Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758675 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3120 -: Април 29, 2017, 10:11:46 pm »
противопоставяне- на мнения, на идеи, на мисли

Това е много точно казано за случая - той се опитва да ми вмени негови виждания, които са напълно чужди за мен, затова и съм неспокойна.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3121 -: Април 30, 2017, 06:49:24 pm »
Карта и от сестра ми - нещо не е както трябва в отношенията й, пита дали той ще й се обади до 10 дни. Картата не показва ли, че друга му е важна?  :017:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3122 -: Април 30, 2017, 07:23:07 pm »
Какво имаш предвид с това по-точно?
Както писах по-горе, Близнаци е подвижен знак, бързо губи интерес, освен това, Луната е по-бързата планета и ще "избяга" от Сатурн в друг знак съвсем скоро.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #3123 -: Април 30, 2017, 07:54:38 pm »
Карта и от сестра ми - нещо не е както трябва в отношенията й, пита дали той ще й се обади до 10 дни. Картата не показва ли, че друга му е важна?  :017:

По тази карта е вероятно да възникне конфликт между тях

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3124 -: Април 30, 2017, 09:17:41 pm »
Карта и от сестра ми - нещо не е както трябва в отношенията й, пита дали той ще й се обади до 10 дни. Картата не показва ли, че друга му е важна?  :017:
никаква друга не му е важна, защото няма такава
Сестра ти до съвсем скоро е била прдеставяна от екзалтирана Венера, а сега е вече заточена Венера и то в знак с диспозитор Марс, негов у-л. Общуването и комуникацията и при двама им е ретроградна и в опозиционни знаци. Неин У1 ще извърши секстил с негов У1, така че връзката им ще продължи, а досериозен конфликт няма да се стигне, първо защото Мерка У3 за него скоро тръгва напред и ще се отдалечи още повече от неин У3, който все още се движи назад, отделно Луната ще извърши пренос на светлина, като ги аспектира последователно. Може би той ще я потърси пръв, защото Меркурий У3 за него тръгва напред след три дни, освен това негов У1 е с диспозитор Меркурий. Сестра ти да се пази от противоречиви изказвания, заради предстоящата опозиция на неин У1 с неин У3.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3125 -: Май 01, 2017, 12:31:38 pm »

Има ли Х интерес към мен?
Благодаря :)

Да дам нещо като ОВ по този хорар - човекът продължава да прави някакви намеци и да се държи като заинтересован. Затова искам да помоля някой да погледне хорара отново (че тогава нямаше много мнения) - не мога да разбера само си чеша егото ли като му обръщам внимание или иска да се случи нещо повече.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3126 -: Май 01, 2017, 12:42:50 pm »
Защо не го поканиш директно на среща?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3127 -: Май 01, 2017, 01:48:53 pm »
Да дам нещо като ОВ по този хорар - човекът продължава да прави някакви намеци и да се държи като заинтересован. Затова искам да помоля някой да погледне хорара отново (че тогава нямаше много мнения) - не мога да разбера само си чеша егото ли като му обръщам внимание или иска да се случи нещо повече.
Погледнах ти картата- не е влюбен и няма сериозен интерес към теб, да не кажа никакъв.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3128 -: Май 01, 2017, 02:04:47 pm »
Благодаря! Не мога да проумея тогава какво целят комплиментите и намеците му.  :017: Преди време в един хорар излезе, че има сексуални желания... може би му е доскучало в сегашната връзка и се разнообразява с някакви фантазии явно..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3129 -: Май 01, 2017, 02:13:43 pm »
Благодаря! Не мога да проумея тогава какво целят комплиментите и намеците му.  :017: Преди време в един хорар излезе, че има сексуални желания... може би му е доскучало в сегашната връзка и се разнообразява с някакви фантазии явно..
то и тук излиза секс- негов У8 в хармоничен аспект с твой У1, но няма намерение да простъпва към декствие, защото няма връзка с негов У1

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3130 -: Май 01, 2017, 02:26:14 pm »
Охо,интересно...akruks, много ги улучваш в целта нещата  :012: Знаех си, че му е за това..Той няма да действа, понеже е обвързан, аз въпреки, че съм убедена, че секс няма да откаже - също няма да действам.

Желанието, което го имаме и двамата и фактът, че никой няма да направи нищо по въпроса ме дразни и се чудя как да си го избия от главата :lol_hitting: Просто сме много смешни - гледаме се, закачаме се, знаем си, че нищо няма да стане, но си продължаваме   :19:

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #3131 -: Май 01, 2017, 03:19:58 pm »
Да задълбавам ли в тези отношения ,или да си остане просто приятелство..много ми е объркано!Благодаря ви :)
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3132 -: Май 01, 2017, 03:22:17 pm »
Да задълбавам ли в тези отношения ,или да си остане просто приятелство..
Това сама трябва да решиш. Хорарите не могат да отговорят на въпроси от типа "да направя ли нещо си".

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #3133 -: Май 01, 2017, 03:31:45 pm »
Съвсем ясно е, че на астрологията не може да се разчита. Човек дори лесно може да бъде заблуден от нея.
Астрологията може... да ни даде пътни знаци, така че да вървим по-спокойно и по-уверено по пътя си.
Но....да- не може... да извърви пътя вместо нас.
« Последна редакция: Май 01, 2017, 03:41:03 pm от mimss »
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3134 -: Май 03, 2017, 11:37:30 am »
никаква друга не му е важна, защото няма такава
Сестра ти до съвсем скоро е била прдеставяна от екзалтирана Венера, а сега е вече заточена Венера и то в знак с диспозитор Марс, негов у-л. Общуването и комуникацията и при двама им е ретроградна и в опозиционни знаци. Неин У1 ще извърши секстил с негов У1, така че връзката им ще продължи, а досериозен конфликт няма да се стигне, първо защото Мерка У3 за него скоро тръгва напред и ще се отдалечи още повече от неин У3, който все още се движи назад, отделно Луната ще извърши пренос на светлина, като ги аспектира последователно. Може би той ще я потърси пръв, защото Меркурий У3 за него тръгва напред след три дни, освен това негов У1 е с диспозитор Меркурий. Сестра ти да се пази от противоречиви изказвания, заради предстоящата опозиция на неин У1 с неин У3.

Обратна връзка: обадил й се е. Акрукс, в този хорар закова и времето дори. :clap: Благодаря!