Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758187 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2820 -: Февруари 03, 2017, 01:33:46 pm »
Досега все той правеше подобни коментари, сега сефте реших и аз да му отвърна. Реагира добре, зарадва се,обаче аз не знам защо реших, че е само привидно......явно Луната в 12д отразява моите мисли, че само привидно му стана приятно. Не знам имам ли основание или не, нищо лошо не съм казала, ама ето нещо ме тревожи...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2821 -: Февруари 03, 2017, 07:38:36 pm »
Вчера си пуснах хорар за отношенията ни с човек, назован по име. Не са точно любовни, но слагам картата в тази тема, защото е най-близка по смисъл.
Общо взето картата отразява въпроса, но се зачудих, след като аз задавам въпроса и аз правя картата, Сатурн в 7 дом как точно да го тълкувам  :017: Очевидно няма как да означава, че нямам доверие на астролога :) Имам идея за възможно значение, но бих искала да чуя и други предположения.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Любовни хорари
« Отговор #2822 -: Февруари 03, 2017, 08:11:13 pm »
Вчера си пуснах хорар за отношенията ни с човек, назован по име. Не са точно любовни, но слагам картата в тази тема, защото е най-близка по смисъл.
Общо взето картата отразява въпроса, но се зачудих, след като аз задавам въпроса и аз правя картата, Сатурн в 7 дом как точно да го тълкувам  :017: Очевидно няма как да означава, че нямам доверие на астролога :) Имам идея за възможно значение, но бих искала да чуя и други предположения.
Може да си го тълкуваш, че отговора ти по картата ще се забави. Ти сигурно имаш твой отговор. Моя отговор ми е труден за даване, защото нямам конкретен въпрос(и това може да е значение). Отговора може да е грешен със Сатурн в 7 дом, но ако въпроса касае брак/служба примерно, няма да е.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2823 -: Февруари 03, 2017, 08:18:57 pm »
Да, не съм написала въпроса :) Той касае отношения от дистанция, такива които нямат бъдеще и не искам да имат, по-скоро като начин на възприемане на другия, чувство на сродност или симпатия. Как точно стоят нещата за мъжа?
Типажът е странен, сдържан и изпуснато от него, вероятно неволно в разговор по съвсем различна тема, признание за специално отношение към мен ме впечатлиха бекрайно.  ::)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Любовни хорари
« Отговор #2824 -: Февруари 03, 2017, 08:31:25 pm »
Да, не съм написала въпроса :) Той касае отношения от дистанция, такива които нямат бъдеще и не искам да имат, по-скоро като начин на възприемане на другия, чувство на сродност или симпатия. Как точно стоят нещата за мъжа?
Типажът е странен, сдържан и изпуснато от него, вероятно неволно в разговор по съвсем различна тема, признание за специално отношение към мен ме впечатлиха бекрайно.  ::)
Дистанцията ли се явява 'трудността' и/или невъзможността в отношенията? Струва ми се, че  той вижда обща ценностна система с теб, както се изрази 'сродност'. За съжаление не мога да кажа, че отношенията биха се развили любовно, но срещи/разговори/интимност със сигурност ще има,според мен. Крайният резултат излиза положителен.
« Последна редакция: Февруари 03, 2017, 08:36:16 pm от Radost »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2825 -: Февруари 03, 2017, 09:08:23 pm »
Много са факторите възпрепятстващи развитието на отношенията като интимни, по-добре да не стават такива. За мен по-ценно би било едно общуване на базата на общи интереси и споделяне. Това не изключва симпатия и приятно чувство, но без задълбочаване в тази посока.
Доста напрегнати аспекти има към двата сигнификатора, но на Луната й предстоят доста добри аспекти, докато напусне знака :)
Благодаря ти за мнението :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Любовни хорари
« Отговор #2826 -: Февруари 03, 2017, 09:18:11 pm »
Много са факторите възпрепятстващи развитието на отношенията като интимни, по-добре да не стават такива. За мен по-ценно би било едно общуване на базата на общи интереси и споделяне. Това не изключва симпатия и приятно чувство, но без задълбочаване в тази посока.
