Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758510 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2175 -: Май 28, 2016, 01:15:06 pm »
Да се готви следващата жертва  :-X

Кармата трябва да се чисти, Уич... Колелото на Самсара се върти  :29: ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2176 -: Май 28, 2016, 01:33:50 pm »
За по-достоверна прогноза са нужни данните и на другия човек, да му се види наталната карта. Хорарът като астрологична техника има определени възможности, но те са твърде ограничени. Може да покаже накъде са тръгнали нещата в определен период от време, но не казва защо. Но повечето хора рядко си задават въпроса "защо", включително и тези, които се интересуват от астрология. Обикновено преобладават констатации от типа на "планета в еди кой си знак е това, в еди кой си дом е онова".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2177 -: Май 28, 2016, 02:07:55 pm »
Не ми се струват много читави мъжете, на които попада. Като отношение. Но това си е мое субективно впечатление, мнението ми по въпроса не е меродавно. И все пак, за да ти се изреди такава поредица от идиоти, навярно има някаква причина.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Любовни хорари
« Отговор #2178 -: Май 28, 2016, 02:10:00 pm »
Дами,
Моля за помощ!
На къде отива тази връзка между тези така интересно свързани хора?
Адски проблемно в момента и ме молят за помощ, а аз Вас! :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2179 -: Май 28, 2016, 02:18:34 pm »
То дали ще се вкопчваш във всеки пореден или държиш на къса каишка един и ще се опитваш да даваш тон във връзката, все ще е проявление на Венера-Плутон. Добрата манипулация е индиректна, ненатрапчива, не изглежда като обсесия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2180 -: Май 28, 2016, 02:34:58 pm »
Тя има нужда да страда! Ами да си страда.
Страдание е човек да изживява тежко несподелената си любов, обикновено в тези случаи се отдръпва, отдава се на занимания или работа, за да не мисли за проблемите си, а не веднага да скочи в леглото на първия, който я покани на кафе. Нали миналата година уж страдаше за един, който живееше у тях- хем страдаше, хем го плюеше, че не си бил намерил работа за два месеца- младежа си плю на петите, после докато мислех, че още страда за него-везната, изведнъж пуска хорар за овена, който я напомпи и не искаше да става татко.  След него втори, трети, а преди везната по колко "страдаше", както казваше Радой Ралин:
"Няма вече бурни страсти, със секса ние сме на здрасти"  :)
« Последна редакция: Май 28, 2016, 02:36:41 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2181 -: Май 28, 2016, 02:42:01 pm »
Картите на Матейко не са за хорарната тема, а по-скоро за "Натални карти" или за друга по-специфична.

Ех, някои как помнят! На мен толкова мисли ми минават ежедневно през главата, че не успявам и забравям да броя.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Любовни хорари
« Отговор #2182 -: Май 28, 2016, 02:46:53 pm »
Картите на Матейко не са за хорарната тема, а по-скоро за "Натални карти" или за друга по-специфична.

Ех, някои как помнят! На мен толкова мисли ми минават ежедневно през главата, че не успявам и забравям да броя.  ;D
Ох! Извинявам се!
Разпалиха ми главата! Аз о номерология разбирам викам на момчето отивате на раздяла заради теб... В същото време ми вика аз я обичам, гледам ги въх какви съвпади ама Уран в квадрат с Нептун... и на двамата по едно и също време... Не разбирам много! :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2183 -: Май 28, 2016, 02:47:46 pm »
Може и в "Синастрии" - въпросът нали е какво ще се случва между тях.  :)

Цитат

На къде отива тази връзка между тези така интересно свързани хора?

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #2184 -: Май 28, 2016, 03:00:48 pm »
Срещата ни ще се състои ли? Благодаря предварително  :)


Да, но отсрещната страна може да има проблеми с комуникация, с предвижване, да е зает с работа и да има забавяне на срещата или преодоляване на пречки от негова страна, при теб също не е изключено здравословно неразположение, отлагане.


Срещата в крайна сметка не се състоя. След  като уж се  бяхме разбрали да излезнем, след около седмица пак ме опита под формата на майтап. Аз промених темата на разговор, защото очаквах малко по-сериозно отношение от негова страна. Повече не ме попита. Явно желанието му не е било толкова голямо. Благодаря отново за отговора, Акрукс  :)


Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #2185 -: Май 28, 2016, 03:11:53 pm »
Всеки страда по различен начин. Един ще се отдръпне тихо в ъгъла да плаче, друг ще се зарови в работа, трети на принципа "клин клин избива" и т.н. Хората сме различни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2186 -: Май 28, 2016, 03:17:30 pm »
Всеки страда по различен начин. Един ще се отдръпне тихо в ъгъла да плаче, друг ще се зарови в работа, трети на принципа "клин клин избива" и т.н. Хората сме различни.
Така е, различни сме и в многообразието се състои очарованието на живота, а колкото до поговорката "Клин клина избива или по-дълбоко го набива!"

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2187 -: Май 28, 2016, 05:53:23 pm »
Обади се иска да се видим чудя се това ще промени ли нещата или ще ги вкъщи,чудя се как да постъпя.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2188 -: Май 28, 2016, 06:04:43 pm »
Ако се спазват основните хорарни правила, хорарът не показва положителен развой на ситуацията. Особено за теб - Луната е в сходящ квадрат с твоя сигнификатор.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2189 -: Май 28, 2016, 06:06:13 pm »
Мерси значи ще си спестя нервите.