Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759744 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2100 -: Май 10, 2016, 10:27:13 pm »
По-скоро бих приела Луната като сигнификатор на въпроса, не на мъжа. Тя е силна по знак и ъглова, но се намира в терма на Марс. Сигнификаторите на мъжа се намират в твоя 5 дом и са в терма на Юпитер – сигнификатор на питащия. Ако гледаме петите ви домове, твоят управител е силно поставен и попада в терма на Меркурий, който се явява у7. Неговият у5 е в терма на Юпитер /ти/. Според мен до интимна връзка може да го докарате, но мъжът ще държи на повече дискретност и няма да е чак толкова инициативен. Не бих казала, че ще е най-галантният кавалер. Отношенията, ако се получи нещо на плътска основа, могат да се развиват на приливи и отливи – идвам/тръгвам си, напускам те/връщам се... Като цяло обаче прогнозата не е благоприятна, в един момент всеки ще си хване пътя.

Асцендент и Луна в неблагоприятни накшатри, малефици по ъглите, Луна и Венера в неблагоприятни домове /дустхана/, ретроградни Марс и Сатурн в изгряващия знак, час на Марс, неблагоприятно титхи /лунен ден/. Управител на 5 дом в съвпад с малефик в накшатра, която има връзка с естеството на въпроса.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2101 -: Май 10, 2016, 10:28:15 pm »
Никак не се мръщя, просто не схващам логиката явно на аспектите с "лоши" планети.. Т.е. кога един положителен аспект всъщност е положителен с "лоша" планета 
Лоши планети няма, всяка от така наречените "зловредни" планети си има положителни качества
 Плутон да не би да е само смърт- секса е по него, а секса е хубаво нещо, особено с любим човек  :)
като У5 показва страстна любов, интензивни и дълбоки чувства

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #2102 -: Май 11, 2016, 08:54:32 am »
И аз бих гледал мъжа като проектогадже по пети. Лили е обяснила кое как.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2103 -: Май 11, 2016, 10:59:25 am »
И аз бих гледал мъжа като проектогадже по пети. Лили е обяснила кое как.

По-скоро гледам естествения сигнификатор и у7. Разгледах отношенията по АС/ДС, но с уклон към 5 дом.

Луната е в дома на квезита, но не е мъжки сигнификатор, обаче много добре отразява естеството на въпроса и нагласата на питащата, заинтересована е от квезита.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gemini

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Любовни хорари
« Отговор #2104 -: Май 13, 2016, 01:10:51 pm »
 ???
Здравейте,
Тормози ме в последния месец един въпрос, а няма как да получа отговор. Надявам  се астрологията да помогне.
Има ли друга ДД ?
Благодаря, ако ви се занимава.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2105 -: Май 14, 2016, 09:01:37 am »
Не. Ти се самоизмъчваш - последният аспект на Луната е квадрат с диспозитора й и У1. Той е в знак, в който ти екзалтираш. Добре му е. Неговият У5 е в знака на твоя управител - пада си по теб. Слънцето управлява и теб, и неговият осми дом. Квадрата на Луната със сигнификаторите на въпроса - Слънцето като У8 и Венера като естествен сигнификатор, показва, че той няма интимни отношения с друга.
Сама "генерираш" въображаеми проблеми и се самопотискаш. Харесва те, успокой се.

П.П. Трудно си изразявате емоциите и чувствата един към друг - заключени знаци в петите домове. Малефиците в твоя пети показват, че ти се измъчваш повече от това. Той е объркан, бавно минава през ситуацията и се опитва да я осмисли.
« Последна редакция: Май 14, 2016, 09:04:05 am от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

gemini

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Любовни хорари
« Отговор #2106 -: Май 16, 2016, 09:18:50 am »
Благодаря, за вниманието.  Май е много вярно напиасното. Аз наистина имам склонност да се "филмирам"

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2107 -: Май 16, 2016, 12:21:44 pm »

gemini

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Любовни хорари
« Отговор #2108 -: Май 16, 2016, 01:34:56 pm »
Да

Моля те, ако имаш време обясни как се вижда това в картата. Благодаря

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2109 -: Май 16, 2016, 10:32:16 pm »
Въпросът е Х обича ли ме още след това, което стана (във въпросът е посочено какво точно е станало)?

П.П. Моля някой да опита с картата, този път не е за глупости.
« Последна редакция: Май 16, 2016, 11:01:15 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Любовни хорари
« Отговор #2110 -: Май 16, 2016, 11:39:41 pm »
Да речем, че е поохладнял. Луната тъкмо сменя знака — от този на твоя управител към този на У5. Бих казал, че преосмисля чувствата си, или пък че му липсва усещането да е влюбен — сложно е да се каже. Между управителите ви има сходящ аспект, скоро ще разбереш. По-скоро да.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #2111 -: Май 16, 2016, 11:51:00 pm »
Обича те  :) По хорара изглежда, че се държи дръпнато, но това не променя чувствата му. Ще се му мине скоро.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2112 -: Май 17, 2016, 05:20:38 pm »
Въпросът е Х обича ли ме още след това, което стана (във въпросът е посочено какво точно е станало)?
Да, обича те, ти него повече



adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2113 -: Май 18, 2016, 12:45:48 pm »
С половинката пак се скарахме окончателно ли е това и изобщо има ли чувства към мен или аз се заблуждаваме сама себе си
« Последна редакция: Май 23, 2016, 07:22:19 am от adelina »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2114 -: Май 23, 2016, 07:24:47 am »
Моля кажете някакво мнение по мойта карта вече нз какво да мисля не спираме да се караме