Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759802 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2235 -: Юни 09, 2016, 11:33:32 pm »
Хм, тя казва, че иска семейство, деца и т.н. Пък дали е готова...

...такава е нагласата - леко самовлюбена и нарцистична.
Способна е да даде много в една връзка, всъщност. Иначе, че иска да бъде обожавана - иска. Но кой ли пък не иска.  ;)
« Последна редакция: Юни 09, 2016, 11:35:30 pm от Bobolina »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2236 -: Юни 09, 2016, 11:35:15 pm »
По-скоро една романтична нагласа виждам, вълнува я любовта на този етап, иска да я изживее и да получава внимание. Дотолкова я вълнува и партньорството - засега е по-интересна прелюдията, а не произтичащите от едни по-сериозни отношения отговорности.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2237 -: Юни 09, 2016, 11:37:05 pm »
По тази карта може ли да се каже дали ще срещне някой нов или от наличните ухажори ще избира? :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2238 -: Юни 09, 2016, 11:41:55 pm »
Гледайки аспектите, по-скоро бих предположила някой от наличните.

Луната в 7 дом вече е извършила тригон с нейния сигнификатор /ретро Сатурн в 11 дом/, секстилът със Слънцето и Венера също вече е разходящ. Въпреки това може да се окаже, че никоя от наличните възможности да не я устройва - Луна в сходящ квадрат с ПФ и ретро Марс.

Ако гледаме сходящия тригон на Луната с Уран, отворена е за нови запознанства. Но тук има доза експериментиране, липсва дълбочина и ангажираност. Според мен до края на годината няма да скучае и няма да ѝ липсват контакти.
« Последна редакция: Юни 09, 2016, 11:47:47 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2239 -: Юни 10, 2016, 12:50:42 pm »
Карта с въпрос: "До края на 2016 ще започна ли сериозна връзка?" На мен не ми е много ясен въпросът, как се започва сериозна връзка, то се започва, пък дали ще е сериозна, времето ще покаже и сигурно ще е нужно повече от един хорар време. Девойката е нещастна, защото единият от ухажорите й не я влече, вторият затрупан с проблеми и не й обръща нужното внимание, третият.... и т.н.  ;D
Да, по картата също излиза, че има приятелство, в което се чувства затруднена защото харесва друг, но и двамата не са влюбени в нея, което тя явно си знае и усеща, за да задава подобен въпрос, на който отговорът е Не.
 По твоя въпрос- как се започва сериозна връзка- ами когато мъжът покани открито жената пред нейните близки на вечеря, а след вечерята се срещат поне месец пак открито на места за развлечения, за да се опознаят и преценят дали влеченията им са взаимни, и едва тогава пристъпват към следваща фаза на анатомично опознаване. Със сигурност от пиянска свалка в дискотреката, приключила после в леглото, сериозна връзка не се започва, макар че навремето имах колежка, която за три дни се ожени с един от нашия завод, с когото се свалили в дискотеката- бракът им трая три месеца обаче- тя като изтрезняла се усетила, че той не е изгодна партия и абортирала скришно, но не е било достатъчно скришно, щом свекървата разбрала и я натирила, като си прибрала преди това подаръците- златните накити и турския кожух от 500лв., което за времето си беше сериозна сума- работехме за 120лв месечно.  :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2240 -: Юни 10, 2016, 01:37:33 pm »
Лелеееееее, какъв латиносериал разказа, Акрукс!  :012:

За девойката - нещо не е както трябва. Ужажорът й, с когото тя има приятелство, е влюбен в нея и постоянно й предлага да се нанесе да живее с него, поръчва си деца от нея и т.н. Прощава й тежки прегрешения и въобщеее... Но със сигурност се чувства и неуверен вече, след като тя така системно се опитва да му убие чувствата и да го накара да я възприема само като приятелка, тъй като тя към него няма.

А поне несериозна връзка в картата й виждаш ли? :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2241 -: Юни 10, 2016, 01:42:27 pm »
Неастрологично - ако наистина няма чувства към човека, няма смисъл да се правят планове за съвместно бъдеще. Да си изживеят хубавите моменти заедно - толкова, колкото им е дадено като възможност и времетраене. Пък ако случайно срещне друг, с който да са на едни честоти, би трябвало да го усети, нещо да трепне у нея. Възможностите за по-сериозна връзка по-скоро би трябвало да се видят в натала /и евентуално кога, при какви обстоятелства/.
« Последна редакция: Юни 10, 2016, 01:44:11 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #2242 -: Юни 16, 2016, 01:44:14 pm »
Здравейте,
Ще ме сватосват  :72: :D
Пускам хорар...ще се получи ли нещо от сватосването? Събитието е в събота.
Благодаря ви.

