Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758978 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2850 -: Февруари 10, 2017, 08:52:46 pm »
Аз го питах, той отрече, да има друга. Вярвам му. Дано си права, и нещо се случи, защото вече полудявам  :'( :58:

laelia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #2851 -: Февруари 14, 2017, 12:02:10 am »
Здравейте,имам нужда от помощта ви.Не мога да кача карта,а искам да задам въпрос и ще съм ви много благодарна ако някои ми помогне.Въпроса ми е следния- Ще възобновим ли връзката си с ......(назовавам името )?Въпроса е зададен в 23:37 в гр.Пловдив
Благодаря предварително :) !

laelia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #2852 -: Февруари 16, 2017, 01:05:21 am »
Здравейте отново,надявам се да не ставам досадна.Относно въпроса ми,направих карта и се надявам да е правилно построена и ще се радвам да се включите с коментар по нея.Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2853 -: Февруари 16, 2017, 03:02:41 pm »
Здравейте отново,надявам се да не ставам досадна.Относно въпроса ми,направих карта и се надявам да е правилно построена и ще се радвам да се включите с коментар по нея.Благодаря!
комуникация, срещи, флирт може да имате, но до връзка едва ли ще се стигне

laelia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #2854 -: Февруари 16, 2017, 06:25:37 pm »
Благодаря много akruks,да комуникацията я има,срещите са неизбежни тъй като работим на едно място.Въпроса ми беше продиктуван от това,че аз все още изпитвам чувства към този човек въпреки ,че сме разделени от няколко месеца.Вероятно тая надежда все още,но и той не ми дава възможност да се отърся и да продължа.Държи да бъдем приятели и да не прекъсваме отношенията си напълно тъй като за него съм твърде важен човек.Това му поведение ме обърква и ми кара да се чувствам зле.Държи да е свободен има желание да се среща с други жени,а в същото време се съобразява по неговите думи да не ме наранява допълнително.Много благодаря още веднъж,дано съумея да изляза от тази ситуация. :58:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #2855 -: Февруари 22, 2017, 11:26:01 am »
Имам ли шанс да си взема обратно Х., за тази цел единственото условие е да се раздели с жена си, но това е нещо в което аз няма да участвам, тоест не искам да се случва заради мен.
Мога да застана между тях, но не искам, дори обратното, грижа се да не си съсипят отношенията.
Навремето аз отказах сериозни отношения с него, най-голямата моя глупост, защото е идеалният мъж за мен, сега сме само приятели.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2856 -: Февруари 22, 2017, 11:31:44 am »
Много сложно е формулиран въпросът. Може би е по-удачно да се зададе в по-простичък вид – дали Х. ще се разведе.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2857 -: Февруари 22, 2017, 11:37:43 am »
Имам ли шанс да си взема обратно Х., за тази цел единственото условие е да се раздели с жена си, но това е нещо в което аз няма да участвам, тоест не искам да се случва заради мен.
Мога да застана между тях, но не искам, дори обратното, грижа се да не си съсипят отношенията.
Навремето аз отказах сериозни отношения с него, най-голямата моя глупост, защото е идеалният мъж за мен, сега сме само приятели.
Сори, ама Х. да не е багаж, че да си го вземаш обратно  :)
Луната У3 заточена в знак на негов У3, нямат аспект помежду си, което не говори за наличие на комуникация и срещи между вас, Луната в сходящ квадрат с негов У1, който е ретрограден и като стане директен ще поднови хармоничните аспекти с негови У4, което показва, че ще остане в дома при семейството си, няма да се раздели с жена си- У7 за него в негов 4д в разходящ хармоничен аспект с Юпитер У1, У5 за него в негов 12д- като цяло не е открит човек и не парадира с чувствата към жена си.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #2858 -: Февруари 22, 2017, 11:49:28 am »
Да сложно го зададох, а в хорарите, които се отнасят за трима души винаги са ми неясно кой какво е.

Акрукс мерси!

Има чувства към жена си, разбира се. Обича я, затова и няма да позволя аз да съм причина за евентуални подобни случки, дори ако мога ще ги предотвратя, именно защото той я обича, никога няма да постъпя подло и винаги ще го предпазя от глупости. Но имат силни неразбирателства помежду си, наскоро я беше хванал дори да кръшка. Има чувства и към мен /но те са различни, не е влюбване, нито от моя нито от негова страна, просто обич/, но спазвам разумна и безопасна дистанция, иначе като приятели сме много близки и комуникацията ни e непрекъсната.
« Последна редакция: Февруари 22, 2017, 11:51:05 am от Satin »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2859 -: Февруари 22, 2017, 11:55:27 am »
Такива ситуации са с неясен изход – един мъж да обича две жени, макар и по различен начин. В такива случаи по-силното чувство взема превес, но още по-често бремето на задължения и отговорности, с чувство за дълг и вина може да бъде притиснат и държан на каишка дълго време. Доста съпруги така правят, след като любовта, обичта и прочие топли чувства отдавна са си отишли, но има някаква сметка да го задържи. В такава ситуация, ако все още някаква емоционална нишка го свързва със съпругата му, не са изстинали чувствата, ти няма да си печелившата страна. Изчакай, дай му време и виж развоя на ситуацията, животът е непредсказуем.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #2860 -: Февруари 22, 2017, 05:29:53 pm »
Здравейте,
направих хорар за раздяла...дали е окончателна раздялата ми с И.?
Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2861 -: Февруари 22, 2017, 08:13:31 pm »
Здравейте,
направих хорар за раздяла...дали е окончателна раздялата ми с И.?
Благодаря!
вижда се, че още се интересуваш от него и не ти е безразличен- твоя У1 в негов 1д, негов у1 в твоя 5д
 окончателно ще приключи, когато изстинат чувствата ти към него и спреш да го мислиш, а това ще се случи накрая- Луната У12 в 5д с последен аспект квадрат с Юпитер У5 в 3д

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2862 -: Февруари 22, 2017, 08:38:11 pm »
Ще се получат ли нещата с Х?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2863 -: Февруари 22, 2017, 08:44:20 pm »
Ще се получат ли нещата с Х?
Да, пича е сериозен, макар наглед да е авантюристичен хубавец

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Любовни хорари
« Отговор #2864 -: Февруари 22, 2017, 08:48:37 pm »
Малко ми е неудобно да попитам, че съм страшно начинаеща, но няма ли указание за брак в картата?