Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759706 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3525 -: Септември 10, 2017, 09:42:41 pm »
Едно момиченце се е сдърпала с гаджето й тези дни и сега пита дали той ще продължи да я търси. Като й погледнах 5-ия дом в картата и ми призля - само аз не съм в него...  ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3526 -: Септември 10, 2017, 10:14:37 pm »
По-скоро, има вероятност тя да го потърси - Луната, У3 за нея, ще направи тригон с Плутон, У1 за него. Тя обаче може би е по-твърдоглава и упорита и ако не направи компромис (между техните У3 предстои куинконкс, а между нейните У1 и У3 - квадрат), може чувствата му да пресъхнат към нея (техните У5 Слънце и Сатурн вървят към квадрат).

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3527 -: Септември 12, 2017, 12:48:06 am »
Обратна връзка: момчето се е обадило вече, за да иска да си изясняват отношенията. Тя си е упорита, да, решила е да му каже някои по-остри неща. Ще я видя какви ще ги сътвори. Веско, благодаря ти, че коментира картата.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3528 -: Септември 13, 2017, 08:22:41 am »
По последната карта виждате ли индикации за раздвоеност в чувствата на момичето? :017: Тя ми сподели допълнително някои доста любопитни неща...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3529 -: Септември 13, 2017, 08:41:04 am »
По-скоро в мисленето ѝ, затова се чудех какво ли точно показва този квадрат между нейните У1 и У3.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3530 -: Септември 13, 2017, 09:43:13 am »
По последната карта виждате ли индикации за раздвоеност в чувствата на момичето? :017: Тя ми сподели допълнително някои доста любопитни неща...
Слънцето У5  е опозиция с Нептун У12, който е в двойния знак Риби, има съмнения по отношение на чувствата, както своите, така и неговите, тъй като Нептун е в негов 5д.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3531 -: Септември 13, 2017, 10:16:37 am »
Слънцето У5  е опозиция с Нептун У12, който е в двойния знак Риби, има съмнения по отношение на чувствата, както своите, така и неговите, тъй като Нептун е в негов 5д.
Благодаря ти, Акрукс! Да, оказа се, че към нея има интерес и друго момче, "много по-сериозен", според нея и все пак нещо явно я влече към този, за когото пита в хорара. А изглежда и него към нея, след като я търси. Но с този Нептун при него... дали я лъже? :017: Нептун нали са и мечтите, може да я мечтае по неосъществен към момента начин, предвид нейната вироглавост, хаха? ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3532 -: Септември 13, 2017, 10:36:54 am »
Благодаря ти, Акрукс! Да, оказа се, че към нея има интерес и друго момче, "много по-сериозен", според нея и все пак нещо явно я влече към този, за когото пита в хорара. А изглежда и него към нея, след като я търси. Но с този Нептун при него... дали я лъже? :017: Нептун нали са и мечтите, може да я мечтае по неосъществен към момента начин, предвид нейната вироглавост, хаха? ;D
Нептун в 5д дава идеалистично отношение, нежна и прочувствена любов

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3533 -: Септември 13, 2017, 12:45:26 pm »
Нептун в 5д дава идеалистично отношение, нежна и прочувствена любов
:o Леле, горкото момче, тя определено не гледа на него по този начин. Може пък и да се подобрят нещата между тях напред във времето, въпреки лошата карта - тя все пак е правена за конкретен въпрос относно конфликт.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3534 -: Септември 13, 2017, 01:33:54 pm »
Вече от доста дни сме разделени, не сме се виждали и чували, безразлична ли съм му вече това ли е окончателният край на отношенията ни.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3535 -: Септември 13, 2017, 01:41:00 pm »
Не ме разбра, Нептун е в негов 5д, той гледа така
Да, да, разбрах те, аз имах предвид друго - тя не гледа така на отношенията им, подозрителна е към него, недоволна от поведението му и съответно се оглежда по други. Така че дано като говорят той да вземе да слезе за малко от Нептун и да я чуе каквото има да му казва (а тя дано му каже това, което каза на мен), иначе лошо му се пише. :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3536 -: Септември 13, 2017, 07:55:17 pm »
Може ли по този хорар да се каже каква е причината Х още да не ме е поканил на среща?
С тези опозиции в картата човек би си помислил, че сме скарани, но не - няма проблем между нас. Напоследък аз съм малко дръпната, защото ми писна да ми пише, а нищо да не прави.
Преди имахме уговорка, но беше точно по ретро Мерка и аз пътувах, нямаше ме и среща не се състоя. Сега знае, че отдавна се върнах и нищо не предприема. Аз почвам да губя търпение и интерес.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3537 -: Септември 13, 2017, 08:54:39 pm »
По тази карта ти излизаш по- заинтересована- твой У1 в негов първи дом.
Няма връзка между ваши У1.
Причина- понеже негов У1Мерк е на трон в 12-я чу дом , съвпад с Марс У2, съУ7 , бих предположила две причини- финансово затруднение или ома двруга връзка.
При всички случаи съзнателно се изолира, не ми прилича на липса на смелост.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3538 -: Септември 14, 2017, 01:40:00 am »
Може ли по този хорар да се каже каква е причината Х още да не ме е поканил на среща?
С тези опозиции в картата човек би си помислил, че сме скарани, но не - няма проблем между нас. Напоследък аз съм малко дръпната, защото ми писна да ми пише, а нищо да не прави.
Луната У11 е извършила хармоничен аспект с Юпитер У3, У4, съУ1 за него- според мен си има приятелка при себе си, в дома му, която му е важна- на негов МС
« Последна редакция: Септември 14, 2017, 01:43:45 am от akruks »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3539 -: Септември 14, 2017, 09:47:48 am »
Корея, Акрукс благодаря ви  :38:
Потвърждавате съмненията ми. Нито е срамежлив, нито има финансови проблеми. Явно си има приятелка.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.