 :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2243 -: Юни 16, 2016, 07:05:54 pm »
Здравейте,
Ще ме сватосват  :72: :D
Пускам хорар...ще се получи ли нещо от сватосването? Събитието е в събота.
Благодаря ви.
Нищо сериозно, най-много някой флирт да изкараш.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Любовни хорари
« Отговор #2244 -: Юни 20, 2016, 01:01:31 pm »
Брат ми ще се събере ли с мадамата му? Мъка... той е на 47 години, това му беше първата сериозна едногодишна връзка в живота, тя е искала той да се премести при нея в друг град, той отказал и тя му е казала, че слага край, защото връзката им няма развитие. Тя е много готина, родителите ни починаха и с брат ми сме сами, аз имам семейство, но той е съвсем сам. Казах му, че е трябвало да се премести, ама... Та според този хорар дали има шанс тя само да го наказва и да се съберат?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2245 -: Юни 20, 2016, 08:24:41 pm »
Имам един хорар, който не знам дали изобщо е радикален...и дали има отговор на този въпрос.
Той е:  Х защо флиртува в скайп?

По картата гледам неговия У1. Това е Сатурн, но понеже е ретро съм склонна да приема и Уран. Макар че въпросът не е с дългосрочен характер и може би по-точна към момента информация дава Сатурн. Сигнификатор на въпроса обаче си е и Уран - Интернет комуникация. Другият сигнификатор е неговият У3. Това е Юпитер. И му е в осмия дом. И Луната ще направи тригон с него. Това, което си мисля ли е?

Сигнификатор на въпроса е Нептун У3 за него- определено в общуването е хлъзгав, не е открит, което провокира подобни мисли в теб, че флиртува с други. Луната У6 в негов 4д ще извърши секстил с Нептун и тригон с Юпитер съУ3, У11 за него, което показва хармонично общуване с домашно обкръжение и приятели, свързано с работата му, Слънцето У8 в негов 5д е в квадрат с Нептун У3, така че не флиртува по скайп или където и да е, пък ти си мисли каквото искаш.

+1 за това заключение. Аз го разглеждам по Сатурн в негов 11 в знак на Юпитер - У3 и У11 -не флиртува, търси информация и изява в общество на хора, които са му интересни :-)

ОВ: Флиртувал е, срещал се е, осъществявал е всевъзможни по близост контакти. Информацията е от първа ръка.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2246 -: Юни 20, 2016, 08:34:19 pm »
ОВ: Флиртувал е, срещал се е, осъществявал е всевъзможни по близост контакти. Информацията е от първа ръка.

Сега ще има ли сритване отзад?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2247 -: Юни 20, 2016, 08:40:10 pm »
О, такава случка имаше, че мен минимум ще ме номинират за Оскар, а той дълго ще се срамува да влезе в ресторант.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2248 -: Юни 20, 2016, 09:03:49 pm »
Брат ми ще се събере ли с мадамата му? ... Та според този хорар дали има шанс тя само да го наказва и да се съберат?

В хорара наистина изглеждаш искрено загрижена за неговия личен живот и брачни перспективи. Но брат ти ми се струва твърде припрян, не виждам желание за компромис и има някаква едностранчивост, назадничавост в поведението му. Приятелката му изглежда да е с нагласа към задомяване, нейният сигнификатор е в знаков тригон със сигнификатора на брат ти. Физически и плътски си допадат, но ментално и подсъзнателно има противопоставяне между желанията и потребностите на двамата. Конфликтът между някои базисни потребности вероятно протича в скрита форма, на подсъзнателно ниво, но именно той ги ръководи и дава тон във връзката.

На този етап компромисът е трудно постижим, а ако е имало някакво несъгласие или разминаване в очакванията, към настоящия момент то е достигнало своята кулминация. Засега ситуацията остава без развитие. Притеснява ме обаче, че въпросът е зададен по пълнолуние, при което светилата са в последните градуси на знака. Това би могло да се тълкува като изчерпани отношения и като връзка, която отива към своя край. За това може да загатва и позицията на Луната в 4 дом в хорара, при това в последните градуси на знака, без курс.

И все пак дано не съм права.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #2249 -: Юни 20, 2016, 09:09:14 pm »
О, такава случка имаше, че мен минимум ще ме номинират за Оскар, а той дълго ще се срамува да влезе в ресторант.

Тю! Край с вярата ми в добрия край при любовните хорари :-)
De omnibus dubitandum est