Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759160 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4785 -: Март 30, 2020, 10:47:02 pm »
И на мен така ми изглеждаше - просто отразяване на въпроса без конкретен отговор.
За мен отговорът е конкретен, както написах - Не, не са имали интимност тези, за които пита

Корея2

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #4786 -: Март 30, 2020, 11:10:02 pm »
Здравейте,
Пускам хорар с въпрос Има ли интимни отношения /назован по име/ с /назована по име/?
Бъдете здрави!
Спокойна вечер!
Човекът определено има апетити към въпросната персона-  негови У 5,8 и неин У 1 са в 8- я му дом.
Представен е от Меркурий в Риби, в негов 9- ти дом- да не е бракуван и само това да го спира?
И Луната като твой сигнификатор е в 12 дом- имаш право да го подозираш.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4787 -: Март 31, 2020, 06:33:11 pm »
Здравейте,
Пускам хорар с въпрос Има ли интимни отношения /назован по име/ с /назована по име/?
Бъдете здрави!
Спокойна вечер!
Човекът определено има апетити към въпросната персона-  негови У 5,8 и неин У 1 са в 8- я му дом.
Представен е от Меркурий в Риби, в негов 9- ти дом- да не е бракуван и само това да го спира?
И Луната като твой сигнификатор е в 12 дом- имаш право да го подозираш.

Здравейте!
Аз също подозирам, че има апетити сериозни.Той няма брак и уж е бил с въпросната дама преди, но нищо сериозно.Чудех се сега дали са интимни?
Бъдете здрави!

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Любовни хорари
« Отговор #4788 -: Април 03, 2020, 09:27:55 am »
Здравейте дами,

За първи път задавам любовен хорарен въпрос за мен. Сама съм от години. Мислех, че съм се примирила с това положение, но явно се заблуждавам. Попитах дали ще имам връзка до края на месец април тази година. Зная, че е каратък срокът, но така се появи в съзнанието ми.
АС е на Via Combusta, У1 и У7 са в разходящ тригон, К5 в риби и Нептун на К5, всичко това е може би един много бърз отговор НЕ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4789 -: Април 03, 2020, 10:24:18 am »
Здравейте дами,

За първи път задавам любовен хорарен въпрос за мен. Сама съм от години. Мислех, че съм се примирила с това положение, но явно се заблуждавам. Попитах дали ще имам връзка до края на месец април тази година. Зная, че е каратък срокът, но така се появи в съзнанието ми.
АС е на Via Combusta, У1 и У7 са в разходящ тригон, К5 в риби и Нептун на К5, всичко това е може би един много бърз отговор НЕ?
Рада, у1 Марс и у7 Венера в последни градуси на телец. Телецът е бавен знак, така че до края на април едва ли, но след 3 ед време, месеца, или години Да

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4790 -: Април 03, 2020, 01:28:19 pm »
Рада, у1 Марс и у7 Венера в последни градуси на телец. Телецът е бавен знак, така че до края на април едва ли
Сафо, Марс е в 1-вия градус на Водолей. Иначе да, Телец и Водолей са фиксирани знаци и дават по-бавно развитие, но в случая Луната е в кардинален знак, в своя знак.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4791 -: Април 03, 2020, 01:38:39 pm »
Здравейте дами,

За първи път задавам любовен хорарен въпрос за мен. Сама съм от години. Мислех, че съм се примирила с това положение, но явно се заблуждавам. Попитах дали ще имам връзка до края на месец април тази година. Зная, че е каратък срокът, но така се появи в съзнанието ми.
АС е на Via Combusta, У1 и У7 са в разходящ тригон, К5 в риби и Нептун на К5, всичко това е може би един много бърз отговор НЕ?
По това, което показва картата, според мен имаш някого, но по-скоро питаш дали ще стигнете до брак, а не само до връзка/приятелство/любов. Последните ще са факт скоро, ще има взаимна симпатия и нежни чувства, а по всичко личи, че си затруднена в момента по отношение на комуникация и срещи, но любовта ще намери начин да напомни за себе си.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4792 -: Април 03, 2020, 04:02:34 pm »
Рада, у1 Марс и у7 Венера в последни градуси на телец. Телецът е бавен знак, така че до края на април едва ли
Сафо, Марс е в 1-вия градус на Водолей. Иначе да, Телец и Водолей са фиксирани знаци и дават по-бавно развитие, но в случая Луната е в кардинален знак, в своя знак.
Да...ми то бързата кучка.За Венера ми беше само мисълта,че е в посл.градуси,ама така съм го написала,че само аз си разбирам.
Важното обаче е,че и двете сме на мнение,че любовта идва. :)

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Любовни хорари
« Отговор #4793 -: Април 03, 2020, 04:07:08 pm »
Благодаря Ви момичета!!!  :-*
Аkruks, преди да наложат забраната за излизане, в средата на февруари се запознах с мъж, който е доста по-млад от мен, разведен с две деца. Видяхме се няколко пъти, а след това имаше слаба комуникация по телефона. Седмица преди да задам въпроса той ми каза, че обмисля да спре да общува с мен и го направи, т.е. към момента на задаване на въпроса аз знаех, че отношенията няма да се развият. Онзи ден обаче се обади за да ми каже, че не ме харесва. Беше много категоричен. Той е със слънце в последния градус на Дева. В този смисъл може би е някой друг, който аз не съм забелязала. Относно брака, въпросът ми беше за връзка, което за мен значи сериозна връзка. Ще дам обратна връзка!

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4794 -: Април 04, 2020, 05:14:47 pm »
Ще срещна ли до 15 май / преди ретроградието на Венера :) / така чаканата споделена любов?
Благодаря предварително!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #4795 -: Април 04, 2020, 05:17:26 pm »
Ще срещна ли до 15 май / преди ретроградието на Венера :) / така чаканата споделена любов?
Благодаря предварително!
Луната е без курс, така че до 15 май - едва ли.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4796 -: Април 04, 2020, 05:27:33 pm »
Чудя се има ли друга жена в момента ,до човекът нарече по име.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #4797 -: Април 04, 2020, 05:30:10 pm »
Чудя се има ли друга жена в момента ,до човекът нарече по име.
Мисля, че няма, но едва ли мисли и за теб.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4798 -: Април 04, 2020, 05:46:20 pm »
Аз просто си мисля ,че е срещнал друга жена и за това ме заряза,така изневиделица по Месинджър.

Aries6

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Любовни хорари
« Отговор #4799 -: Април 29, 2020, 01:53:07 pm »
Здравейте,

Реших да се пробвам на един хорар. Но нещо не ми се получава... Ако някой иска, да го погледне. Пуснах хорара когато ми изникна, въпроса- ще остане ли Х (назован по име) с Н (назована по име). Докато пуснах хорара, се сетих, че е много неопределено без период, и добавих в следващите 3-4 г. (просто това беше периода, който изникна в главата ми)?
Питам аз. Предистория: докато имам връзка с Х, виждам го с друга-Н, в компрометираща ситуация, и ми потвърди, че се е виждал с Н, но не от отдавна. Не сме се събирали след тази случка отново. Може допълнително инфо да дам, може да има нужда.
АС е много ранен, не значи ли това, че е нерадикална карта?


« Последна редакция: Април 29, 2020, 08:59:09 pm от Aries6 »