Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758082 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #1980 -: Март 31, 2016, 01:59:23 pm »
Уф, това с Венерата го минах като беше мунданния квадрат Уран-Плутон. Дръж се и си намери отдушник на обсесиите и страстта - спорт, изтощителна работа. Нещо да ти "укроти" бесовете.

Благодаря ти The_One! :-*
Една боксова круша ще ми дойде добре  ;D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Любовни хорари
« Отговор #1981 -: Март 31, 2016, 02:16:32 pm »
Ще има ли някакво развитие в отношенията ни с х?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1982 -: Март 31, 2016, 03:13:07 pm »
Ще ме няма само 2-3 дни. Да не би хорара да показва, че ще го направи, но по-късно и не докато съм извън града?
Ако Луната като по-бърза показва часове и говорим за след 8 часа - тогава ми се връзва.
Под "прави секс" нямах предвид изневяра, а с теб да го прави  :o
 овенската Венера дава накъсо- с подобна нагласа и мисли го подтикваш да го направи

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1983 -: Март 31, 2016, 03:14:09 pm »
Плутон ми е в сходящ квадрат към Луната. Остава градус до точния аспект. Веселко ми е  ;D
този аспект влошава отношенията с близки жени, а не с мъже

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #1984 -: Март 31, 2016, 03:15:13 pm »
Влошава и емоционалното състояние и нагласа.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1985 -: Март 31, 2016, 03:21:43 pm »
Влошава и емоционалното състояние и нагласа.
имам Луна на 7* 40' овен, минала съм квадрата от Плутон и съвпада с Уран, не ми влошиха емоционалната нагласа, а ако емоционално съм била наранена е било само от жени, такива от семейството- майка, братовчедка, вуйна, дъщерите, на племенника жената тогава и на един приятел майка му, която е с АСЦ козирог и Марс на него.  :012:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #1986 -: Март 31, 2016, 03:27:26 pm »
Може, но има много примери /дори наскоро приятелка се оплакваше от същото/ на нестабилно емоционално състояние от транзит на Плутон/трансформация, катаклизми/ към Луна/емоционалност/.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1987 -: Април 01, 2016, 03:02:18 pm »
Нещо не ме отразявате
Абе и вие не давате повечето обратни връзки, а само питате, ама не се сърдим  :012:

Х. предполагам ти е приятел, харесвате се взаимно, споделяте симпатии/чувства, а може да имате еднакво хоби- не си уточнила какъв ти е и на какво ниво са отношенията ви с него, че очакваш развитие, но ако сте на ниво приятелство и те интересува дали може да прерастне в интимна връзка, то да- има изгледи това да се случи.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Любовни хорари
« Отговор #1988 -: Април 01, 2016, 03:38:24 pm »
Абе и вие не давате повечето обратни връзки, а само питате, ама не се сърдим  :012:

Х. предполагам ти е приятел, харесвате се взаимно, споделяте симпатии/чувства, а може да имате еднакво хоби- не си уточнила какъв ти е и на какво ниво са отношенията ви с него, че очакваш развитие, но ако сте на ниво приятелство и те интересува дали може да прерастне в интимна връзка, то да- има изгледи това да се случи.
Да не бях много сигурна дали тук да кача картата понеже не става въпрос за любовни отношения в никакъв случай, по-скоро приятелски, но не са нищо особено. Обаче усещам симпатия между нас и подозирам, че има някакви чувства/интерес  към мен, които крие, но може и да се лъжа и ми е много трудно да разбера (има Сатурн точно върху асцендента представи си). И да може да се каже, че имаме еднакво хоби. Реших да задам този въпрос, понеже от доста време е така, няма никаква инициатива и не се случва нищо по-различно.
« Последна редакция: Април 01, 2016, 03:46:30 pm от Aquarius »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1989 -: Април 01, 2016, 04:56:17 pm »
Да не бях много сигурна дали тук да кача картата понеже не става въпрос за любовни отношения в никакъв случай, по-скоро приятелски, но не са нищо особено. Обаче усещам симпатия между нас и подозирам, че има някакви чувства/интерес  към мен, които крие, но може и да се лъжа и ми е много трудно да разбера (има Сатурн точно върху асцендента представи си). И да може да се каже, че имаме еднакво хоби. Реших да задам този въпрос, понеже от доста време е така, няма никаква инициатива и не се случва нищо по-различно.
Не си била сигурна къде да качих картата, но бързаш да се оплачеш, че не те отразяват тук относно тълкуването ѝ. И с право, защото напреди пак беше качила карта в любовни хорари, а след това се подиграваше с нашите отговори, че младежа ти бил съученик и нямало нищо любовно между вас, и от тоя род... Друг път бъди по-конкретна при задаването на въпроси, моля!

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Любовни хорари
« Отговор #1990 -: Април 01, 2016, 05:10:38 pm »
Не си била сигурна къде да качих картата, но бързаш да се оплачеш, че не те отразяват тук относно тълкуването ѝ. И с право, защото напреди пак беше качила карта в любовни хорари, а след това се подиграваше с нашите отговори, че младежа ти бил съученик и нямало нищо любовно между вас, и от тоя род... Друг път бъди по-конкретна при задаването на въпроси, моля!

Добре извинявам се за това, но никога не бих направила нещо подобно като да се подигравам, явно просто съм се объркала и не съм обърнала голямо внимание на темата. Всъщност като се замисля дали не ме бъркаш със друг човек, защото аз не си спомням такова нещо? Погледнах и назад в предишните ми отговори. Благодаря все пак за тълкуването
« Последна редакция: Април 01, 2016, 05:21:16 pm от Aquarius »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1991 -: Април 01, 2016, 09:45:56 pm »
Акрукс, за проблемите с жени при транзита на Уран съм съгласна. Но си дава и нестабилност. Точно Уран ме кара да губя ориентация и първата ми реакция да е да искам да бягам и да се затворя.

Сега пускам поредния тъп хорар, за което искрено се извинявам. Обаче се усещам абсолютно неспособна да видя ситуацията сама затова ми е нужен хорар. В главата ми се случват хиляди неща и не знам кое от тях е вярно.
Въпросът е: Да се отдръпна ли? (с пояснение - в случай, че на Х му идвам в повече като емоции, общуване и комуникация)
Единият ми сигнификатор екзалтирал, другият прецакан. Двата в секстил. WTF?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1992 -: Април 01, 2016, 09:51:52 pm »
Може ли и от мен един тъп въпрос? Х давал ли е нишан, че му идваш в повече като емоции, общуване и комуникация? Щото сега цял хорар в условно наклонение.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1993 -: Април 01, 2016, 09:54:39 pm »
Рептил, аз съм Риба все пак...мене нишан не ми требЕ, всичко си "усещам". И като тръгне лентата...от мухата става Джурасик парк.  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #1994 -: Април 01, 2016, 09:58:58 pm »
The worst vice is advice, както се казва в един любим филм. Пасувам по тая карта.