Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757920 пъти)

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #1950 -: Март 30, 2016, 11:32:30 am »
Здравейте, питам за отношенията ми с човек с който се разделих-края ли беше това?
Благодаря ви предварително.  :58:
Рене

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1951 -: Март 30, 2016, 12:37:59 pm »
Здравейте, питам за отношенията ми с човек с който се разделих-края ли беше това?
Благодаря ви предварително.
Рене
Едва ли това е края, ще продължите общуване, срещи, но основното ще е секс,  липсва споделеност в чувствата.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #1952 -: Март 30, 2016, 12:42:47 pm »
Благодаря ти Акрукс...много. Срещите ни ще продължат, защото имаме общи занимания, но относно секса каза, че не ме желае в момента и затова се чудех дали е краят на интимността ни? Как мислиш?
Принципно каза,че няма чувства и приключваме.... ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1953 -: Март 30, 2016, 12:45:07 pm »
Благодаря ти Акрукс...много. Срещите ни ще продължат, защото имаме общи занимания, но относно секса каза, че не ме желае в момента и затова се чудех дали е краят на интимността ни? Как мислиш?
Каквото мисля го написах вече, защо ме караш да се повтарям??

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1954 -: Март 30, 2016, 12:50:54 pm »
Луната в хорара е без курс, а последният ѝ аспект е квадрат с Венера. За мъжа отношенията ви оттук нататък могат да носят по-дистанциран и формален характер, а при теб има тенденция към задълбаване/циклене в емоции.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1955 -: Март 30, 2016, 12:58:16 pm »
Луната в хорара е без курс, а последният ѝ аспект е квадрат с Венера. За мъжа отношенията ви оттук нататък могат да носят по-дистанциран и формален характер, а при теб има тенденция към задълбаване/циклене в емоции.
Венера е У5 за питащата, а Луната е неин У1 , та едва ли точно тя ще задълбае емоционално, по-скоро този аспект показва, че самата тя не харесва и обича себе си, което нарушава обмена на чувства и симпатии с човека отсреща, който определено я харесва и желае- Луната У1 за нея, У8 за него е извършила съвпад с Марс У5 при него в негов 12д- той вероятно не демонстрира чувствата си открито, но такива има.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1956 -: Март 30, 2016, 01:03:08 pm »
Луна като неин сигнификатор в квадрат към Венера/ЮЛВ не е особено благоприятно указание. Венера, освен че за нея е у5, е и естествен сигнификатор на въпроса. На този етап мисля, че отношенията остават без развитие.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #1957 -: Март 30, 2016, 01:31:42 pm »
Акрукс, Лила,
Благодаря за отговора. Попитах отново, за да поясня, че нашите срещи принципно продължават,защото имаме обща дейност- той ми преподава.
Попитах за интимността, защото липсва такава вече. Начина по-който се усещам е неудовлетворителен, защото когато мъж каже на жена "не те желая, не е същото", едва ли се очаква да съм щастлива...момента е такъв. И да той е дистанциран.
« Последна редакция: Март 30, 2016, 01:45:22 pm от Irena »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1958 -: Март 30, 2016, 01:37:56 pm »
А той случайно да е обвързан или преди теб наскоро да е излязъл от връзка с друга жена? Нещо недоизказано и двойнствено имало ли е в отношенията, което у теб да предизвиква съмнения?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #1959 -: Март 30, 2016, 01:41:11 pm »
Категорично да!

Точно преди мен той излизаше с друго момиче, имаше и чисто сексуална връзка..каза,че и двете ги е стопирал.
Но за момичето, с което излизаше не съм убедена...имам съмнения да

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #1960 -: Март 30, 2016, 01:42:22 pm »
Точно преди мен той излизаше с друго момиче, имаше и чисто сексуална връзка..каза,че и двете ги е стопирал.
Но за момичето, с което излизаше не съм убедена...имам съмнения да

И още нещо...самото приключване беше много рязко, като гръм от ясно небе. Обърна се за дни и каза край.
Това ме стресира много.
Каза, че не може да вземе решение и изведнъж го взе.
« Последна редакция: Март 30, 2016, 01:44:02 pm от Irena »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1961 -: Март 30, 2016, 01:55:12 pm »
Обърна се за дни и каза край.

Той и неговият сигнификатор се е обърнал съвсем наскоро.

А и в момента небесната обстановка не е особено благоприятна, ако се задават въпроси за бъдещата перспектива на любовни/партньорски отношения, особено в по-дългосрочен план. Предполагат се повече неясни моменти, с нееднозначно тълкуване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #1962 -: Март 30, 2016, 01:58:17 pm »
Благодаря Лила, разбирам. Ще трябва да се пораздвижат звездите и времето ще покаже. Просто тези резки обрати са ми много странни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1963 -: Март 30, 2016, 02:52:04 pm »
Ще трябва да се пораздвижат звездите и времето ще покаже. Просто тези резки обрати са ми много странни.
Сатурн У1 за него наскоро стана ретрограден.

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #1964 -: Март 30, 2016, 02:58:41 pm »
може ли коментар по казуса, ама неастрологично/хорарен - не се сдържам ...

Ирена, нито обрата е странен, нито пък самия развой на ситуацията. Още като прочетох "не те желая повече" и ми стана ясно, че този "пич" просто се възползва от положението си, за да трупа бройки - голям мъж, голяма работа - оффф, на такива как ми се ще да им прасна по един в напудрената мутра. Този сигурно е фитнес-инструктор ... или нещо подобно.

Хич не му се връзвай, ами се махай от него - искам този път акрукс да не познае и никога да не го виждаш повече ....  :cheer: :cheer: :cheer:

лелее, бясна съм :)

 :d030: :d030: :d030: