Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759514 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2355 -: Юли 18, 2016, 11:05:09 pm »
Някой може ли да вземе отношение по тази карта?

На пръв поглед може да изглежда глупаво да се човърка в приключила връзка, но аз мога да я разбера защо иска да знае. Една връзка би имала смисъл, ако си научим уроците от нея. Не е никак странно, че иска да знае как човек, който в един ден настоява за връзката си с нея, на следващия се оказва вече влюбен в момиче, което е познавал от години...
по тази карта Луната е без курс- каквото станало, станало, нищо ново не предстои
в така обширно изложения въпрос не усетих стремеш към вземане на урок, а по-скоро е засегната нейната гордост, че е предпочел друга, вместо нея, която била готова на компромис- е, да, ама явно той не е бил склонен на компромис, а е искал връзка, в която да бъде приет такъв, какъвто е, дори да не е цвете за мирисане
конкретно по въпроса- да, влюбен е в приятелката си, цени я и я уважава, и нещата наистина отиват към по-сериозна стъпка

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2356 -: Юли 19, 2016, 01:53:13 am »
Благодаря, Акрукс. Според мен той може да е имал нещо с новата още когато се виждаше с приятелката ми, но това са си мои спекулации, защото познавам случая и знам кой какво е правил. Наистина става въпрос за урок, не за засегната гордост. Не си подхождаха двамата.

Да не говорим, че след започване на новата връзка пак търсеше приятелката ми и говореше с нея по начин, който никак не съответства на общоприетите представи за уважение към новите му отношения. ::) Но той си е такъв, нищо лично, щом има кой да търпи, няма лошо. ;D
« Последна редакция: Юли 19, 2016, 02:16:48 am от Bobolina »

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #2357 -: Юли 20, 2016, 01:32:52 pm »
Въпросът ми по тази карта беше дали ще се видя с Х назован по име. Видяхме се въпреки, че не очаквах. Искам да попитам дали има вероятност отношенията ни да прерастнат в нещо по-сериозно?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2358 -: Юли 20, 2016, 04:05:02 pm »
Въпросът ми по тази карта беше дали ще се видя с Х назован по име. Видяхме се въпреки, че не очаквах. Искам да попитам дали има вероятност отношенията ни да прерастнат в нещо по-сериозно?
Едва ли- Венера У7 е в сходяща опозиция с Плутон У1, въпреки че картата е построена за друг въпрос, а не дали ще имате сериозна връзка.

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #2359 -: Юли 20, 2016, 04:11:11 pm »
по тази карта Луната е без курс- каквото станало, станало, нищо ново не предстои
в така обширно изложения въпрос не усетих стремеш към вземане на урок, а по-скоро е засегната нейната гордост, че е предпочел друга, вместо нея, която била готова на компромис- е, да, ама явно той не е бил склонен на компромис, а е искал връзка, в която да бъде приет такъв, какъвто е, дори да не е цвете за мирисане
конкретно по въпроса- да, влюбен е в приятелката си, цени я и я уважава, и нещата наистина отиват към по-сериозна стъпка

Акрукс, докато си на линия.

По този въпрос и отговорът ти - не мога да се ориентирам - под "приятелката си" имаш предвид момичето, което пита или новото гадже?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2360 -: Юли 20, 2016, 04:26:16 pm »
Акрукс, докато си на линия.

По този въпрос и отговорът ти - не мога да се ориентирам - под "приятелката си" имаш предвид момичето, което пита или новото гадже?

Хепи, понеже е по мой въпрос - за новата става дума.

Теглих и Таро за тази връзка - картите излязоха повече за аху-иху, отколкото за нещо стабилно, но съм склонна да вярвам повече на астрологията.
« Последна редакция: Юли 20, 2016, 04:30:19 pm от Bobolina »

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #2361 -: Юли 22, 2016, 08:56:11 pm »
Едва ли- Венера У7 е в сходяща опозиция с Плутон У1, въпреки че картата е построена за друг въпрос, а не дали ще имате сериозна връзка.

Благодаря ти, Акрукс! Времето ще покаже  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2362 -: Юли 22, 2016, 09:12:57 pm »
Благодаря ти, Акрукс! Времето ще покаже  :)
Разбира се, все пак Венера и Марс са в сходящ хармоничен аспект, а те управляват 1-ви/5-ти дом при двама ви, но е нужно повече време защото Марс е ретрограден, а преди това ще има противопоставяне между вас- Венера У1 за него в сходяща опозиция на Плутон У1 при теб

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2363 -: Юли 25, 2016, 04:06:23 pm »
Ще пожелае ли Х да се съберем отново? (назован по име)


 :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2364 -: Юли 25, 2016, 04:20:27 pm »
Ще пожелае ли Х да се съберем отново? (назован по име)


 :58:
Може да те потърси за секс, за сериозно обвързване и събиране под един покрив на този етап не

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2365 -: Юли 25, 2016, 04:20:49 pm »
Ще пожелае ли Х да се съберем отново? (назован по име)

Подновяване на позастинали отношения е възможно, включително и отново да пламне искрата. Но с предпоставки, на този етап, отношенията да се развиват при малко по-напрегнат фон. От друга страна, без тенденция да протичат вяло и монотонно, не са изключени обаче и спорове/несъгласия по някои въпроси. Единият от двамата може да бъде с по-себична нагласа и според мен това е марсовият партньор, не са изключени прояви на ревност.

Този Х. къде е в момента - имало ли е някакво пътуване или преместване надалеч, което да е създавало пречки?

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2366 -: Юли 25, 2016, 05:05:32 pm »
Подновяване на позастинали отношения е възможно, включително и отново да пламне искрата. Но с предпоставки, на този етап, отношенията да се развиват при малко по-напрегнат фон. От друга страна, без тенденция да протичат вяло и монотонно, не са изключени обаче и спорове/несъгласия по някои въпроси. Единият от двамата може да бъде с по-себична нагласа и според мен това е марсовият партньор, не са изключени прояви на ревност.

Този Х. къде е в момента - имало ли е някакво пътуване или преместване надалеч, което да е създавало пречки?
Много благодаря, Lilla!
Да, доста - в чужбина отиде преди да прекратим...в солара също имам връщане към стара връзка, сега и хорара го потвърждава...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2367 -: Юли 26, 2016, 06:50:06 pm »
Момичето поиска карта и за следващия месец, пита дали ще успеят в рамките на 1 месец да се уговорят нещо конкретно за среща.

Не мисля, въпреки силното желание .

Обратна връзка - нямаха среща. Корея, благодаря за точното разчитане на картата!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2368 -: Юли 26, 2016, 06:56:58 pm »
Същото момиче пита дали ще успеят с (име) да отидат поне на кратка ваканция заедно това лято/ранна есен. Обаче пак прибързва, AC e в първите градуси. Какво друго бихте казали по картата?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2369 -: Юли 26, 2016, 07:05:50 pm »
Същото момиче пита дали ще успеят с (име) да отидат поне на кратка ваканция заедно това лято/ранна есен.

Понеже не следя хронологията на нейните въпроси, за някакъв мъж/момък ли става въпрос?

Според мен е възможно някакви обстоятелства да осуетят или да отложат съвместното пътуване. Не е изключено една от причините да е свързана с възникване на разногласия между двамата или несъгласие по някакъв въпрос. Питащата може да поостане вкъщи или някакви домашни/жилищни въпроси да бъдат поставени на дневен ред.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui