Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758278 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2715 -: Ноември 27, 2016, 01:08:49 pm »
Сама ли си, нямаш ли родители, семейство, роднини, близки, които да те подкрепят?

Според мен има нещо в семейството ѝ, за което не иска да споделя. И може би е преценила, че не може да разчита на тяхната подкрепа.

Аделина, имам въпрос към теб. Притесняваш ли се от осъждане от страна на твоя баща? Каква би била неговата реакция, ако разбере, че си останала самотна майка, изоставена от бащата на детето? Ако задържиш детето без баща?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2716 -: Ноември 27, 2016, 01:09:49 pm »
Никога не съм казвала,че не обичам детето си .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2717 -: Ноември 27, 2016, 01:13:55 pm »
Не не се притеснявам от баща ми изобщо ,просто страшно много ми се иска детето ми да има нормално семейство и баща й да си е при нея,чувствам се така все едно съм се провалила във всичко в тоя живот.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2718 -: Ноември 27, 2016, 01:17:51 pm »
Нормално семейство се създава с нормален партньор, а не с истерик.
Не е като да не си го видяла що за стока е, значи така си преценила, че е подходящ и че можеш да го обичаш такъв.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2719 -: Ноември 27, 2016, 01:22:07 pm »
Да така е ,а и аз не съм казала,че съм спряла да го обичам,но явно така като гледам чувства имам само аз,но не и той.Явно найстина съм голям провал не можах да я износя,сега се оказва,че и семейство не мога да й дам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2720 -: Ноември 27, 2016, 01:31:27 pm »
Според мен просто не си случила на мъж. Но да си имала очи, като си го гледала. Не е провал, а житейски урок. Може би просто не си преценила, че тоя мъж с присъщия му характер е труден за създаване на семейство и съжителство. И не е като да не се е провалял в отношенията и с други жени. Той затова толкова се перчи. Изгражда психологически защити чрез вменяване на вина и чувство за малоценност на отсрещната страна. Иска да покаже, че все жената е виновна за неуспеха на неговите отношения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2721 -: Ноември 27, 2016, 01:42:51 pm »
Аз  бих препоръчала една много полезна книга на Аделина, но на лични :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2722 -: Ноември 27, 2016, 01:48:54 pm »
Благодаря ви за отделеното време найстина.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2723 -: Ноември 27, 2016, 07:49:03 pm »
Как мислите дали изобщо иска малката или не му дреме изобщо.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2724 -: Ноември 27, 2016, 08:04:18 pm »
Ох, Аделина...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2725 -: Ноември 27, 2016, 08:59:05 pm »
Господи...и хора като мен си мислят, че не са достатъчно зрели и отговорни за деца. А планктона се множи.

П.П. Четох, четох. Ядосвах се. Пък накрая не се сдържах. Кой - както може се втурнал да помага. Ама хора, вие в равно поле наливате  - то няма запълване. Не се хабете.
Нека детето да е здраво и с много късмет.


По хорара на 666: има интерес, но и двамата сте водени от прагматизма. Не е бурна емоция. Ти си по-привлечена.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2726 -: Ноември 27, 2016, 09:34:35 pm »
Кой - както може се втурнал да помага. Ама хора, вие в равно поле наливате  - то няма запълване. Не се хабете.

Тоя път вече съм го минала – с една приятелка навремето, поставена в сходна ситуация. Резултатът беше нулев, все едно хвърляш грахови зърна в стената и после рикошират. За мен – поредната обеца на ухото да не правя добро за консуматори. За нея – смучене на енергийни, материални и емоционални ресурси, като изиграе умело върху струната на състраданието и жалостта. Не бях чула версията на мъжа ѝ и инстинктивно се хвърлих да я "спасявам"... от собствената ѝ глупост и малодушие.

И въпреки това пак реагирам, ако някой изпадне в трудна ситуация. Междувременно и аз може да съм изпадала, ама на кой му пука?  ;D

Но за Ади имам усещането да е с девствено-незлоблив мозък, струва ми се неопетнен от дребни тарикатлъци. За някоя друга вече сериозно бих се замислила доколко е искрена. Разбира се, съвсем не искам да кажа, че в споделената ситуация има само един виновен и това е мъжът.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2727 -: Ноември 27, 2016, 10:06:29 pm »
В мен няма никаква идея за отмъщение или нещо такова,даже неискам и финансовата му помощ ,ако найстина не ни иска мен и малката .Просто тайничко се надявам и на мен да ми е писано ,някъде поне мъничко щастие в тоя живот.
« Последна редакция: Ноември 27, 2016, 10:09:46 pm от adelina »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2728 -: Ноември 27, 2016, 10:10:43 pm »
По-горе коментирах моята наивност, с която помагах на приятелки. Не говорех за теб и твоите мотиви.

А има и актриси, които могат да те убедят /да се опитват/, че слънцето изгрява на запад.  :012:

Просто тайничко се надявам и на мен да ми е писано ,някъде поне мъничко щастие в тоя живот.

Ако говорим за "мъничко щастие", ти си със съвпад на Луна и Юпитер в 5 дом. А символиката на този дом нали се сещаш каква е? Не е като да имаш афликтиран малефик там, който да поставя радостта с децата под въпрос.

Та ти си със силен Раху в изгряващия знак и Кету в 7 дом, при това с Ардра на Асцендента. Много ми е интересно как се оставяш партньорът все да те (ръ)ководи? Програмата на възлите е друга. Но в тази двойка знаци се дава възможност проблемите в отношенията да се решават чрез консенсус. И Юпитер като у7 във ведическата карта не ти е слабо поставен, дори формира благоприятна йога в 5 дом. Не бих казала, че си съвсем без късмет. Имам чувството, че по някакъв начин сама си саботираш късмета, като се хвърляш заслепена в отношения, които изначално са деструктивни за теб, и трудно излизаш от такива връзки. С тенденция да стават симбиотични – единият сипва отрова, другият я поглъща и моли за още.



« Последна редакция: Ноември 27, 2016, 10:29:45 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2729 -: Ноември 27, 2016, 10:19:16 pm »
Явно само и единствено времето, ще покаже какво ще стане, аз просто тайно ще се надявам, все пак да реши да се съберем,да не ни зареже и така.