Доста напрегнати аспекти има към двата сигнификатора, но на Луната й предстоят доста добри аспекти, докато напусне знака :)
Благодаря ти за мнението :)
Благодаря за споделеното.  На Луната й предстоят 2 дисхармонични и 1 хармоничен последен аспект , докато напусне знака, ако говорим за мажорни аспекти с планети.
« Последна редакция: Февруари 03, 2017, 09:21:35 pm от Radost »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2827 -: Февруари 03, 2017, 09:21:05 pm »
Ха, доста не са, да, два - със Сатурн и с Парс Фортуна. Последен е със Сатурн. Полусекстила с Венера за съжаление на мога да го броя  :012:
« Последна редакция: Февруари 03, 2017, 09:23:30 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2828 -: Февруари 03, 2017, 09:58:26 pm »
Вчера си пуснах хорар за отношенията ни с човек, назован по име. Не са точно любовни, но слагам картата в тази тема, защото е най-близка по смисъл.
Общо взето картата отразява въпроса, но се зачудих, след като аз задавам въпроса и аз правя картата, Сатурн в 7 дом как точно да го тълкувам  :017: Очевидно няма как да означава, че нямам доверие на астролога :) Имам идея за възможно значение, но бих искала да чуя и други предположения.
Сатурн в 7 дом може да означава и, че нещо скриваш от другите относно въпроса. По тази карта, може да продължите да се виждате и общувате, не мисля обаче, че имате взаимни чувства и симпатии един към друг и до задълбочени отношения едва ли ще се стигне.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2829 -: Февруари 04, 2017, 05:33:32 pm »
Вчера си пуснах хорар за отношенията ни с човек, назован по име. Не са точно любовни, но слагам картата в тази тема, защото е най-близка по смисъл.
Общо взето картата отразява въпроса, но се зачудих, след като аз задавам въпроса и аз правя картата, Сатурн в 7 дом как точно да го тълкувам  :017: Очевидно няма как да означава, че нямам доверие на астролога :) Имам идея за възможно значение, но бих искала да чуя и други предположения.
Сатурн в 7д се е вземал под внимание в миналото, когато се е изчислявала на ръка картата, което предполагало, че астрологът може да сгреши.
В днешно време, разположен в 7д може да показва по-зрял и улегнал партньор, такъв с ангажименти- семейни и от този род, както и да е затруднен по някакъв начин- какво по-точно покзва дома, който управлява планетата.
Може да имате добра комуникация и занапред, както и флирт, харесал те е, но сериозна връзка картата не показва да имате.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #2830 -: Февруари 04, 2017, 07:36:50 pm »
Здравейте, опитвам се да си тръгна от взаимоотношения които ме нараняват и са без бъдеще според мен. Това ли е края на връзката ми с Х?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2831 -: Февруари 04, 2017, 09:34:54 pm »
Според мен не.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2832 -: Февруари 04, 2017, 10:01:40 pm »
.....
В днешно време, разположен в 7д може да показва по-зрял и улегнал партньор, такъв с ангажименти- семейни и от този род, както и да е затруднен по някакъв начин- какво по-точно покзва дома, който управлява планетата.
Може да имате добра комуникация и занапред, както и флирт, харесал те е, но сериозна връзка картата не показва да имате.
Точно така го виждам и аз. Освен това Сатурн тук показва и още нещо - достигнато ниво в служебната йерархия.
Комуникацията ми е важна :) Благодаря за коментара!
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #2833 -: Февруари 04, 2017, 10:07:28 pm »
Според мен не.
Благодаря за мнението. По принцип за края на нещо гледаме моя У4 какви аспекти прави или не ?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2834 -: Февруари 04, 2017, 10:37:42 pm »
Здравейте, опитвам се да си тръгна от взаимоотношения които ме нараняват и са без бъдеще според мен. Това ли е края на връзката ми с Х?

Марс, У1 се отдалечава от съвпада си с Венера, У7 дом и, според мен, да, сложила си край. Всъщност това, ако си го решила, значи е факт. От теб зависи дали ще дадеш нов шанс на връзката си с този човек. Но ще продължите да общувате, предполагам служебно или тайно - Луната ще направи тригон с Меркурий, У3/6 домове за теб и 9/12 за него.
Връзката ви дискретна ли е?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми