Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758305 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2085 -: Май 08, 2016, 05:50:00 pm »
Здравейте,
ОВ: Никой не се е появил, пълна суша :)
до 12 май има още няколко дни- побързай  :)
Погледнах ти отново хорара- последен аспект на Луната У1 е квадрат с Меркурий У4, съУ12 , имаш заключени близнаци в 12д- дали по някакъв начин миналото не ти пречи за крайния резултат по въпроса, което в случая не те удовлетворява? Разчупи традициите, установени в дома ти, ако искаш нещо да се случи.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #2086 -: Май 08, 2016, 09:25:02 pm »
Здравейте,
Имахме връзка с И. за около 3 години, но я прекратихме преди 5 месеца. Сега той отново иска да се видим, но смятам, че ме иска само за да задоволи егото си в сексуален аспект. Подозирам, че дори има друга жена на хоризонта, заради тайствеността, с която се свързва с мен? Има ли И. друга жена и има ли сериозми намерения към мен?

ОВ: Почти веднага след като пожела да се видим, отново се изпокри. Уж има работа, уж здраве....

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2087 -: Май 09, 2016, 04:19:17 pm »
Приключиха ли отношенията ни с Х? Писна ми иди ми - дойди ми....благодаря предварително!


delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2088 -: Май 09, 2016, 04:24:59 pm »
Щом ти е писнало, отговорът е ясен!
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2089 -: Май 09, 2016, 05:47:53 pm »
Искам да дам ОВ. за този ми въпрос от  [73]
Параноя е било. Хората нямат нищо общо помежду си. Аз явно съм се заблудила много.


Не знам дали е параноя но някой може ли да ми отговори на този въпрос:
Имат ли любовна връзка Росица и Стоян?

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #2090 -: Май 09, 2016, 07:29:01 pm »
конкретно-ще подновим ли връзката си?
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2091 -: Май 10, 2016, 01:25:15 pm »
Може да има флирт помежду ви, но подновяване на връзка - не. Той е ок със сегашното положение. Ти не си в много добра позиция, но скоро ще има промяна. Вероятно ще се откажеш от идеята да подновиш контакта.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2092 -: Май 10, 2016, 05:08:40 pm »
Щом ти е писнало, отговорът е ясен!

Писнало ми е да не съм наясно какво се случва, затова и зададох въпроса...ако някой иска да погледне.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2093 -: Май 10, 2016, 05:33:13 pm »
Писнало ми е да не съм наясно какво се случва, затова и зададох въпроса...ако някой иска да погледне.
АСЦ в последен градус на знака, Луната без курс, нищо ново не се случва

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2094 -: Май 10, 2016, 06:01:59 pm »
АСЦ в последен градус на знака, Луната без курс, нищо ново не се случва

Дам, точно в десятката. За жалост едно нищослучване и това е..

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #2095 -: Май 10, 2016, 09:53:11 pm »
Привет и от мен :) Изненадващо дори и за мен срещнах нов човек. Той обаче (отново) е ангажиран и се зачудих какви намерения има към мен. Конкретният въпрос е : Как ще се развият отношенията ни?
Ето докъде стигнах аз в разсъжденията си :
Асц. е Стрелец с У Нептун, който се намира в 9ти дом в дева , но той е наранен в дева и не е ОК. Имаме и Плутон в 1ви дом, който на всичкото отгоре е ретро.
Той е представен от Луна, която се намира в 7ми дом ( негов 1ви) в достойнство.
От това ми става ясно, че аз не се чувствам комфортно в тези отношения, което май е така. Луната, която се явява сигнификатор на него, а не на мен ще направи квинтил-принципно хармоничен, но не мажорен аспект и не знам до колко има някакво отношение. Луната предстои да влезе в опозиция с Плутон, както и с асцендента. Явно предстоят някакви пречки, но не мога да преценя дали от мен или от него.
Говорейки за някаква форма на любов логично трябва да разгледаме и пети дом, който е в телец с У Венера, която е също в Телец, но в 4ти дом.
Тя е направила вече тригон с Юпитер и й предстои да направи секстил с Луна. Това са все положителни аспекти :) Но пък е направила тригон с Плутон :(
В 5ти дом са слънцето и меркурий. Луната прави полуквадрат с тях, докато юпитер ще направи тригон и с двете планети.
И съм до тук. Не мога да си дам еднозначен отговор. Когато въпросът предполага отговор с "да" или "не" доста по-добре се справям.
Благодаря на всички за коментарите, които ще ми помогнат да се понауча повече :) Правя картата само с учебна цел и много мъничко любопитсво.  :58: :58: :58:


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2096 -: Май 10, 2016, 10:05:41 pm »
Привет и от мен :) Изненадващо дори и за мен срещнах нов човек. Той обаче (отново) е ангажиран и се зачудих какви намерения има към мен. Конкретният въпрос е : Как ще се развият отношенията ни?
Ето докъде стигнах аз в разсъжденията си :
Асц. е Стрелец с У Нептун, който се намира в 9ти дом в дева , но той е наранен в дева и не е ОК. Имаме и Плутон в 1ви дом, който на всичкото отгоре е ретро.
Ти си представена от ретро Юпитер у1 дева, той от ретро Меркурий телец.
По въпроса- отношенията може да формират тайна връзка, Той няма да си напусне постоянния ангажимент, а в крайна сметка ще приключи флирта с теб от раз.
« Последна редакция: Май 10, 2016, 10:08:15 pm от akruks »

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #2097 -: Май 10, 2016, 10:10:24 pm »
Благодаря, akruks :) Имах предвид Юпитер :)
Добре, а защо той е представен от Меркурий? Не ми става ясно?  ???
« Последна редакция: Май 10, 2016, 10:14:41 pm от kaka_Tosha »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2098 -: Май 10, 2016, 10:15:39 pm »
Привет и от мен :) Изненадващо дори и за мен срещнах нов човек. Той обаче (отново) е ангажиран и се зачудих какви намерения има към мен. Конкретният въпрос е : Как ще се развият отношенията ни?
Ето докъде стигнах аз в разсъжденията си :
Асц. е Стрелец с У Нептун, който се намира в 9ти дом в дева , но той е наранен в дева и не е ОК. Имаме и Плутон в 1ви дом, който на всичкото отгоре е ретро.
Ти си представена от ретро Юпитер У1 дева, Той от ретро Меркурий телец, тъй като на К7 (негов АСЦ) е знака близнаци.
Луната е съУ1 за него, сигнификатор на въпроса и втори твой сигнификатор.
По въпроса- отношенията може да формират тайна връзка, Той няма да си напусне постоянния ангажимент, а в крайна сметка ще приключи флирта с теб от раз.

Говорейки за някаква форма на любов логично трябва да разгледаме и пети дом, който е в телец с У Венера, също в Телец.
Тя е направила вече тригон с Юпитер и й предстои да направи секстил с Луна. Това са все положителни аспекти :) Но пък е направила тригон с Плутон :(
Е, кво се мръщиш- тригончето е готин аспект, показва че сте се харесали взаимно, залюбили сте се, а също така сприятелили- твоя 5д е 11д за него и обратно  :)
« Последна редакция: Май 10, 2016, 10:30:20 pm от akruks »

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #2099 -: Май 10, 2016, 10:22:06 pm »
Никак не се мръщя, просто не схващам логиката явно на аспектите с "лоши" планети.. Т.е. кога един положителен аспект всъщност е положителен с "лоша" планета  :d030:
 :-* :-* :-* Благодаря, akruks :)