 -: Март 27, 2016, 02:16:52 pm »
Ще си имам ли гадже в скоро време   :012: Хорарът вика не, ама аз да си питам  :012:
гадже не, само секс

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #1945 -: Март 27, 2016, 02:30:13 pm »
гадже не, само секс

Осмодомният ми Сатурн едва ли ще е въодушевен  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1946 -: Март 27, 2016, 02:45:13 pm »
Осмодомният ми Сатурн едва ли ще е въодушевен  :012:
транзитния в стрелец ще те въодушеви в тандем с тр уран в 1д  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #1947 -: Март 29, 2016, 05:38:48 pm »
От седмица и нещо има раздвижване при мен в емоционален план, явно Новолунието в 5-ти си каза думата. Питам за образа, за когото писах преди, пишем си, покани ме на среща, виждаме се. Човекът открито си флиртува с мен, без капка срам  ;D няма такова самочувствие просто.

Та, да питам какво виждате по хорара, как ще се развият отношенията ни?

Да ви дам ов- с този нищо няма да излезе, покри се, излъга ме, че ще излезем на среща. В началото се правеше на голям смелчага, сега няма и помен от тази смелост. От една седмица ми е паднал в очите.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1948 -: Март 29, 2016, 05:55:36 pm »
Да ви дам ов- с този нищо няма да излезе, покри се, излъга ме, че ще излезем на среща. В началото се правеше на голям смелчага, сега няма и помен от тази смелост. От една седмица ми е паднал в очите.
Е нали си писала във въпроса " пишем си, покани ме на среща, виждаме се..." , а сега се оказа, че не сте излизали на среща  :o
Луната У3 е в сходящ квадрат със Сатурн У3 при него, което показва влошена комуникация, както и срещата, на която те поканил, че може да не се състои, но въпроса ти беше общо как ще се развият отношенията, а другите ви сигнификатори правят сходящи хармонични аспекти помежду си, затова и написах че може да имате любовна връзка напред във времето.
« Последна редакция: Март 29, 2016, 06:18:12 pm от akruks »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #1949 -: Март 29, 2016, 06:08:34 pm »
Ох щом трябва да бъда подробна, добре тогава, макар че ги мразя тия неща.  Първо с човека много ясно, че сме се виждали, но или беше по работа, или съвсем случайно се натъквах на него. Поканата за среща е съвсем друга работа, Акрукс. Да, това виждаме се е малко подвеждащо, но това съм имала предвид. Ако има някакво развитие ще пиша пак, но ме съмнява.