Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758867 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2910 -: Март 05, 2017, 05:56:40 pm »
Благодаря за отговора ,а що се отнася до образованието имам го остава ми година да го завърша и не виждам какво лошо виждаш в това,че да се възмущаваш или може би след като имам проблеми в личен план според теб съм тъпа проста и необразована с всичкото ми уважение.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2911 -: Март 05, 2017, 06:01:20 pm »
Ади, на теб вече неколкократно сме ти го казвали, сега и Акрукс се присъедини. Такъв мъж си избрала за спътник в живота и баща на детето си. Затова ще го търпиш, ще правиш компоромиси. А и щом всеки път питаш за сдобряване, по всичко личи, че си с компромисна нагласа, а не да му биеш шута и да се изнесеш с детето. Но всяка седмица да се пускат едни и същи хорарни въпроси след поредната семейна дрязга и аз не виждам смисъл, при вас нещата са циклични, това ви е динамиката на отношенията. И други двойки така живеят – въпрос на личен избор. И астрологията няма да помогне.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2912 -: Март 05, 2017, 07:12:59 pm »
Благодаря за отговора ,а що се отнася до образованието имам го остава ми година да го завърша и не виждам какво лошо виждаш в това,че да се възмущаваш или може би след като имам проблеми в личен план според теб съм тъпа проста и необразована с всичкото ми уважение.
Нищо лошо не виждам в това да си образована, пожелавам ти да станеш такава, а не само дипломирана. Лични проблеми всеки има, аз също, що си мислиш, че светът се върти около теб?

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #2913 -: Март 07, 2017, 11:49:08 am »
Здравейте, имам усещане /на ретро Венера!/, че връзката ни с дългогодишния ми приятел зацикля.  Предложих му да се разделим и да приключим отношения. Доста съм объркана, аз самата не искам, но май трябва ... Ще се съгласи ли да се разделим ? или ... Той самия каза, че може би имам право, но да не бързам. Дайте съвет, какво показва картата? Благодаря.

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Любовни хорари
« Отговор #2914 -: Март 07, 2017, 12:02:45 pm »
Надявам се да не досаждам, искам да попитам : Д имал ли е сексуални отношения с В? Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2915 -: Март 07, 2017, 06:06:48 pm »
Здравейте, имам усещане /на ретро Венера!/, че връзката ни с дългогодишния ми приятел зацикля.  Предложих му да се разделим и да приключим отношения. Доста съм объркана, аз самата не искам, но май трябва ... Ще се съгласи ли да се разделим ? или ... Той самия каза, че може би имам право, но да не бързам. Дайте съвет, какво показва картата? Благодаря.
Луната в 1д в знака рака- подхождаш емоционално, Меркурий У1, У5 заточен в риби- объркана си по отношение на чувствата, не се чувстваш сигурна, а той е представен от ретро Юпитер, затова е склонен да отлага решаването на лични проблеми
Марурий У5 за теб е в разходящ хармоничен аспект с Нептун У5 з анего, Луната ще извърши хармонични аспекти с тях, така че любовта и приятелството между вас може да продължи, а проблемите по-нататък да преминат.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Любовни хорари
« Отговор #2916 -: Март 07, 2017, 10:51:50 pm »
Здравейте от три месеца ми пише човек от миналото , а сега на ретро Венера е и с претенции.
Искам да попитам лъже ли ме В че е скъсал със Ц?
Назовани са по име. В е мъж.
Варна 22:50
07.03

Благодаря ви много! :58:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #2917 -: Март 08, 2017, 12:06:30 am »
Докато Венера е ретроградна, в периода, всички ли любовни хорари ще се превърнат в " не -любовни" такива ? Стана ми интересно.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2918 -: Март 08, 2017, 12:31:27 am »
Завръщане на блудни синове и стари тръпки.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2919 -: Март 08, 2017, 01:08:09 pm »
Здравейте от три месеца ми пише човек от миналото , а сега на ретро Венера е и с претенции.
Искам да попитам лъже ли ме В че е скъсал със Ц?
Назовани са по име. В е мъж.
Варна 22:50
07.03

Благодаря ви много! :58:
Не лъже




adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2920 -: Март 08, 2017, 07:29:50 pm »
Момичета искам само да попитам има ли чувства към мен или му е все тази вече

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Любовни хорари
« Отговор #2921 -: Март 08, 2017, 09:43:03 pm »
Не лъже

Честит 8-ми март Акрукс и мн.благодаря!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2922 -: Март 08, 2017, 09:55:11 pm »
Един хорар от сестра ми, макар че така като гледам картата май няма смисъл да се тълкува. Преди няколко дни е спретнала скандал на нейния и нещата не й изглеждат добре, май е успяла да го уплаши. ;D Тя пита: "Х. ще продължи ли да настоява да се срещаме?"

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2923 -: Март 08, 2017, 10:20:49 pm »
Момичета искам само да попитам има ли чувства към мен или му е все тази вече
има чувства, но не ги показва, сигурно е по-затворен и не споделя много какво му е на душата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2924 -: Март 08, 2017, 10:27:31 pm »
Един хорар от сестра ми, макар че така като гледам картата май няма смисъл да се тълкува. Преди няколко дни е спретнала скандал на нейния и нещата не й изглеждат добре, май е успяла да го уплаши. ;D Тя пита: "Х. ще продължи ли да настоява да се срещаме?"
добро е хорарчето, Луната само с положителни аспекти, заема негов 3д в сходящ тригон с Венера У1 на сестра ти, след това секстил с Юпитер У3, накрая тригон със Сатурн, заемащ неин 3д.